Rusya · Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27
Rusya Ligi (Premier Liga) KG Var İstatistikleri 2026/27
- 108 maç
- 2,70 gol / maç
- KG Var %54,6
- 2,5 üst %54,6
- 8,73 korner / maç
- 4,89 kart / maç
- Ev %38,9 · Dep. %31,5 galibiyet
· xG 49/108
Rusya Ligi 2026/27'de 108 maçın 59 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %54,6; KG Var yüzdesi en yüksek takım Krasnodar (%71,4; 14 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Krasnodar | 14 | %71,4lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,79 | 1,29 |
| 2 | CSKA Moscow | 14 | %64,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,64 | 1,14 |
| 3 | Rubin | 14 | %64,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,00 | 1,29 |
| 4 | Akron | 13 | %61,5lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,23 | 1,77 |
| 5 | Baltika | 13 | %61,5lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,31 | 1,08 |
| 6 | Dynamo Makhachkala | 13 | %61,5lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,23 | 2,00 |
| 7 | Krylia Sovetov | 13 | %61,5lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,31 | 1,54 |
| 8 | Rodina Moskva | 14 | %57,1lig ortalamasında | 1,07 | 2,07 |
| 9 | Akhmat Grozny | 14 | %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,14 | 1,36 |
| 10 | Dinamo Moscow | 14 | %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,64 | 0,93 |
| 11 | Lokomotiv | 14 | %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,14 | 1,50 |
| 12 | Orenburg | 13 | %46,2lig ortalamasından 8 puan düşük | 1,08 | 0,92 |
| 13 | Spartak Moscow | 13 | %46,2lig ortalamasından 8 puan düşük | 1,92 | 0,77 |
| 14 | Zenit | 13 | %46,2lig ortalamasından 8 puan düşük | 2,31 | 1,00 |
| 15 | Fakel | 14 | %42,9lig ortalamasından 12 puan düşük | 0,64 | 1,64 |
| 16 | Rostov | 13 | %38,5lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,23 | 1,31 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Rusya Ligi (Premier Liga) maçlarında KG Var yüzdesi %54,6 (108 maç). 35 ligin sıralamasında 23. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %55,9.
- Rusya Ligi (Premier Liga): 2,5 üst yüzdesi %54,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 21. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 108 maç).
- Rusya Ligi (Premier Liga): maç başına 2,70 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 26. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 108 maç).
KG Var yüzdesi en yüksek takım Krasnodar (%71,4, 14 maç).
Rusya Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %54,6 (59/108 maç).
Rusya Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Krasnodar: KG Var yüzdesi %71,4 (14 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Rusya Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. KG Var yüzdesi en yüksek takım Krasnodar (%71,4), en düşük takım Rostov (%38,5). Maç başına gol ortalaması 2,70. Karşılaştırma için 2,5 üst yüzdesi %54,6. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Sayılar bu sezon oynanmış 108 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
