Fransa · Ligue 1 · 10. hafta

Rennes – Lille

Başlamasına 12 sa 11 dk Başlamadı

Rennes – Lille: 8 Kasım 17:00, Fransa · Ligue 1, 10. hafta. Bu sezon Rennes evinde 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik, 0 mağlubiyet; Lille deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet.

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç özeti

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 17 gol yediler.

Maç önü

Maç bilgileri

Stadyum
Roazhon Park, Rennes

İki takımı karşılaştır →

Maç özeti

İç saha / deplasman maçları · bu sezon
BilgiRennesLille
Lig sırası5. · 16 puan3. · 18 puan
Form (son 5)MBGMBBMBGB
Gol (attığı – yediği, ort.)2,60 – 1,001,25 – 0,75
2,5 Üst biten%80%25
Karşılıklı gol%60%50
Gol yemediği%40%50
Aralarında (G-B-M)6-7-8 (21 maç, Rennes bakışıyla)

Gol ve yüzdeler: Rennes iç sahada (5 maç), Lille deplasmanda (4 maç), bu sezon. Yalnız tamamlanmış maçlar. G: galibiyet, B: beraberlik, M: mağlubiyet; E: iç saha, D: deplasman. Oranlar yalnız iddaa, bilgi amaçlıdır.

İlk 11'ler

Henüz açıklanmadı

Kadrolar genellikle maç başlamadan 15–30 dakika önce açıklanır. Açıklanınca bu sayfada "Kadro" bölümünde görünür.

Maç özeti

Rennes iç sahada (5 maç) · Lille deplasmanda (4 maç), bu sezon

2,60 Gol atma maç başı 1,25
1,00 Gol yeme maç başı 0,75
%40 Gol yememe maçların %50
%60 KG Var maçların %50
%80 2.5 Üst maçların %25

Renkli çubuk: o istatistikte daha iyi olan takım; çubuk uzadıkça fark büyür · KG Var ve 2.5 Üst yüzdesi iyi ya da kötü değildir, takımın bu sezonki sayılarını gösterir

  • Rennes iç sahada bu sezon yenilmedi: 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik.
  • Lille deplasmanda 4 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı.
  • Rennes, iç saha maçlarında 5 maçta 4 kez 2,5 üst bitti (%80).

Hangi takımı destekliyorsun?

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Son maçlar

Maç öncesi
Ev sahibi

Rennes

5. sıra · 16 puan · 9 maç · averaj +1

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) MBGMB

  1. 04.11 Rennes 0–0 Olympiakos Piraeus B
  2. 30.10 Nice 5–2 Rennes M
  3. 25.10 Rennes 3–0 Strasbourg G
  4. 22.10 Juventus 2–2 Rennes B
  5. 18.10 Paris FC 4–3 Rennes M
Deplasman

Lille

3. sıra · 18 puan · 9 maç · averaj +6

Son 5 resmi maç (soldan sağa eskiden yeniye) BMBGB

  1. 03.11 Bodo/Glimt 0–0 Lille B
  2. 30.10 Lille 1–0 Lens G
  3. 25.10 Monaco 1–1 Lille B
  4. 21.10 Lille 2–4 Galatasaray M
  5. 17.10 Lille 1–1 Stade Brestois 29 B

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

Maç Analizi

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Rennes 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-11). Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Lille son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 5 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2016 yılından bu yana 21 kez karşılaştı: Rennes 6, Lille 8 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 15 Mart 2026, Rennes 1-2 Lille.

Gol istatistikleri

Rennes iç saha 5 maçta maç başına 2,60 gol attı, 1,00 gol yedi; Lille dış saha 4 maçta 1,25 attı, 0,75 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Rennes %60, Lille %50. İlk yarıyı önde kapatma: Rennes 3/5, Lille 2/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Rennes 5,0, Lille 3,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,1. Maç başına kart: Rennes 2,2, Lille 2,0.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,02, 0 – 3,26, 2 – 2,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,97, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,46, Yok 2,14.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %52; KG var ortalaması %55; maç başına toplam korner ortalaması 10,1; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 17 gol yediler.

Sıralama
5. (16 p) – 3. (18 p)
Form (son 5)
BMGBM – BGBMB
H2H (G-B-M)
6-7-8 (21 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %25
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %50
Korner ort. (maç)
10,1
iddaa MS 1-0-2
2,02 – 3,26 – 2,86

Veri: 8 Kasım 2026 04:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Sezon istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%56 5/9%80 4/5
Beraberlik%11 1/9%20 1/5
Mağlubiyet%33 3/9%0 0/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Galibiyet%56 5/9%50 2/4
Beraberlik%33 3/9%25 1/4
Mağlubiyet%11 1/9%25 1/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç2,22 (20 gol)ligde 1.–2. · lig ortalamasından 0,72 yüksek2,60 (13 gol)
Yediği gol / maç2,11 (19 gol)ligde 15. · lig ortalamasından 0,62 yüksek1,00 (5 gol)
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,33 (12 gol)ligde 11.–12. · lig ortalamasından 0,17 düşük1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç0,67 (6 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 0,82 düşük0,75 (3 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%67 6/9ligde 7.–10. · lig ortalamasından 7 puan yüksek%60 3/5
1,5 Üst%89 8/9%80 4/5
2,5 Üst%89 8/9ligde 2. · lig ortalamasından 31 puan yüksek%80 4/5
3,5 Üst%67 6/9%60 3/5
Gol yememe%22 2/9%40 2/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
KG Var%44 4/9ligde 13.–16. · lig ortalamasından 15 puan düşük%50 2/4
1,5 Üst%67 6/9%75 3/4
2,5 Üst%22 2/9ligde 18. · lig ortalamasından 36 puan düşük%25 1/4
3,5 Üst%11 1/9%0 0/4
Gol yememe%56 5/9%50 2/4

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)11,411,2
7,5 Üst%78 7/9%80 4/5
8,5 Üst%67 6/9%60 3/5
9,5 Üst%67 6/9%60 3/5
10,5 Üst%56 5/9%40 2/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)8,49,0
7,5 Üst%56 5/9%75 3/4
8,5 Üst%44 4/9%50 2/4
9,5 Üst%33 3/9%50 2/4
10,5 Üst%22 2/9%25 1/4

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı kart5,04,6
2,5 Üst%89 8/9%100 5/5
3,5 Üst%89 8/9%100 5/5
4,5 Üst%56 5/9%40 2/5
5,5 Üst%44 4/9%20 1/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı kart3,34,3
2,5 Üst%67 6/9%75 3/4
3,5 Üst%44 4/9%75 3/4
4,5 Üst%22 2/9%25 1/4
5,5 Üst%11 1/9%25 1/4

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut12,311,4
6,5 Üst%100 9/9%100 5/5
7,5 Üst%100 9/9%100 5/5
8,5 Üst%78 7/9%80 4/5
9,5 Üst%67 6/9%60 3/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Maç başı isabetli şut9,011,5
6,5 Üst%89 8/9%100 4/4
7,5 Üst%67 6/9%100 4/4
8,5 Üst%44 4/9%75 3/4
9,5 Üst%44 4/9%75 3/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Rennes
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%60 3/5
Berabere%22 2/9%40 2/5
Geride%33 3/9%0 0/5
Lille
Toplam (9)Dış saha (4)
Önde%56 5/9%50 2/4
Berabere%22 2/9%25 1/4
Geride%22 2/9%25 1/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Rennes (9 maç)

1/131/X11/20X/12X/X0X/202/102/X02/23

Lille (9 maç)

1/131/X21/20X/12X/X0X/202/102/X12/21

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Rennes (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 3
16-30 1 2
31-45 3 3
46-60 3 2
61-75 2 2
76-90 3 4

Lille (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 1
16-30 3 0
31-45 1 0
46-60 0 0
61-75 2 1
76-90 3 2

Kartlar

Rennes

Sarı 21 · Kırmızı 0 (9 maç · maç başı sarı 2,3)

Lille

Sarı 14 · Kırmızı 1 (9 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 84 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Rennes: iç saha, 5 maç · Lille: dış saha, 4 maç

RennesLille
%50,0Topa sahip olma%46,0
2,09Beklenen gol (xG)1,19
17,4Toplam şut11,5
6,6İsabetli şut6,0
10,8Ceza sahası içi şut7,8
5,0Korner3,3
467Pas435
%83Pas isabeti%85
3,6Kurtarış4,8
11,8Faul11,0
1,2Ofsayt1,3
2,2Sarı kart1,8
0,00Kırmızı kart0,25

Rakiplerine izin verdikleri

1,85Rakibin xG'si2,30
13,6Rakibin şutu18,8
4,8Rakibin isabetli şutu5,5
6,2Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Puan durumu

Puan durumu Maç öncesi

Fransa · Ligue 1 puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Paris Saint Germain 10721 2210 +1223 GGGGG
2Paris FC 10622 1710 +720 MGMGG
3Lille 9531 126 +618 MGBBG
4Lyon 9522 157 +817 GMGMG
5Rennes 9513 2019 +116 MGMGM
6Marseille 9504 2013 +715 MGGGG
7Monaco 9432 1210 +215 GBMBM
8Nice 9423 1312 +114 GGMGG
9Lens 9414 1613 +313 MGGGM
10Toulouse 10343 1514 +113 BGBMG
11Stade Brestois 29 9333 1612 +412 MGBMG
12Lorient 9333 78 -112 MGGBM
13Strasbourg 10316 1822 -410 MMMGM
14Auxerre 10316 1324 -1110 MGBMM
15Angers 9225 917 -88 GMMBM
16Estac Troyes 10226 717 -108 MMBGM
17Le Mans 9144 1118 -77 GMMBM
18Le Havre 9027 920 -112 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Lyon 5410 123 +913
2Rennes 5410 135 +813
3Paris FC 5410 125 +713
4Nice 5320 105 +511
5Lille 5320 73 +411
6Marseille 5302 138 +59
7Lens 4301 95 +49
8Paris Saint Germain 4301 73 +49
9Monaco 4220 74 +38
10Strasbourg 4211 96 +37
11Toulouse 5212 66 07
12Auxerre 5212 56 -17
13Lorient 5212 56 -17
14Le Mans 4121 68 -25
15Stade Brestois 29 4112 86 +24
16Angers 5113 59 -44
17Estac Troyes 5113 511 -64
18Le Havre 5014 311 -81
#TakımOGBMAYAVP
1Paris Saint Germain 6420 157 +814
2Stade Brestois 29 5221 86 +28
3Lille 4211 53 +27
4Paris FC 5212 55 07
5Monaco 5212 56 -17
6Marseille 4202 75 +26
7Toulouse 5131 98 +16
8Lorient 4121 22 05
9Lens 5113 78 -14
10Lyon 4112 34 -14
11Angers 4112 48 -44
12Estac Troyes 5113 26 -44
13Nice 4103 37 -43
14Strasbourg 6105 916 -73
15Rennes 4103 714 -73
16Auxerre 5104 818 -103
17Le Mans 5023 510 -52
18Le Havre 4013 69 -31

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Puan durumu 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla. Son maçlar 04.11.2026 tarihine kadar. Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti). Lig istatistikleri →

iddaa oranları

Oranlar Bilgi amaçlı

Kaynak: İddaa · oranlar 07.11.2026 21:20 TSİ'de alındı, maç saatine kadar değişebilir. Bilgi amaçlıdır.

Maç sonucu

1 · Rennes2,02
X · Beraberlik3,26
2 · Lille2,86

2,5 Alt / Üst

Alt1,97
Üst1,56

Karşılıklı gol

Var1,46
Yok2,14
Tüm marketler (26)

Handikaplı Maç Sonucu -1

13,6403,8821,49

1. Yarı Karşılıklı Gol

Var3,67Yok1,14

Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol

1 ve Var3,731 ve Yok4,100 ve Var4,020 ve Yok13,952 ve Var5,102 ve Yok6,00

1. Yarı Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,29

Alt/Üst 3.5

Alt1,33Üst2,50

Deplasman 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,56Üst1,96

Deplasman Alt/Üst 1.5

Alt1,41Üst2,26

Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır

Evet6,54Hayır–

1. Yarı Sonucu

12,5602,1623,37

Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur

1.2,92Eşit3,422.1,94

2. Yarı Sonucu

12,3402,5323,03

Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5

1 ve Alt5,660 ve Alt4,592 ve Alt7,521 ve Üst2,990 ve Üst9,672 ve Üst4,36

Ev Sahibi 1. Yarı Altı/Üstü 0.5

Alt1,77Üst1,70

Çifte Şans

1 ve 01,251 ve 21,190 ve 21,51

1. Yarı / Maç Sonucu

1/13,131/012,851/231,000/15,450/05,240/27,072/124,602/013,302/24,70

Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol

Alt ve Var6,73Üst ve Var1,80Alt ve Yok2,66Üst ve Yok9,62

Alt/Üst 1.5

Alt4,03Üst1,11

1. Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol

1 ve Var14,301 ve Yok2,980 ve Var6,550 ve Yok3,032 ve Var18,552 ve Yok3,94

1. Yarı Çifte Şans

1 ve 01,171 ve 21,450 ve 21,32

1. Yarı Alt/Üst 0.5

Alt3,06Üst1,22

Tek / Çift

Tek1,80Çift1,67

Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır

Evet10,55Hayır–

Toplam Gol

0-1 gol4,002-3 gol1,894-5 gol3,156+ gol10,20

Ev Sahibi Alt/Üst 1.5

Alt1,67Üst1,81

Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 9.5

Alt1,74Üst1,65

1. Yarı Toplam Korner Sayısı Alt/Üst 4.5

Alt1,66Üst1,72