İstatistikler

İsveç · İsveç Ligi (Allsvenskan) · 2026

İsveç Ligi (Allsvenskan) KG Var İstatistikleri 2026

· xG 155/219

İsveç Ligi 2026'de 219 maçın 112 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %51,1; KG Var yüzdesi en yüksek takım AIK Stockholm (%74,1; 27 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1AIK Stockholm27 %74,1lig ortalamasından 23 puan yüksek1,591,74
2IF Elfsborg28 %64,3lig ortalamasından 13 puan yüksek1,501,11
3IF Brommapojkarna27 %63,0lig ortalamasından 12 puan yüksek1,441,63
4Orgryte IS28 %60,7lig ortalamasından 10 puan yüksek1,182,14
5IFK Goteborg27 %59,3lig ortalamasından 8 puan yüksek1,331,70
6Sirius27 %55,6lig ortalamasından 4 puan yüksek2,151,26
7Malmo FF27 %51,9lig ortalamasında1,561,33
8BK Hacken27 %48,1lig ortalamasından 3 puan düşük1,781,11
9Mjallby AIF27 %48,1lig ortalamasından 3 puan düşük1,111,59
10Hammarby FF28 %46,4lig ortalamasından 5 puan düşük2,140,82
11Djurgardens IF27 %44,4lig ortalamasından 7 puan düşük2,040,93
12Halmstad27 %44,4lig ortalamasından 7 puan düşük0,671,89
13Degerfors IF28 %42,9lig ortalamasından 8 puan düşük0,821,71
14Gais28 %39,3lig ortalamasından 12 puan düşük1,291,00
15Vasteras SK FK28 %39,3lig ortalamasından 12 puan düşük1,431,36
16Kalmar FF27 %37,0lig ortalamasından 14 puan düşük0,851,56

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İsveç Ligi (Allsvenskan): KG Var yüzdesi %51,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 27. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 219 maç).
  • İsveç Ligi (Allsvenskan): 2,5 üst yüzdesi %53,4; sıralamaya giren 35 lig içinde 22. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 219 maç).
  • Maç başına 2,86 gol ile İsveç Ligi (Allsvenskan), sıralamadaki 35 lig arasında 20. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 219 maçtan.

KG Var yüzdesi en yüksek takım AIK Stockholm (%74,1, 27 maç).

İsveç Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?

KG Var yüzdesi %51,1: 219 maçta 112 kez iki takım da ağları sarstı.

İsveç Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

AIK Stockholm: KG Var yüzdesi %74,1 (27 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Bu sayfadaki veriler İsveç Ligi 2026 sezonunda oynanan 219 maçtan derlenir. Takımlar arasında KG Var yüzdesi %37,0 (Kalmar FF) ile %74,1 (AIK Stockholm) arasında. Gol ortalaması 2,86. Karşılaştırma için 2,5 üst yüzdesi %53,4. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler