İstatistikler

Meksika · Meksika Ligi (Liga MX) · 2026/27

Meksika Ligi (Liga MX) KG Var İstatistikleri 2026/27

· xG 129/137

Meksika Ligi 2026/27'de 137 maçın 83 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %60,6; KG Var yüzdesi en yüksek takımlar Club America, Cruz Azul ve Toluca (her biri %73,3) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1Club America15 %73,3lig ortalamasından 13 puan yüksek2,401,40
2Cruz Azul15 %73,3lig ortalamasından 13 puan yüksek2,271,60
3Toluca15 %73,3lig ortalamasından 13 puan yüksek2,071,40
4Necaxa16 %68,8lig ortalamasından 8 puan yüksek1,061,75
5Atlas15 %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek1,731,73
6Leon15 %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek1,471,33
7U.N.A.M. - Pumas15 %66,7lig ortalamasından 6 puan yüksek1,471,60
8Monterrey14 %64,3lig ortalamasından 4 puan yüksek1,861,50
9Club Tijuana16 %62,5lig ortalamasında1,561,38
10CF Pachuca15 %60,0lig ortalamasında1,671,27
11Puebla15 %60,0lig ortalamasında1,131,53
12Club Queretaro14 %57,1lig ortalamasından 4 puan düşük1,291,50
13Atlante FC16 %56,2lig ortalamasından 5 puan düşük1,001,62
14Atletico San Luis16 %56,2lig ortalamasından 5 puan düşük1,191,50
15Tigres UANL15 %53,3lig ortalamasından 7 puan düşük1,001,47
16FC Juarez16 %50,0lig ortalamasından 11 puan düşük0,812,12
17Guadalajara Chivas15 %46,7lig ortalamasından 14 puan düşük1,670,93
18Santos Laguna16 %37,5lig ortalamasından 23 puan düşük1,441,25

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Meksika Ligi (Liga MX): KG Var yüzdesi %60,6; sıralamaya giren 35 lig içinde 7. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 137 maç).
  • Bu sezon Meksika Ligi (Liga MX) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %52,6 (137 maç). 35 ligin sıralamasında 25. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
  • Maç başına 2,99 gol ile Meksika Ligi (Liga MX), sıralamadaki 35 lig arasında 14. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 137 maçtan.

KG Var yüzdesi en yüksek takım Club America (%73,3, 15 maç).

Meksika Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?

KG Var yüzdesi %60,6: 137 maçta 83 kez iki takım da ağları sarstı.

Meksika Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

Club America, Cruz Azul ve Toluca: her biri %73,3.

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Aşağıdaki tablolar Meksika Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 137 maç oynandı. KG Var yüzdesi en yüksek takım Club America (%73,3), en düşük takım Santos Laguna (%37,5). Ligde maç başına 2,99 gol düşüyor. Karşılaştırma için 2,5 üst yüzdesi %52,6. Oranlar yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; KG Var için her iki takımın da en az bir gol atması yeterlidir. Değerler Meksika Ligi 2026/27 sezonunun 137 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler