İstatistikler

Arjantin · Arjantin Ligi · 2026

Arjantin Ligi Puan Durumu ve İstatistikleri 2026

· kart 489/493 · korner 489/493 · xG 238/493

493 maçta maç başına gol ortalaması 2,17 (veri: 8 Kasım 2026 02:38).

Gol krallığında Cristian Tarragona (Union Santa Fe) 17 golle önde (veri: 8 Kasım 2026 02:38).

(veri: 8 Kasım 2026 02:38)

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Puan durumu

Apertura - Group A

#TakımOGBMAYAVP
1Estudiantes L.P. 16943197 +1231
2Boca Juniors 16862229 +1330
3Velez Sarsfield 167721812 +628
4Talleres Cordoba 167541713 +426
5Independiente 166642420 +424
6Lanus 166641815 +324
7San Lorenzo 165741414 022
8Union Santa Fe 165652420 +421
9Instituto Cordoba 166371717 021
10Defensa Y Justicia 164751821 -319
11Gimnasia M. 165471422 -819
12Platense 163761015 -516
13Central Cordoba de Santiago 164481121 -1016
14Newells Old Boys 163671527 -1215
15Deportivo Riestra 16187512 -711

Apertura - Group B

#TakımOGBMAYAVP
1Independ. Rivadavia 1610422915 +1434
2River Plate 169252212 +1029
3Argentinos JRS 168531713 +429
4Rosario Central 168442016 +428
5Belgrano Cordoba 167541713 +426
6Gimnasia L.P. 168261919 026
7Huracan 165741713 +422
8Racing Club 165651715 +221
9Barracas Central 165651515 021
10Tigre 164841815 +320
11Sarmiento Junin 166191320 -719
12Banfield 165381719 -218
13Atletico Tucuman 163581520 -514
14Aldosivi 16088619 -138
15Estudiantes de Rio Cuarto 161213524 -195

Clausura - Group A

#TakımOGBMAYAVP
1Instituto Cordoba 1510322413 +1133
2Boca Juniors 169612414 +1033
3Velez Sarsfield 167722517 +828
4Defensa Y Justicia 168442115 +628
5Lanus 157441811 +725
6Independiente 166551516 -123
7Newells Old Boys 155731411 +322
8Gimnasia M. 166461817 +122
9Union Santa Fe 166372424 021
10Platense 165561820 -220
11San Lorenzo 16547916 -719
12Estudiantes L.P. 164482122 -116
13Talleres Cordoba 163491723 -613
14Deportivo Riestra 162681119 -812
15Central Cordoba de Santiago 152491125 -1410

Clausura - Group B

#TakımOGBMAYAVP
1Rosario Central 1610422612 +1434
2Argentinos JRS 169432014 +631
3Gimnasia L.P. 169432520 +531
4River Plate 168262114 +726
5Barracas Central 167541713 +426
6Belgrano Cordoba 166551715 +223
7Independ. Rivadavia 166552124 -323
8Huracan 166461416 -222
9Sarmiento Junin 166372324 -121
10Tigre 165471616 019
11Atletico Tucuman 164661617 -118
12Banfield 163671825 -715
13Racing Club 164391624 -815
14Aldosivi 1632111626 -1011
15Estudiantes de Rio Cuarto 1623111023 -139

O oynananG / B / M galibiyet / beraberlik / mağlubiyetA : Y attığı : yediğiAV averajP puan

Grafiklerle Arjantin Ligi

2026 sezonu
Gollerin dakikalara dağılımı dakikası bilinen 968 gol
%11,21-15'%14,216-30'%16,731-45'%17,046-60'%16,361-75'%24,676-90'
Ev / Beraberlik / Deplasman 493 maç
%42,2%29,8%28,0Ev sahibi kazandı 208Berabere 147Deplasman kazandı 138

Arjantin Ligi istatistikleri

Oyuncu ve ayrıntılı takım istatistikleri →

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Arjantin Ligi: maç başına 2,17 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 35. sırada, bu liglerin ortalaması 2,93 (bu sezon, 488 maç).
  • Arjantin Ligi: 2,5 üst yüzdesi %38,3; sıralamaya giren 35 lig içinde 35. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 488 maç).
  • KG Var yüzdesi %47,5 ile Arjantin Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 33. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,0; hesap bu sezonki 488 maçtan.
  • Arjantin Ligi: maç başına 8,95 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 30. sırada, bu liglerin ortalaması 9,80 (bu sezon, 484 maç).

Arjantin Ligi 2026 sezonunda 493 maç oynandı; zirvede Estudiantes L.P. (31 puan) var.

Maç başına gol ortalaması 2,17; KG Var yüzdesi %47,5.

Arjantin Ligi'nde maç başına kaç gol atılıyor?

493 maçlık veriye göre maç başına ortalama 2,17 gol düşüyor.

Arjantin Ligi'nde lider kim, kaç puan?

Estudiantes L.P., 16 maçta 31 puanla zirvede. İkinci sırada Boca Juniors (30 puan) var.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sayfadaki puan durumu, galibiyete 3 ve beraberliğe 1 puan veren klasik sistemle hesaplanır. Bu sayfadaki veriler Arjantin Ligi 2026 sezonunda oynanan 493 maçtan derlenir. Liderlik koltuğunda 31 puanla Estudiantes L.P. oturuyor. Ligde maç başına 2,17 gol düşüyor. 2,5 üst %37,9, karşılıklı gol %47,5 düzeyinde görüldü. Puan tablosunda her takımın oynadığı maç, galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, attığı ve yediği gol ile averajı yan yana okunur. Değerler Arjantin Ligi 2026 sezonunun 493 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler