Hırvatistan · Hırvatistan Ligi (HNL) · 2026/27
Hırvatistan Ligi (HNL) KG Var İstatistikleri 2026/27
Hırvatistan Ligi 2026/27'de 62 maçın 34 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %54,8; KG Var yüzdesi en yüksek takım HNK Rijeka (%75,0; 12 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Takımların KG Var yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | KG Var | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HNK Rijeka | 12 | %75,0lig ortalamasından 20 puan yüksek | 1,58 | 1,50 |
| 2 | Dinamo Zagreb | 11 | %63,6lig ortalamasından 9 puan yüksek | 2,27 | 1,27 |
| 3 | Istra 1961 | 13 | %61,5lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,85 | 1,46 |
| 4 | NK Lokomotiva Zagreb | 13 | %53,8lig ortalamasında | 1,08 | 1,62 |
| 5 | NK Slaven Belupo | 13 | %53,8lig ortalamasında | 1,46 | 2,15 |
| 6 | Rudes | 13 | %53,8lig ortalamasında | 1,23 | 2,08 |
| 7 | NK Osijek | 12 | %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,83 | 1,42 |
| 8 | NK Varazdin | 12 | %50,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,33 | 0,92 |
| 9 | HNK Gorica | 13 | %46,2lig ortalamasından 9 puan düşük | 0,77 | 1,92 |
| 10 | HNK Hajduk Split | 12 | %41,7lig ortalamasından 13 puan düşük | 2,17 | 0,92 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- KG Var yüzdesi %54,8 ile Hırvatistan Ligi (HNL), sıralamadaki 35 lig arasında 20. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 62 maçtan.
- 2,5 üst yüzdesi %61,3 ile Hırvatistan Ligi (HNL), sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 62 maçtan.
- Maç başına 3,08 gol ile Hırvatistan Ligi (HNL), sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 62 maçtan.
KG Var yüzdesi en yüksek takım HNK Rijeka (%75,0, 12 maç).
Hırvatistan Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %54,8 (34/62 maç).
Hırvatistan Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?
HNK Rijeka: KG Var yüzdesi %75,0 (12 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, iki takımın da gol attığı maçların payını ölçer; 0-0, 1-0 ya da 2-0 gibi skorlar KG Yok sayılır. Hırvatistan Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. KG Var yüzdesi en yüksek takım HNK Rijeka (%75,0), en düşük takım HNK Hajduk Split (%41,7). Ligde maç başına 3,08 gol düşüyor. 2,5 üst yüzdesi ise %61,3. Takım tablosunda her takımın KG Var yüzdesi, attığı ve yediği gol ortalamasıyla birlikte gösterilir. Değerler Hırvatistan Ligi 2026/27 sezonunun 62 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
