İstatistikler

İngiltere · Championship · 2026/27

Championship İlk Yarı İstatistikleri 2026/27

Championship 2026/27'de 180 maçta ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,6; ilk yarıyı en sık önde kapatan takım Southampton (8 kez; 15 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların ilk yarı sonuçları

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOİY öndeİY berabereİY maçİY önde yüzdesi
1Southampton15 8315%53,3
2Birmingham15 7415%46,7
3Middlesbrough15 7515%46,7
4Stoke City15 7615%46,7
5Burnley15 6515%40,0
6Cardiff15 6215%40,0
7Millwall15 6415%40,0
8Norwich15 6515%40,0
9West Ham15 6415%40,0
10Blackburn15 5515%33,3
11Portsmouth15 5615%33,3
12QPR15 5515%33,3
13Sheffield Utd15 5715%33,3
14Bolton15 4815%26,7
15Bristol City15 4615%26,7
16Derby15 4215%26,7
17Preston15 4415%26,7
18Swansea15 4415%26,7
19Wolves15 4815%26,7
20Wrexham15 4515%26,7
21Lincoln15 3715%20,0
22West Brom15 31015%20,0
23Watford15 2515%13,3
24Charlton15 1815%6,7

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İlk yarı beraberlik yüzdesi %35,6 ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 27. sırada. Bu liglerin ortalaması %40,0; hesap bu sezonki 180 maçtan.
  • Championship: ilk yarıda maç başına 1,42 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 12. sırada, bu liglerin ortalaması 1,29 (bu sezon, 180 maç).
  • Championship: maç başına 2,96 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 16. sırada, bu liglerin ortalaması 2,93 (bu sezon, 180 maç).

İlk yarıyı en sık önde kapatan takım Southampton (8/15 maç).

Championship'te ilk yarı en çok hangi sonuçla bitiyor?

Bu sezon ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,6; takımlardan birinin devreye önde girdiği maç yüzdesi %64,4 (180 maç).

İlk yarıda en çok önde biten takım hangisi?

Southampton: 15 maçın 8 tanesinde ilk yarıyı önde kapattı.

Bu sayfa ne anlatıyor?

İlk yarı sonucu, devre arasındaki skordur; burada ilk yarıyı önde, berabere ya da geride kapatan maçlar sayılır. Championship için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. İlk yarısı berabere biten maç yüzdesi %35,6. Devre arasına en sık önde giren takım Southampton: 8 maç (15 maç içinde). İlk yarıya düşen gol payı %48,0. İlk yarı sonuçları maç sonucundan bağımsız sayılır; bir takım ilk yarıyı önde kapatıp maçı kaybedebilir. Sayılar bu sezon oynanmış 180 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler