İstatistikler

Almanya · 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) · 2026/27

2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) KG Var İstatistikleri 2026/27

2. Bundesliga 2026/27'de 96 maçın 53 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %55,2; KG Var yüzdesi en yüksek takımlar Arminia Bielefeld ve Energie Cottbus (her biri %72,7) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1Arminia Bielefeld11 %72,7lig ortalamasından 17 puan yüksek1,641,45
2Energie Cottbus11 %72,7lig ortalamasından 17 puan yüksek1,641,82
31. FC Heidenheim10 %70,0lig ortalamasından 15 puan yüksek1,701,80
4FC St. Pauli10 %70,0lig ortalamasından 15 puan yüksek1,201,20
51. FC Nürnberg11 %63,6lig ortalamasından 8 puan yüksek2,361,18
6Hertha BSC11 %63,6lig ortalamasından 8 puan yüksek2,270,82
7VfL Wolfsburg11 %63,6lig ortalamasından 8 puan yüksek2,361,45
8Hannover 9610 %60,0lig ortalamasından 5 puan yüksek1,001,60
9Dynamo Dresden11 %54,5lig ortalamasında1,361,82
10SpVgg Greuther Fürth11 %54,5lig ortalamasında1,181,73
11VfL Osnabrück11 %54,5lig ortalamasında1,271,64
121. FC Magdeburg10 %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük2,101,30
13Karlsruher SC10 %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük1,302,10
14VfL Bochum10 %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük0,801,10
15Eintracht Braunschweig11 %45,5lig ortalamasından 10 puan düşük1,451,64
16Holstein Kiel11 %45,5lig ortalamasından 10 puan düşük1,001,27
17SV Darmstadt 9811 %45,5lig ortalamasından 10 puan düşük0,821,91
181. FC Kaiserslautern11 %9,1lig ortalamasından 46 puan düşük0,910,64

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • KG Var yüzdesi %55,2 ile 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 17. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 96 maçtan.
  • 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig): 2,5 üst yüzdesi %56,3; sıralamaya giren 35 lig içinde 18. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 96 maç).
  • Maç başına 2,94 gol ile 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 19. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 96 maçtan.

KG Var yüzdesi en yüksek takım Arminia Bielefeld (%72,7, 11 maç).

2. Bundesliga'da karşılıklı gol yüzdesi kaç?

2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %55,2 (53/96 maç).

2. Bundesliga'da en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

Arminia Bielefeld ve Energie Cottbus: her biri %72,7.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Karşılıklı gol, maçı 1-1, 2-1 ya da 3-2 gibi iki tarafın da gol attığı bir skorla bitirmek demektir. Aşağıdaki tablolar 2. Bundesliga 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 96 maç oynandı. Arminia Bielefeld maçlarında KG Var yüzdesi %72,7; 1. FC Kaiserslautern maçlarında %9,1. Gol ortalaması 2,94. 2,5 üst yüzdesi ise %56,3. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Değerler 2. Bundesliga 2026/27 sezonunun 96 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler