İstatistikler

Portekiz · Portekiz Ligi · 2026/27

Portekiz Ligi KG Var İstatistikleri 2026/27

· xG 92/93

Portekiz Ligi 2026/27'de 93 maçın 43 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %46,2; KG Var yüzdesi en yüksek takım Estrela (%70,0; 10 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1Estrela10 %70,0lig ortalamasından 24 puan yüksek1,501,90
2Alverca11 %63,6lig ortalamasından 17 puan yüksek1,271,36
3Sporting CP11 %63,6lig ortalamasından 17 puan yüksek2,181,00
4Academico Viseu10 %60,0lig ortalamasından 14 puan yüksek1,501,20
5Maritimo10 %60,0lig ortalamasından 14 puan yüksek0,902,10
6Moreirense11 %54,5lig ortalamasından 8 puan yüksek1,181,64
7Benfica10 %50,0lig ortalamasından 4 puan yüksek2,700,80
8Estoril10 %50,0lig ortalamasından 4 puan yüksek0,501,90
9SC Braga10 %50,0lig ortalamasından 4 puan yüksek1,201,10
10Famalicao11 %45,5lig ortalamasında1,361,27
11FC Porto10 %40,0lig ortalamasından 6 puan düşük2,500,40
12Nacional10 %40,0lig ortalamasından 6 puan düşük1,001,90
13Santa Clara10 %40,0lig ortalamasından 6 puan düşük1,500,60
14Gil Vicente10 %30,0lig ortalamasından 16 puan düşük0,800,70
15Rio Ave10 %30,0lig ortalamasından 16 puan düşük0,902,30
16Vitória SC10 %30,0lig ortalamasından 16 puan düşük1,001,00
17Arouca11 %27,3lig ortalamasından 19 puan düşük1,180,73
18Casa Pia11 %27,3lig ortalamasından 19 puan düşük0,551,82

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon Portekiz Ligi maçlarında KG Var yüzdesi %46,2 (93 maç). 35 ligin sıralamasında 35. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %55,9.
  • 2,5 üst yüzdesi %52,7 ile Portekiz Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 24. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 93 maçtan.
  • Maç başına 2,63 gol ile Portekiz Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 30. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 93 maçtan.

KG Var yüzdesi en yüksek takım Estrela (%70,0, 10 maç).

Portekiz Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?

Bu sezon 93 maçın 43 tanesinde iki takım da gol buldu; KG Var yüzdesi %46,2.

Portekiz Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

Estrela: KG Var yüzdesi %70,0 (10 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

KG Var (karşılıklı gol), bir maçta iki takımın da en az birer gol atması demektir; skorun büyüklüğüne bakılmaz. Portekiz Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. KG Var yüzdesi en yüksek takım Estrela (%70,0), en düşük takım Casa Pia (%27,3). Maç başına gol ortalaması 2,63. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %52,7. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Değerler Portekiz Ligi 2026/27 sezonunun 93 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler