İstatistikler

İngiltere · Championship · 2026/27

Championship İY/MS İstatistikleri 2026/27

Championship 2026/27'de 180 maçta dönen maç yüzdesi %6,7 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar); en çok geri dönüş yapan takım Swansea (2 geri dönüş; 15 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

İlk yarı / maç sonu

180 maç · takım bakışıyla
Maçı kazandıBerabereMaçı kaybetti
İlk yarı önde%22,8%6,1%3,3
İlk yarı berabere%11,1%13,3%11,1
İlk yarı geride%3,3%6,1%22,8

Her maç iki takımın gözünden iki kez sayılır; yüzdeler bu toplam üzerinden. İlk yarıyı önde kapatıp maçı kaybeden (İY/MS 1/2 ya da 2/1) maç yüzdesi %6,7.

Geri dönüşler

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımOGeriden gelip kazandıÖnde olup kaybetti
1Swansea1520
2Blackburn1511
3Cardiff1510
4Charlton1510
5Derby1511
6Middlesbrough1511
7Norwich1511
8Stoke City1510
9Watford1511
10West Brom1510
11Wolves1510
12Birmingham1500
13Bolton1501
14Bristol City1501
15Burnley1501
16Lincoln1502
17Millwall1500
18Portsmouth1501
19Preston1501
20QPR1500
21Sheffield Utd1500
22Southampton1500
23West Ham1500
24Wrexham1500

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Championship: İY/MS dönen maç yüzdesi %6,7; sıralamaya giren 35 lig içinde 9. sırada, bu liglerin ortalaması %5,0 (bu sezon, 180 maç).
  • Championship: ilk yarı beraberlik yüzdesi %35,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 25. sırada, bu liglerin ortalaması %40,0 (bu sezon, 180 maç).
  • Maç başına 2,96 gol ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 16. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 180 maçtan.

Beraberlikle biten ilk yarıların ardından maçın yine berabere bitme yüzdesi %37,5.

İlk yarıyı geride kapatıp maçı kazanan takımlar arasında ilk sırada Swansea (2 maç).

Championship'te İY/MS dönen maç yüzdesi kaç?

Bu sezon 180 maçta dönen maç yüzdesi %6,7 (ilk yarıyı önde kapatan takımın maçı kaybettiği maçlar).

En çok geri dönüş yapan takım hangisi?

Swansea: ilk yarıyı geride kapattığı 2 maçı kazandı.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, ilk yarı sonucunun maç sonunda korunup korunmadığını inceler; "dönen maç" ilk yarıda önde olanın kaybettiği maçtır. Bu sayfadaki veriler Championship 2026/27 sezonunda oynanan 180 maçtan derlenir. İlk yarıda önde olan takımın kaybettiği maçların payı %6,7. Devreye eşit girilen maçlarda skorun maç sonunda da eşit kalma yüzdesi %37,5. Swansea ilk yarıda geride olduğu 2 maçı kazandı. İY/MS tablosu dokuz olası ilk yarı / maç sonu kombinasyonunun kaç kez görüldüğünü gösterir; geri dönüş tablosu ise ilk yarıyı geride kapatıp kazanan takımları sıralar. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler