Championship 2026/27'de 180 maçın 112 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %62,2; KG Var yüzdesi en yüksek takım Burnley (%86,7; 15 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Burnley | 15 | %86,7lig ortalamasından 24 puan yüksek | 1,47 | 2,07 |
| 2 | Blackburn | 15 | %73,3lig ortalamasından 11 puan yüksek | 1,47 | 1,53 |
| 3 | Cardiff | 15 | %73,3lig ortalamasından 11 puan yüksek | 1,80 | 1,80 |
| 4 | Southampton | 15 | %73,3lig ortalamasından 11 puan yüksek | 1,93 | 1,00 |
| 5 | West Ham | 15 | %73,3lig ortalamasından 11 puan yüksek | 2,47 | 1,53 |
| 6 | Middlesbrough | 15 | %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 2,00 | 1,27 |
| 7 | QPR | 15 | %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,60 | 1,20 |
| 8 | Stoke City | 15 | %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,60 | 1,20 |
| 9 | West Brom | 15 | %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,53 | 1,00 |
| 10 | Wolves | 15 | %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,73 | 1,20 |
| 11 | Birmingham | 15 | %60,0lig ortalamasında | 1,87 | 0,93 |
| 12 | Bolton | 15 | %60,0lig ortalamasında | 1,33 | 1,93 |
| 13 | Derby | 15 | %60,0lig ortalamasında | 0,93 | 2,00 |
| 14 | Norwich | 15 | %60,0lig ortalamasında | 2,13 | 1,60 |
| 15 | Portsmouth | 15 | %60,0lig ortalamasında | 1,33 | 1,20 |
| 16 | Preston | 15 | %60,0lig ortalamasında | 0,87 | 2,00 |
| 17 | Sheffield Utd | 15 | %60,0lig ortalamasında | 1,40 | 1,27 |
| 18 | Wrexham | 15 | %60,0lig ortalamasında | 1,20 | 1,33 |
| 19 | Bristol City | 15 | %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük | 1,07 | 1,60 |
| 20 | Charlton | 15 | %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük | 0,87 | 1,53 |
| 21 | Lincoln | 15 | %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük | 1,00 | 1,73 |
| 22 | Millwall | 15 | %46,7lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,53 | 1,80 |
| 23 | Swansea | 15 | %46,7lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,47 | 1,20 |
| 24 | Watford | 15 | %46,7lig ortalamasından 16 puan düşük | 0,87 | 1,53 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- KG Var yüzdesi %62,2 ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 5. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,0; hesap bu sezonki 180 maçtan.
- 2,5 üst yüzdesi %62,2 ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 8. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 180 maçtan.
- Maç başına 2,96 gol ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 16. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,93; hesap bu sezonki 180 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Burnley (%86,7, 15 maç).
Championship'te karşılıklı gol yüzdesi kaç?
KG Var yüzdesi %62,2: 180 maçta 112 kez iki takım da ağları sarstı.
Championship'te en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Burnley: KG Var yüzdesi %86,7 (15 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Karşılıklı gol, maçı 1-1, 2-1 ya da 3-2 gibi iki tarafın da gol attığı bir skorla bitirmek demektir. Aşağıdaki tablolar Championship 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 180 maç oynandı. KG Var yüzdesi en yüksek takım Burnley (%86,7), en düşük takım Watford (%46,7). Maç başına gol ortalaması 2,96. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %62,2. Oranlar yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; KG Var için her iki takımın da en az bir gol atması yeterlidir. Değerler Championship 2026/27 sezonunun 180 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
