İngiltere · Championship · 2026/27
Championship Korner İstatistikleri 2026/27
- 180 maç
- 2,96 gol / maç
- KG Var %62,2
- 2,5 üst %62,2
- 10,38 korner / maç
- 3,88 kart / maç
- Ev %43,3 · Dep. %31,1 galibiyet
Championship 2026/27'de 180 maçta maç başına 10,38 korner çıktı; en çok korner kullanan takım West Ham (106 korner, maç başı 7,07; 15 maç). 9,5 korner üstü biten maç yüzdesi %56,7 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı korner çizgileri
Championship · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 7,5 üst | 142 | 180 | %78,9 |
| 8,5 üst | 120 | 180 | %66,7 |
| 9,5 üst | 102 | 180 | %56,7 |
| 10,5 üst | 83 | 180 | %46,1 |
| 11,5 üst | 65 | 180 | %36,1 |
En çok korner kullanan takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Lehine / maç | Toplam | Aleyhine / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | West Ham | 15 | 7,07lig ortalamasından 1,9 yüksek | 106 | 4,53 | 11,60 |
| 2 | Wolves | 15 | 6,67lig ortalamasından 1,5 yüksek | 100 | 3,67 | 10,33 |
| 3 | Cardiff | 15 | 6,40lig ortalamasından 1,2 yüksek | 96 | 5,00 | 11,40 |
| 4 | Middlesbrough | 15 | 6,13lig ortalamasından 0,9 yüksek | 92 | 4,60 | 10,73 |
| 5 | Blackburn | 15 | 5,80lig ortalamasından 0,6 yüksek | 87 | 5,93 | 11,73 |
| 6 | West Brom | 15 | 5,73lig ortalamasından 0,5 yüksek | 86 | 5,87 | 11,60 |
| 7 | Portsmouth | 15 | 5,67lig ortalamasında | 85 | 4,47 | 10,13 |
| 8 | QPR | 15 | 5,67lig ortalamasında | 85 | 3,87 | 9,53 |
| 9 | Southampton | 15 | 5,60lig ortalamasında | 84 | 4,67 | 10,27 |
| 10 | Birmingham | 15 | 5,53lig ortalamasında | 83 | 4,20 | 9,73 |
| 11 | Derby | 15 | 5,47lig ortalamasında | 82 | 5,40 | 10,87 |
| 12 | Bolton | 15 | 5,40lig ortalamasında | 81 | 5,40 | 10,80 |
| 13 | Bristol City | 15 | 5,33lig ortalamasında | 80 | 5,53 | 10,87 |
| 14 | Millwall | 15 | 5,33lig ortalamasında | 80 | 6,00 | 11,33 |
| 15 | Wrexham | 15 | 4,80lig ortalamasında | 72 | 4,47 | 9,27 |
| 16 | Norwich | 15 | 4,67lig ortalamasında | 70 | 4,07 | 8,73 |
| 17 | Preston | 15 | 4,67lig ortalamasında | 70 | 6,13 | 10,80 |
| 18 | Burnley | 15 | 4,53lig ortalamasından 0,7 düşük | 68 | 4,67 | 9,20 |
| 19 | Stoke City | 15 | 4,47lig ortalamasından 0,7 düşük | 67 | 5,53 | 10,00 |
| 20 | Swansea | 15 | 4,27lig ortalamasından 0,9 düşük | 64 | 4,73 | 9,00 |
| 21 | Charlton | 15 | 4,13lig ortalamasından 1,1 düşük | 62 | 6,07 | 10,20 |
| 22 | Sheffield Utd | 15 | 3,93lig ortalamasından 1,3 düşük | 59 | 5,73 | 9,67 |
| 23 | Watford | 15 | 3,73lig ortalamasından 1,5 düşük | 56 | 6,60 | 10,33 |
| 24 | Lincoln | 15 | 3,53lig ortalamasından 1,7 düşük | 53 | 7,40 | 10,93 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 10,38 korner ile Championship, sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 180 maçtan.
- Championship: maç başına 3,88 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 22. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 180 maç).
- Championship: maç başına 2,96 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 16. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 180 maç).
Toplam korneri 9,5 üstü biten maç yüzdesi %56,7.
Maç başına en çok korner kullanan takım West Ham (7,07).
Championship'te maç başına kaç korner çıkıyor?
Korner ortalaması 10,38; hesap 180 maça dayanıyor.
Championship'te en çok korner kullanan takım hangisi?
West Ham bu sezon 15 maçta 106 korner kullandı (maç başı 7,07).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maç başına korner sayısını hem lig geneli hem takım bazında verir; "lehine" takımın kullandığı, "aleyhine" rakibin kullandığı kornerdir. Championship için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 9,5 korner çizgisinin aşıldığı maç yüzdesi %56,7. En çok korner kullanan takım West Ham (7,07), en az kullanan Lincoln (3,53). Blackburn maçlarında maç başına toplam 11,73 korner görülüyor. Korner sayıları yalnız korner verisi bulunan maçlardan hesaplanır; verisi eksik maçlar ortalamaya katılmaz. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
