İtalya · Serie B (İtalya 2. Lig) · 2026/27
Serie B (İtalya 2. Lig) KG Var İstatistikleri 2026/27
Serie B 2026/27'de 107 maçın 64 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %59,8; KG Var yüzdesi en yüksek takım Palermo (%81,8; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palermo | 11 | %81,8lig ortalamasından 22 puan yüksek | 2,27 | 1,18 |
| 2 | Catanzaro | 11 | %72,7lig ortalamasından 13 puan yüksek | 1,00 | 2,09 |
| 3 | Cesena | 11 | %72,7lig ortalamasından 13 puan yüksek | 1,09 | 1,27 |
| 4 | Modena | 10 | %70,0lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,80 | 1,00 |
| 5 | Sampdoria | 10 | %70,0lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,00 | 1,80 |
| 6 | Vicenza Virtus | 10 | %70,0lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,30 | 2,00 |
| 7 | Avellino | 11 | %63,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,45 | 1,00 |
| 8 | Empoli | 11 | %63,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,09 | 1,73 |
| 9 | Hellas Verona | 11 | %63,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,73 | 1,18 |
| 10 | Pisa | 11 | %63,6lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,82 | 1,55 |
| 11 | Virtus Entella | 10 | %60,0lig ortalamasında | 1,10 | 1,20 |
| 12 | Ascoli | 11 | %54,5lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,55 | 0,64 |
| 13 | Benevento | 11 | %54,5lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,36 | 1,00 |
| 14 | Mantova | 11 | %54,5lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,36 | 1,00 |
| 15 | Padova | 11 | %54,5lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,09 | 1,18 |
| 16 | Sudtirol | 11 | %54,5lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,18 | 1,09 |
| 17 | Carrarese | 10 | %50,0lig ortalamasından 10 puan düşük | 0,90 | 1,30 |
| 18 | Arezzo | 11 | %45,5lig ortalamasından 14 puan düşük | 0,82 | 1,82 |
| 19 | Juve Stabia | 11 | %45,5lig ortalamasından 14 puan düşük | 1,09 | 1,00 |
| 20 | Cremonese | 10 | %30,0lig ortalamasından 30 puan düşük | 1,00 | 1,10 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- KG Var yüzdesi %59,8 ile Serie B (İtalya 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 10. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 107 maçtan.
- Bu sezon Serie B (İtalya 2. Lig) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %48,6 (107 maç). 35 ligin sıralamasında 29. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
- Maç başına 2,61 gol ile Serie B (İtalya 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 31. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 107 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Palermo (%81,8, 11 maç).
Serie B'de karşılıklı gol yüzdesi kaç?
KG Var yüzdesi %59,8: 107 maçta 64 kez iki takım da ağları sarstı.
Serie B'de en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Palermo: KG Var yüzdesi %81,8 (11 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Aşağıdaki tablolar Serie B 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 107 maç oynandı. KG Var yüzdesi en yüksek takım Palermo (%81,8), en düşük takım Cremonese (%30,0). Gol ortalaması 2,61. 2,5 üst yüzdesi ise %48,6. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Sayılar bu sezon oynanmış 107 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
