Türkiye · 3. Lig 1. Grup · 2026/27
3. Lig 1. Grup KG Var İstatistikleri 2026/27
- 90 maç
- 2,52 gol / maç
- KG Var %55,6
- 2,5 üst %44,4
- Ev %30,0 · Dep. %31,1 galibiyet
3. Lig 1. Grup 2026/27'de 90 maçın 50 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %55,6; KG Var yüzdesi en yüksek takım İnkılap FSK (%80,0; 10 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | İnkılap FSK | 10 | %80,0lig ortalamasından 24 puan yüksek | 1,40 | 1,80 |
| 2 | Düzcespor | 10 | %70,0lig ortalamasından 14 puan yüksek | 1,30 | 1,00 |
| 3 | Küçükçekmece Sinop SK | 10 | %70,0lig ortalamasından 14 puan yüksek | 1,60 | 1,40 |
| 4 | Beykoz İshaklıspor | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 0,80 | 1,70 |
| 5 | Galata | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,10 | 0,90 |
| 6 | Gölcükspor | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,20 | 1,40 |
| 7 | Kartal Bulvarspor | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,90 | 1,30 |
| 8 | Orduspor 1967 | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,60 | 1,50 |
| 9 | Yalova Yeşilovaspor | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,20 | 2,00 |
| 10 | Zonguldak Kömürspor | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,10 | 1,50 |
| 11 | Amasyaspor FK | 10 | %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,10 | 1,00 |
| 12 | Fatsa Belediyespor | 10 | %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,90 | 0,60 |
| 13 | Karabük İdman Yurdu | 10 | %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,30 | 1,50 |
| 14 | Karadeniz Ereğli BSK | 10 | %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük | 0,80 | 0,70 |
| 15 | Beykoz Anadolu Spor | 10 | %40,0lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,00 | 0,90 |
| 16 | Pazarspor | 10 | %40,0lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,40 | 0,80 |
| 17 | Silivrispor | 10 | %40,0lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,10 | 1,30 |
| 18 | Tokat Bld Plevnespor | 10 | %40,0lig ortalamasından 16 puan düşük | 0,90 | 1,40 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
KG Var yüzdesi en yüksek takım İnkılap FSK (%80,0, 10 maç).
3. Lig 1. Grup'ta karşılıklı gol yüzdesi kaç?
Bu sezon 90 maçın 50 tanesinde iki takım da gol buldu; KG Var yüzdesi %55,6.
3. Lig 1. Grup'ta en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
İnkılap FSK: KG Var yüzdesi %80,0 (10 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Karşılıklı gol, maçı 1-1, 2-1 ya da 3-2 gibi iki tarafın da gol attığı bir skorla bitirmek demektir. Aşağıdaki tablolar 3. Lig 1. Grup 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 90 maç oynandı. KG Var yüzdesi en yüksek takım İnkılap FSK (%80,0), en düşük takım Tokat Bld Plevnespor (%40,0). Gol ortalaması 2,52. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %44,4. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
