Türkiye · 2. Lig Beyaz Grup · 2026/27
2. Lig Beyaz Grup KG Var İstatistikleri 2026/27
- 82 maç
- 3,22 gol / maç
- KG Var %50,0
- 2,5 üst %61,0
- Ev %43,9 · Dep. %39,0 galibiyet
2. Lig Beyaz Grup 2026/27'de 82 maçın 41 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %50,0; KG Var yüzdesi en yüksek takım İnegöl Kafkas Gençlik (%77,8; 9 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | İnegöl Kafkas Gençlik | 9 | %77,8lig ortalamasından 28 puan yüksek | 1,89 | 1,22 |
| 2 | 68 Aksaray Belediyespor | 9 | %66,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,67 | 1,56 |
| 3 | Isparta 32 Spor | 9 | %66,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,78 | 2,22 |
| 4 | Sebat Gençlikspor | 9 | %66,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,56 | 1,67 |
| 5 | Şanlıurfaspor | 9 | %66,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 2,22 | 1,22 |
| 6 | Aliağa FAŞ | 10 | %60,0lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,90 | 1,40 |
| 7 | Muş Sport Klübü | 10 | %60,0lig ortalamasından 10 puan yüksek | 2,90 | 1,30 |
| 8 | Erbaaspor | 9 | %55,6lig ortalamasından 6 puan yüksek | 2,11 | 1,67 |
| 9 | Güzide Gebzespor | 9 | %55,6lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,89 | 0,89 |
| 10 | Somaspor | 9 | %55,6lig ortalamasından 6 puan yüksek | 1,11 | 2,00 |
| 11 | Ankaraspor | 9 | %44,4lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,22 | 1,78 |
| 12 | Kastamonuspor | 9 | %44,4lig ortalamasından 5 puan düşük | 0,78 | 2,89 |
| 13 | Çorluspor 1947 | 9 | %44,4lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,89 | 1,00 |
| 14 | Adana Demirspor | 9 | %33,3lig ortalamasından 17 puan düşük | 0,78 | 2,11 |
| 15 | Arnavutköy Belediyespor | 9 | %33,3lig ortalamasından 17 puan düşük | 0,44 | 2,33 |
| 16 | Elazığspor | 9 | %33,3lig ortalamasından 17 puan düşük | 3,00 | 0,78 |
| 17 | Menemen FK | 9 | %22,2lig ortalamasından 28 puan düşük | 1,22 | 1,11 |
| 18 | Hatayspor | 9 | %11,1lig ortalamasından 39 puan düşük | 0,44 | 1,89 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
KG Var yüzdesi en yüksek takım İnegöl Kafkas Gençlik (%77,8, 9 maç).
2. Lig Beyaz Grup'ta karşılıklı gol yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %50,0 (41/82 maç).
2. Lig Beyaz Grup'ta en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
İnegöl Kafkas Gençlik: KG Var yüzdesi %77,8 (9 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
KG Var (karşılıklı gol), bir maçta iki takımın da en az birer gol atması demektir; skorun büyüklüğüne bakılmaz. Bu sayfadaki veriler 2. Lig Beyaz Grup 2026/27 sezonunda oynanan 82 maçtan derlenir. Takımlar arasında KG Var yüzdesi %11,1 (Hatayspor) ile %77,8 (İnegöl Kafkas Gençlik) arasında. Maç başına gol ortalaması 3,22. 2,5 üst yüzdesi ise %61,0. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Değerler 2. Lig Beyaz Grup 2026/27 sezonunun 82 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
