ABD · MLS (ABD Ligi) · 2026
MLS (ABD Ligi) KG Var İstatistikleri 2026
- 499 maç
- 3,24 gol / maç
- KG Var %63,7
- 2,5 üst %64,1
- 10,02 korner / maç
- 4,18 kart / maç
- Ev %45,9 · Dep. %28,3 galibiyet
· kart 497/499 · korner 497/499 · xG 485/499
MLS 2026'de 499 maçın 318 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %63,7; KG Var yüzdesi en yüksek takım Toronto FC (%78,8; 33 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Toronto FC | 33 | %78,8lig ortalamasından 15 puan yüksek | 1,55 | 1,91 |
| 2 | Inter Miami | 33 | %75,8lig ortalamasından 12 puan yüksek | 2,33 | 1,70 |
| 3 | Los Angeles Galaxy | 33 | %75,8lig ortalamasından 12 puan yüksek | 1,48 | 1,67 |
| 4 | Portland Timbers | 33 | %75,8lig ortalamasından 12 puan yüksek | 1,82 | 1,85 |
| 5 | Austin | 33 | %72,7lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,27 | 1,91 |
| 6 | Chicago Fire | 33 | %72,7lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,85 | 1,52 |
| 7 | FC Cincinnati | 33 | %72,7lig ortalamasından 9 puan yüksek | 2,03 | 2,21 |
| 8 | Minnesota United FC | 33 | %72,7lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,61 | 1,73 |
| 9 | Real Salt Lake | 33 | %69,7lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,55 | 1,55 |
| 10 | New York City FC | 34 | %67,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,44 | 1,32 |
| 11 | Orlando City SC | 34 | %67,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,85 | 2,29 |
| 12 | Charlotte | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,91 | 1,45 |
| 13 | Columbus Crew | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,67 | 1,48 |
| 14 | Philadelphia Union | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,88 | 1,55 |
| 15 | San Jose Earthquakes | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,70 | 1,45 |
| 16 | Sporting Kansas City | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,18 | 2,45 |
| 17 | St. Louis City | 33 | %66,7lig ortalamasında | 1,76 | 1,45 |
| 18 | Atlanta United FC | 34 | %64,7lig ortalamasında | 1,26 | 1,76 |
| 19 | New England Revolution | 34 | %61,8lig ortalamasında | 1,62 | 1,38 |
| 20 | FC Dallas | 33 | %60,6lig ortalamasından 3 puan düşük | 1,79 | 1,52 |
| 21 | San Diego | 33 | %60,6lig ortalamasından 3 puan düşük | 1,73 | 1,88 |
| 22 | DC United | 34 | %58,8lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,15 | 1,79 |
| 23 | New York Red Bulls | 34 | %58,8lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,41 | 1,82 |
| 24 | Seattle Sounders | 33 | %57,6lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,27 | 1,36 |
| 25 | Los Angeles FC | 33 | %51,5lig ortalamasından 12 puan düşük | 1,55 | 1,15 |
| 26 | CF Montreal | 34 | %50,0lig ortalamasından 14 puan düşük | 1,09 | 2,03 |
| 27 | Vancouver Whitecaps | 34 | %50,0lig ortalamasından 14 puan düşük | 2,18 | 1,00 |
| 28 | Colorado Rapids | 33 | %48,5lig ortalamasından 15 puan düşük | 1,39 | 1,42 |
| 29 | Nashville SC | 33 | %45,5lig ortalamasından 18 puan düşük | 2,09 | 0,76 |
| 30 | Houston Dynamo | 33 | %42,4lig ortalamasından 21 puan düşük | 1,30 | 1,27 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- KG Var yüzdesi %63,7 ile MLS (ABD Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 4. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 499 maçtan.
- 2,5 üst yüzdesi %64,1 ile MLS (ABD Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 6. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 499 maçtan.
- Maç başına 3,24 gol ile MLS (ABD Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 6. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 499 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Toronto FC (%78,8, 33 maç).
MLS'te karşılıklı gol yüzdesi kaç?
2026 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %63,7 (318/499 maç).
MLS'te en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Toronto FC: KG Var yüzdesi %78,8 (33 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
KG Var (karşılıklı gol), bir maçta iki takımın da en az birer gol atması demektir; skorun büyüklüğüne bakılmaz. MLS için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. KG Var yüzdesi en yüksek takım Toronto FC (%78,8), en düşük takım Houston Dynamo (%42,4). Maç başına gol ortalaması 3,24. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %64,1. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Değerler MLS 2026 sezonunun 499 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
