İstatistikler

Çekya · Çekya Ligi · 2026/27

Çekya Ligi KG Var İstatistikleri 2026/27

· korner 106/107 · xG 106/107

Çekya Ligi 2026/27'de 107 maçın 54 tanesinde iki takım da gol attı: KG Var yüzdesi %50,5; KG Var yüzdesi en yüksek takımlar Pardubice ve Plzen (her biri %69,2) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Takımların KG Var yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOKG VarAttığı / maçYediği / maç
1Pardubice13 %69,2lig ortalamasından 19 puan yüksek1,151,46
2Plzen13 %69,2lig ortalamasından 19 puan yüksek2,151,62
3Slovácko14 %64,3lig ortalamasından 14 puan yüksek0,931,86
4Artis13 %61,5lig ortalamasından 11 puan yüksek1,081,85
5Sigma Olomouc14 %57,1lig ortalamasından 7 puan yüksek1,571,43
6Zlin14 %57,1lig ortalamasından 7 puan yüksek0,791,93
7Hradec Králové14 %50,0lig ortalamasında1,211,29
8Zbrojovka Brno14 %50,0lig ortalamasında1,211,57
9FK Jablonec13 %46,2lig ortalamasından 4 puan düşük1,231,38
10Mlada Boleslav13 %46,2lig ortalamasından 4 puan düşük1,691,15
11Slavia Praha13 %46,2lig ortalamasından 4 puan düşük2,460,54
12Teplice13 %46,2lig ortalamasından 4 puan düşük1,621,38
13Bohemians 190514 %42,9lig ortalamasından 7 puan düşük1,071,07
14Sparta Praha13 %38,5lig ortalamasından 12 puan düşük1,921,00
15Baník Ostrava13 %30,8lig ortalamasından 20 puan düşük0,771,77
16Slovan Liberec13 %30,8lig ortalamasından 20 puan düşük1,230,62

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Çekya Ligi: KG Var yüzdesi %50,5; sıralamaya giren 35 lig içinde 28. sırada, bu liglerin ortalaması %55,9 (bu sezon, 107 maç).
  • 2,5 üst yüzdesi %56,1 ile Çekya Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 20. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 107 maçtan.
  • Çekya Ligi: maç başına 2,75 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 25. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 107 maç).

KG Var yüzdesi en yüksek takım Pardubice (%69,2, 13 maç).

Çekya Ligi'nde karşılıklı gol yüzdesi kaç?

2026/27 sezonunda iki takımın da gol attığı maç yüzdesi %50,5 (54/107 maç).

Çekya Ligi'nde en çok karşılıklı gol olan takım hangisi?

Pardubice ve Plzen: her biri %69,2.

Bu sayfa ne anlatıyor?

KG Var (karşılıklı gol), bir maçta iki takımın da en az birer gol atması demektir; skorun büyüklüğüne bakılmaz. Aşağıdaki tablolar Çekya Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 107 maç oynandı. KG Var yüzdesi en yüksek takım Pardubice (%69,2), en düşük takım Slovan Liberec (%30,8). Maç başına gol ortalaması 2,75. Aynı maçlarda 2,5 üst yüzdesi %56,1. KG Var yüzdesi yüksek bir takım, maçlarında hem gol atan hem gol yiyen bir profile sahiptir; tablo bu iki ortalamayı yan yana koyar. Değerler Çekya Ligi 2026/27 sezonunun 107 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler