Yunanistan · Yunanistan Ligi (Super League) · 2026/27
Yunanistan Ligi (Super League) KG Var İstatistikleri 2026/27
- 64 maç
- 2,78 gol / maç
- KG Var %48,4
- 2,5 üst %53,1
- 8,86 korner / maç
- 4,95 kart / maç
- Ev %50,0 · Dep. %31,3 galibiyet
· xG 61/64
Yunanistan Ligi 2026/27'de 64 maçın 31 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %48,4; KG Var yüzdesi en yüksek takım PAOK (%77,8; 9 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PAOK | 9 | %77,8lig ortalamasından 29 puan yüksek | 2,00 | 1,33 |
| 2 | Atromitos | 8 | %75,0lig ortalamasından 26 puan yüksek | 1,12 | 1,50 |
| 3 | Kifisia | 10 | %70,0lig ortalamasından 21 puan yüksek | 1,50 | 1,50 |
| 4 | Asteras Tripolis | 9 | %66,7lig ortalamasından 18 puan yüksek | 0,89 | 1,89 |
| 5 | Kalamata | 9 | %66,7lig ortalamasından 18 puan yüksek | 1,56 | 2,00 |
| 6 | Volos NFC | 10 | %60,0lig ortalamasından 11 puan yüksek | 0,70 | 1,90 |
| 7 | Iraklis 1908 | 9 | %55,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,11 | 1,33 |
| 8 | Aris Thessalonikis | 10 | %50,0lig ortalamasında | 1,60 | 1,70 |
| 9 | OFI | 9 | %44,4lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,56 | 1,33 |
| 10 | AEK Athens FC | 8 | %37,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 2,62 | 0,62 |
| 11 | Panathinaikos | 9 | %33,3lig ortalamasından 15 puan düşük | 2,22 | 0,44 |
| 12 | Olympiakos Piraeus | 9 | %22,2lig ortalamasından 26 puan düşük | 1,67 | 0,44 |
| 13 | Panetolikos | 10 | %20,0lig ortalamasından 29 puan düşük | 0,80 | 2,00 |
| 14 | Levadiakos | 9 | %0,0lig ortalamasından 49 puan düşük | 0,33 | 1,22 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Yunanistan Ligi (Super League): KG Var yüzdesi %48,4; sıralamaya giren 35 lig içinde 31. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 64 maç).
- Yunanistan Ligi (Super League): 2,5 üst yüzdesi %53,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 23. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 64 maç).
- Maç başına 2,78 gol ile Yunanistan Ligi (Super League), sıralamadaki 35 lig arasında 22. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 64 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım PAOK (%77,8, 9 maç).
Yunanistan Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?
KG Var yüzdesi %48,4: 64 maçta 31 kez iki takım da ağları sarstı.
Yunanistan Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
PAOK: KG Var yüzdesi %77,8 (9 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Bu sayfadaki veriler Yunanistan Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 64 maçtan derlenir. Takımlar arasında KG Var yüzdesi %0,0 (Levadiakos) ile %77,8 (PAOK) arasında. Gol ortalaması 2,78. 2,5 üst yüzdesi ise %53,1. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
