Avusturya · Avusturya Ligi (Bundesliga) · 2026/27
Avusturya Ligi (Bundesliga) KG Var İstatistikleri 2026/27
Avusturya Ligi 2026/27'de 69 maçın 39 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %56,5; KG Var yüzdesi en yüksek takım Ried (%91,7; 12 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ried | 12 | %91,7lig ortalamasından 35 puan yüksek | 1,75 | 1,83 |
| 2 | Austria Lustenau | 12 | %75,0lig ortalamasından 19 puan yüksek | 1,25 | 2,50 |
| 3 | Sturm Graz | 11 | %63,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,73 | 1,18 |
| 4 | Lask Linz | 12 | %58,3lig ortalamasında | 2,50 | 1,25 |
| 5 | Red Bull Salzburg | 11 | %54,5lig ortalamasında | 2,64 | 0,55 |
| 6 | TSV Hartberg | 11 | %54,5lig ortalamasında | 1,82 | 1,73 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | %54,5lig ortalamasında | 1,27 | 1,55 |
| 8 | Grazer AK | 12 | %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük | 0,75 | 2,42 |
| 9 | Austria Vienna | 11 | %45,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 0,91 | 2,00 |
| 10 | SCR Altach | 11 | %45,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,00 | 1,55 |
| 11 | Rapid Vienna | 12 | %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük | 3,25 | 0,75 |
| 12 | Wolfsberger AC | 12 | %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük | 0,67 | 2,17 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Avusturya Ligi (Bundesliga) maçlarında KG Var yüzdesi %56,5 (69 maç). 35 ligin sıralamasında 15. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %55,9.
- 2,5 üst yüzdesi %65,2 ile Avusturya Ligi (Bundesliga), sıralamadaki 35 lig arasında 5. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 69 maçtan.
- Maç başına 3,26 gol ile Avusturya Ligi (Bundesliga), sıralamadaki 35 lig arasında 5. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 69 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Ried (%91,7, 12 maç).
Avusturya Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?
Bu sezon 69 maçın 39 tanesinde iki takım da gol buldu; KG Var yüzdesi %56,5.
Avusturya Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Ried: KG Var yüzdesi %91,7 (12 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Karşılıklı gol, maçı 1-1, 2-1 ya da 3-2 gibi iki tarafın da gol attığı bir skorla bitirmek demektir. Avusturya Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Ried maçlarında KG Var yüzdesi %91,7; Wolfsberger AC maçlarında %41,7. Maç başına gol ortalaması 3,26. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %65,2. Oranlar yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; KG Var için her iki takımın da en az bir gol atması yeterlidir. Değerler Avusturya Ligi 2026/27 sezonunun 69 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
