İtalya · Serie A (İtalya Ligi) · 2026/27
Serie A (İtalya Ligi) KG Var İstatistikleri 2026/27
Serie A 2026/27'de 105 maçın 61 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %58,1; KG Var yüzdesi en yüksek takım Monza (%90,0; 10 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monza | 10 | %90,0lig ortalamasından 32 puan yüksek | 1,70 | 2,40 |
| 2 | Sassuolo | 11 | %81,8lig ortalamasından 23 puan yüksek | 1,45 | 2,64 |
| 3 | Fiorentina | 10 | %80,0lig ortalamasından 22 puan yüksek | 1,50 | 2,30 |
| 4 | Torino | 11 | %72,7lig ortalamasından 14 puan yüksek | 1,36 | 1,55 |
| 5 | AC Milan | 10 | %70,0lig ortalamasından 12 puan yüksek | 2,10 | 1,20 |
| 6 | Atalanta | 10 | %70,0lig ortalamasından 12 puan yüksek | 1,60 | 2,00 |
| 7 | Inter | 10 | %70,0lig ortalamasından 12 puan yüksek | 2,60 | 1,30 |
| 8 | Bologna | 11 | %63,6lig ortalamasından 5 puan yüksek | 1,45 | 1,27 |
| 9 | Udinese | 11 | %63,6lig ortalamasından 5 puan yüksek | 1,09 | 2,27 |
| 10 | Como | 10 | %60,0lig ortalamasında | 1,80 | 0,80 |
| 11 | Lazio | 10 | %60,0lig ortalamasında | 2,40 | 0,80 |
| 12 | Genoa | 10 | %50,0lig ortalamasından 8 puan düşük | 1,00 | 1,40 |
| 13 | Napoli | 10 | %50,0lig ortalamasından 8 puan düşük | 1,70 | 1,30 |
| 14 | AS Roma | 11 | %45,5lig ortalamasından 13 puan düşük | 2,82 | 0,91 |
| 15 | Frosinone | 11 | %45,5lig ortalamasından 13 puan düşük | 2,18 | 1,36 |
| 16 | Lecce | 11 | %45,5lig ortalamasından 13 puan düşük | 1,09 | 2,00 |
| 17 | Parma | 11 | %45,5lig ortalamasından 13 puan düşük | 0,82 | 1,55 |
| 18 | Cagliari | 11 | %36,4lig ortalamasından 22 puan düşük | 0,91 | 1,36 |
| 19 | Venezia | 11 | %36,4lig ortalamasından 22 puan düşük | 0,73 | 1,91 |
| 20 | Juventus | 10 | %30,0lig ortalamasından 28 puan düşük | 1,30 | 1,00 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Serie A (İtalya Ligi): KG Var yüzdesi %58,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 13. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 105 maç).
- Serie A (İtalya Ligi): 2,5 üst yüzdesi %61,0; sıralamaya giren 35 lig içinde 11. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 105 maç).
- Maç başına 3,14 gol ile Serie A (İtalya Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 8. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 105 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım Monza (%90,0, 10 maç).
Serie A'da karşılıklı gol yüzdesi kaç?
Bu sezon 105 maçın 61 tanesinde iki takım da gol buldu; KG Var yüzdesi %58,1.
Serie A'da en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
Monza: KG Var yüzdesi %90,0 (10 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Karşılıklı gol, maçı 1-1, 2-1 ya da 3-2 gibi iki tarafın da gol attığı bir skorla bitirmek demektir. Serie A için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. Monza maçlarında KG Var yüzdesi %90,0; Juventus maçlarında %30,0. Ligde maç başına 3,14 gol düşüyor. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %61,0. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Sayılar bu sezon oynanmış 105 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
