İngiltere · Championship · 2026/27
Championship İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026/27
- 180 maç
- 2,96 gol / maç
- KG Var %62,2
- 2,5 üst %62,2
- 10,38 korner / maç
- 3,88 kart / maç
- Ev %43,3 · Dep. %31,1 galibiyet
Championship 2026/27'de iç sahada en çok puanı Southampton topladı (19 puan; 7 maç), deplasmanda Stoke City (16 puan; 8 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
İç saha puan durumu
Championship · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Southampton | 7 | 6 | 1 | 0 | 20 : 5 | +15 | 19lig ortalamasından 7,3 puan yüksek |
| 2 | Middlesbrough | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 : 9 | +8 | 17lig ortalamasından 5,3 puan yüksek |
| 3 | Birmingham | 8 | 4 | 4 | 0 | 19 : 8 | +11 | 16lig ortalamasından 4,3 puan yüksek |
| 4 | Cardiff | 8 | 4 | 4 | 0 | 21 : 13 | +8 | 16lig ortalamasından 4,3 puan yüksek |
| 5 | QPR | 8 | 4 | 3 | 1 | 16 : 7 | +9 | 15lig ortalamasından 3,3 puan yüksek |
| 6 | West Brom | 8 | 4 | 3 | 1 | 13 : 7 | +6 | 15lig ortalamasından 3,3 puan yüksek |
| 7 | Blackburn | 8 | 5 | 0 | 3 | 14 : 10 | +4 | 15lig ortalamasından 3,3 puan yüksek |
| 8 | Swansea | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 : 3 | +8 | 14lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 9 | Wolves | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 : 7 | +6 | 14lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 10 | Watford | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 : 9 | 0 | 14lig ortalamasından 2,3 puan yüksek |
| 11 | Stoke City | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 : 6 | +6 | 13lig ortalamasından 1,3 puan yüksek |
| 12 | Portsmouth | 8 | 4 | 1 | 3 | 14 : 13 | +1 | 13lig ortalamasından 1,3 puan yüksek |
| 13 | Wrexham | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 : 9 | +4 | 12lig ortalamasında |
| 14 | Charlton | 8 | 3 | 3 | 2 | 7 : 7 | 0 | 12lig ortalamasında |
| 15 | Millwall | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 : 9 | +6 | 11lig ortalamasında |
| 16 | Sheffield Utd | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 : 7 | +2 | 11lig ortalamasında |
| 17 | West Ham | 7 | 3 | 1 | 3 | 18 : 11 | +7 | 10lig ortalamasından 1,7 puan düşük |
| 18 | Norwich | 7 | 3 | 0 | 4 | 13 : 12 | +1 | 9lig ortalamasından 2,7 puan düşük |
| 19 | Preston | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 : 13 | -5 | 7lig ortalamasından 4,7 puan düşük |
| 20 | Bolton | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 : 15 | -6 | 6lig ortalamasından 5,7 puan düşük |
| 21 | Bristol City | 8 | 2 | 0 | 6 | 4 : 13 | -9 | 6lig ortalamasından 5,7 puan düşük |
| 22 | Burnley | 7 | 0 | 5 | 2 | 8 : 10 | -2 | 5lig ortalamasından 6,7 puan düşük |
| 23 | Lincoln | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 : 16 | -8 | 5lig ortalamasından 6,7 puan düşük |
| 24 | Derby | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 : 15 | -8 | 5lig ortalamasından 6,7 puan düşük |
Deplasman puan durumu
Championship · 2026/27| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stoke City | 8 | 5 | 1 | 2 | 12 : 12 | 0 | 16lig ortalamasından 7,1 puan yüksek |
| 2 | Wolves | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 : 11 | +2 | 14lig ortalamasından 5,1 puan yüksek |
| 3 | West Ham | 8 | 3 | 4 | 1 | 19 : 12 | +7 | 13lig ortalamasından 4,1 puan yüksek |
| 4 | Birmingham | 7 | 4 | 1 | 2 | 9 : 6 | +3 | 13lig ortalamasından 4,1 puan yüksek |
| 5 | West Brom | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 : 8 | +2 | 13lig ortalamasından 4,1 puan yüksek |
| 6 | Norwich | 8 | 4 | 0 | 4 | 19 : 12 | +7 | 12lig ortalamasından 3,1 puan yüksek |
| 7 | Middlesbrough | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 : 10 | +3 | 12lig ortalamasından 3,1 puan yüksek |
| 8 | Bristol City | 7 | 3 | 3 | 1 | 12 : 11 | +1 | 12lig ortalamasından 3,1 puan yüksek |
| 9 | Swansea | 8 | 4 | 0 | 4 | 11 : 15 | -4 | 12lig ortalamasından 3,1 puan yüksek |
| 10 | Sheffield Utd | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 : 12 | 0 | 11lig ortalamasından 2,1 puan yüksek |
| 11 | Bolton | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 : 14 | -3 | 11lig ortalamasından 2,1 puan yüksek |
| 12 | Lincoln | 8 | 3 | 1 | 4 | 7 : 10 | -3 | 10lig ortalamasından 1,1 puan yüksek |
| 13 | Portsmouth | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 : 5 | +1 | 9lig ortalamasında |
| 14 | Southampton | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 : 10 | -1 | 9lig ortalamasında |
| 15 | QPR | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 : 11 | -3 | 9lig ortalamasında |
| 16 | Millwall | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 : 18 | -10 | 7lig ortalamasından 1,9 puan düşük |
| 17 | Blackburn | 7 | 1 | 3 | 3 | 8 : 13 | -5 | 6lig ortalamasından 2,9 puan düşük |
| 18 | Wrexham | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 : 11 | -6 | 6lig ortalamasından 2,9 puan düşük |
| 19 | Burnley | 8 | 1 | 2 | 5 | 14 : 21 | -7 | 5lig ortalamasından 3,9 puan düşük |
| 20 | Derby | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 : 15 | -8 | 5lig ortalamasından 3,9 puan düşük |
| 21 | Charlton | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 : 16 | -10 | 5lig ortalamasından 3,9 puan düşük |
| 22 | Cardiff | 7 | 0 | 2 | 5 | 6 : 14 | -8 | 2lig ortalamasından 6,9 puan düşük |
| 23 | Watford | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 : 14 | -10 | 1lig ortalamasından 7,9 puan düşük |
| 24 | Preston | 7 | 0 | 1 | 6 | 5 : 17 | -12 | 1lig ortalamasından 7,9 puan düşük |
Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Championship: maç başına 2,96 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 16. sırada, bu liglerin ortalaması 2,93 (bu sezon, 180 maç).
- Championship: 2,5 üst yüzdesi %62,2; sıralamaya giren 35 lig içinde 8. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 180 maç).
- Bu sezon Championship maçlarında KG Var yüzdesi %62,2 (180 maç). 35 ligin sıralamasında 5. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,0.
Deplasmanda ilk sırada Stoke City var (16 puan, 8 maç).
İç sahada en iyi takım hangisi?
Southampton: iç sahada 7 maçta 19 puan (6 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet).
Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?
Stoke City: deplasmanda 8 maçta 16 puan (5 galibiyet, 1 beraberlik, 2 mağlubiyet).
Bu sayfa ne anlatıyor?
İç saha ve deplasman puan durumu, takımların yalnız kendi sahasında ya da yalnız rakip sahada oynadığı maçlardan ayrı ayrı hesaplanır. Championship için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Kendi sahasında en çok puanı Southampton topladı: 19. Rakip sahada en çok puanı Stoke City aldı: 16. Ev sahibi galibiyetleri 78, deplasman galibiyetleri 56. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Değerler Championship 2026/27 sezonunun 180 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
