Fransa · Ligue 1 (Fransa Ligi) · 2026/27
Ligue 1 (Fransa Ligi) KG Var İstatistikleri 2026/27
Ligue 1 2026/27'de 82 maçın 50 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %61,0; KG Var yüzdesi en yüksek takım Auxerre (%88,9; 9 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Auxerre | 9 | %88,9lig ortalamasından 28 puan yüksek | 1,44 | 2,56 |
| 2 | Strasbourg | 10 | %80,0lig ortalamasından 19 puan yüksek | 1,80 | 2,20 |
| 3 | Le Mans | 9 | %77,8lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,22 | 2,00 |
| 4 | Lens | 9 | %77,8lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,78 | 1,44 |
| 5 | Paris Saint Germain | 9 | %77,8lig ortalamasından 17 puan yüksek | 2,33 | 1,11 |
| 6 | Stade Brestois 29 | 9 | %77,8lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,78 | 1,33 |
| 7 | Le Havre | 9 | %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,00 | 2,22 |
| 8 | Monaco | 9 | %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,33 | 1,11 |
| 9 | Nice | 9 | %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,44 | 1,33 |
| 10 | Rennes | 9 | %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek | 2,22 | 2,11 |
| 11 | Paris FC | 9 | %55,6lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,78 | 1,11 |
| 12 | Toulouse | 10 | %50,0lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,50 | 1,40 |
| 13 | Angers | 9 | %44,4lig ortalamasından 17 puan düşük | 1,00 | 1,89 |
| 14 | Lille | 9 | %44,4lig ortalamasından 17 puan düşük | 1,33 | 0,67 |
| 15 | Lyon | 9 | %44,4lig ortalamasından 17 puan düşük | 1,67 | 0,78 |
| 16 | Marseille | 9 | %44,4lig ortalamasından 17 puan düşük | 2,22 | 1,44 |
| 17 | Estac Troyes | 9 | %33,3lig ortalamasından 28 puan düşük | 0,78 | 1,78 |
| 18 | Lorient | 9 | %33,3lig ortalamasından 28 puan düşük | 0,78 | 0,89 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Ligue 1 (Fransa Ligi) maçlarında KG Var yüzdesi %61,0 (82 maç). 35 ligin sıralamasında 7. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,0.
- 2,5 üst yüzdesi %59,8 ile Ligue 1 (Fransa Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 12. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 82 maçtan.
- Maç başına 3,05 gol ile Ligue 1 (Fransa Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 10. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,93; hesap bu sezonki 82 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Auxerre (%88,9, 9 maç).
Ligue 1'de karşılıklı gol yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %61,0 (50/82 maç).
Ligue 1'de en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Auxerre: KG Var yüzdesi %88,9 (9 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
KG Var (karşılıklı gol), bir maçta iki takımın da en az birer gol atması demektir; skorun büyüklüğüne bakılmaz. Bu sayfadaki veriler Ligue 1 2026/27 sezonunda oynanan 82 maçtan derlenir. KG Var yüzdesi en yüksek takım Auxerre (%88,9), en düşük takım Lorient (%33,3). Gol ortalaması 3,05. Karşılaştırma için 2,5 üst yüzdesi %59,8. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Sayılar bu sezon oynanmış 82 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
