İstatistikler

Arjantin · Arjantin Ligi · 2026

Arjantin Ligi KG Var İstatistikleri 2026

· kart 489/493 · korner 489/493 · xG 238/493

Arjantin Ligi 2026'de 493 maçın 234 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %47,5; KG Var yüzdesi en yüksek takım Independ. Rivadavia (%66,7; 33 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1Independ. Rivadavia33 %66,7lig ortalamasından 19 puan yüksek1,551,24
2Union Santa Fe34 %61,8lig ortalamasından 14 puan yüksek1,471,38
3Banfield32 %59,4lig ortalamasından 12 puan yüksek1,091,38
4Racing Club34 %58,8lig ortalamasından 11 puan yüksek1,031,18
5Independiente33 %57,6lig ortalamasından 10 puan yüksek1,211,18
6Rosario Central35 %57,1lig ortalamasından 10 puan yüksek1,430,89
7Gimnasia L.P.34 %55,9lig ortalamasından 8 puan yüksek1,321,21
8Atletico Tucuman32 %53,1lig ortalamasından 6 puan yüksek0,971,16
9Defensa Y Justicia32 %53,1lig ortalamasından 6 puan yüksek1,221,12
10Sarmiento Junin32 %53,1lig ortalamasından 6 puan yüksek1,121,38
11Newells Old Boys31 %51,6lig ortalamasından 4 puan yüksek0,941,23
12Velez Sarsfield33 %51,5lig ortalamasından 4 puan yüksek1,300,91
13Aldosivi32 %50,0lig ortalamasında0,691,41
14Tigre32 %50,0lig ortalamasında1,060,97
15Boca Juniors33 %48,5lig ortalamasında1,420,73
16Talleres Cordoba33 %48,5lig ortalamasında1,031,12
17Barracas Central32 %46,9lig ortalamasında1,000,88
18Argentinos Juniors35 %45,7lig ortalamasında1,140,80
19Instituto Cordoba31 %45,2lig ortalamasında1,320,97
20Huracan34 %44,1lig ortalamasından 3 puan düşük0,940,88
21Gimnasia M.32 %43,8lig ortalamasından 4 puan düşük1,001,22
22Platense32 %43,8lig ortalamasından 4 puan düşük0,881,09
23Belgrano Cordoba36 %41,7lig ortalamasından 6 puan düşük1,140,86
24Lanus32 %37,5lig ortalamasından 10 puan düşük1,120,88
25River Plate36 %36,1lig ortalamasından 11 puan düşük1,360,83
26Central Cordoba de Santiago31 %35,5lig ortalamasından 12 puan düşük0,711,48
27Estudiantes de Rio Cuarto32 %34,4lig ortalamasından 13 puan düşük0,471,47
28Estudiantes L.P.33 %33,3lig ortalamasından 14 puan düşük1,210,91
29San Lorenzo33 %30,3lig ortalamasından 17 puan düşük0,730,94
30Deportivo Riestra32 %28,1lig ortalamasından 19 puan düşük0,500,97

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon Arjantin Ligi maçlarında KG Var yüzdesi %47,5 (493 maç). 35 ligin sıralamasında 32. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %55,9.
  • 2,5 üst yüzdesi %37,9 ile Arjantin Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 35. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 493 maçtan.
  • Bu sezon Arjantin Ligi maçlarında maç başına 2,17 gol atılıyor (493 maç). 35 ligin sıralamasında 35. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.

KG Var yüzdesi en yüksek takım Independ. Rivadavia (%66,7, 33 maç).

Arjantin Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?

2026 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %47,5 (234/493 maç).

Arjantin Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

Independ. Rivadavia: KG Var yüzdesi %66,7 (33 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Aşağıdaki tablolar Arjantin Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 493 maç oynandı. Takımlar arasında KG Var yüzdesi %28,1 (Deportivo Riestra) ile %66,7 (Independ. Rivadavia) arasında. Maç başına gol ortalaması 2,17. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %37,9. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler