İstatistikler

İngiltere · Championship · 2026/27

Championship Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

Championship 2026/27'de 180 maçın 112 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %62,2; 2,5 üst yüzdesi en yüksek 4 takım eşit (%80,0); aralarında Blackburn, Millwall ve Norwich var (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

Championship · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst140180%77,8
2,5 üst112180%62,2
3,5 üst67180%37,2

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Blackburn15 %80,0lig ortalamasından 18 puan yüksek1,471,53
2Millwall15 %80,0lig ortalamasından 18 puan yüksek1,531,80
3Norwich15 %80,0lig ortalamasından 18 puan yüksek2,131,60
4West Ham15 %80,0lig ortalamasından 18 puan yüksek2,471,53
5Birmingham15 %73,3lig ortalamasından 11 puan yüksek1,870,93
6Bolton15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,331,93
7Burnley15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,472,07
8Cardiff15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,801,80
9Middlesbrough15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek2,001,27
10Stoke City15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,601,20
11Swansea15 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,471,20
12Derby15 %60,0lig ortalamasında0,932,00
13Lincoln15 %60,0lig ortalamasında1,001,73
14Preston15 %60,0lig ortalamasında0,872,00
15QPR15 %60,0lig ortalamasında1,601,20
16Sheffield Utd15 %60,0lig ortalamasında1,401,27
17Wolves15 %60,0lig ortalamasında1,731,20
18Bristol City15 %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük1,071,60
19Charlton15 %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük0,871,53
20Portsmouth15 %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük1,331,20
21Southampton15 %53,3lig ortalamasından 9 puan düşük1,931,00
22West Brom15 %46,7lig ortalamasından 16 puan düşük1,531,00
23Watford15 %40,0lig ortalamasından 22 puan düşük0,871,53
24Wrexham15 %40,0lig ortalamasından 22 puan düşük1,201,33

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • 2,5 üst yüzdesi %62,2 ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 8. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 180 maçtan.
  • 3,5 üst yüzdesi %37,2 ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 10. sırada. Bu liglerin ortalaması %33,4; hesap bu sezonki 180 maçtan.
  • Bu sezon Championship maçlarında maç başına 2,96 gol atılıyor (180 maç). 35 ligin sıralamasında 16. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,93.

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %62,2, 1,5 gol üstü %77,8.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Blackburn (%80,0).

Championship'te 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon oynanan 180 maçın 112 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %62,2.

Championship'te en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

4 takım eşit (%80,0); aralarında Blackburn, Millwall ve Norwich var.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Championship için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 1,5 üst yüzdesi %77,8, 3,5 üst yüzdesi %37,2. Gol ortalaması 2,96. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %80,0 (Blackburn) ile %40,0 (Wrexham) arasında değişiyor. Çizgi tablosunda her eşik için üstü biten maç sayısı ve yüzdesi, takım tablosunda ise takım başına 2,5 üst yüzdesi ile atılan ve yenen gol ortalaması yer alır. Değerler Championship 2026/27 sezonunun 180 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler