DG Analiz'in takip ettiği 180 üst düzey ligde (her ülkenin 1. ve 2. ligi) 2026/27 sezonunda 0-0 biten maç yüzdesi en yüksek lig Zambiya – Süper Lig: %23,7. Ardından İran – Azadegan League %20,3 ile ve Karadağ – 1. Lig %19,7 ile geliyor. (Veri: 8 Kasım 2026; en az 50 maç oynanmış ligler.)
Hangi ligde en çok 0-0 biten maç var?
Popüler ligler arasında 2026/27 sezonunda 0-0 biten maç yüzdesinin en yüksek olduğu lig Arjantin Ligi: %11,2. Süper Lig 22. sırada (%5,3).
Süper Lig'de kaç maç 0-0 bitiyor?
Süper Lig'de bu sezon 0-0 biten maç yüzdesi %5,3. Oynanan 95 maça göre ligler arasında 22. sırada yer alıyor.
En az 0-0 biten lig hangisi?
Eredivisie (Hollanda Ligi) (Hollanda) %1,0 ile son sırada.
Üst düzey ligler
180 lig · her ülkenin 1. ve 2. ligi| # | Lig | Ülke | Değer | Maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zambiya – Süper Lig | Zambiya | %23,7 | 59 |
| 2 | İran – Azadegan League | İran | %20,3 | 64 |
| 3 | Karadağ – 1. Lig | Karadağ | %19,7 | 71 |
| 4 | Zimbabve – Premier Soccer League | Zimbabve | %18,0 | 295 |
| 5 | Ekvador – Liga Pro Serie B | Ekvador | %16,8 | 191 |
| 6 | Arjantin – Primera Nacional | Arjantin | %15,9 | 648 |
| 7 | İran – Persian Gulf Pro League | İran | %15,5 | 103 |
| 8 | Ukrayna – Premier Lig | Ukrayna | %15,3 | 85 |
| 9 | Angola – Girabola | Angola | %15,1 | 73 |
| 10 | Irak – Iraqi League | Irak | %14,8 | 128 |
| 11 | Kıbrıs – 2. Division | Kıbrıs | %14,8 | 54 |
| 12 | Tunus – Ligue 2 | Tunus | %14,6 | 89 |
| 13 | Uganda – Premier Lig | Uganda | %14,5 | 83 |
| 14 | Cezayir – Ligue 2 | Cezayir | %14,0 | 136 |
| 15 | Slovenya – 1. SNL | Slovenya | %13,9 | 72 |
| 16 | Güney Afrika – Premier Soccer League | Güney Afrika | %13,7 | 73 |
| 17 | Kosova – Liga E Pare | Kosova | %13,6 | 125 |
| 18 | Mısır – 2. Lig | Mısır | %13,6 | 110 |
| 19 | Ruanda – National Soccer League | Ruanda | %13,6 | 59 |
| 20 | Fas – Botola Pro | Fas | %13,5 | 52 |
Diğer 160 ligi göster
| # | Lig | Ülke | Değer | Maç |
|---|---|---|---|---|
| 21 | Suudi Arabistan – Division 1 | Suudi Arabistan | %13,3 | 90 |
| 22 | Kuzey Makedonya – 2. Lig | Kuzey Makedonya | %13,2 | 76 |
| 23 | Cezayir – Ligue 1 | Cezayir | %13,1 | 61 |
| 24 | Benin – Championnat National | Benin | %13,0 | 54 |
| 25 | Tunus – Ligue 1 | Tunus | %12,7 | 55 |
| 26 | Malavi – Süper Lig | Malavi | %12,6 | 151 |
| 27 | Lesotho – Premier Lig | Lesotho | %12,5 | 72 |
| 28 | Dominik Cumhuriyeti – Liga Mayor | Dominik Cumhuriyeti | %12,5 | 56 |
| 29 | Türkmenistan – Ýokary Liga | Türkmenistan | %12,2 | 98 |
| 30 | Arnavutluk – 1st Division | Arnavutluk | %11,9 | 59 |
| 31 | El Salvador – Primera Division | El Salvador | %11,7 | 111 |
| 32 | Tayland – Thai League 2 | Tayland | %11,6 | 86 |
| 33 | Peru – Segunda División | Peru | %11,5 | 174 |
| 34 | Litvanya – A Lyga | Litvanya | %11,5 | 156 |
| 35 | Moldova – Super Liga | Moldova | %11,4 | 70 |
| 36 | Kosova – Superliga | Kosova | %11,3 | 62 |
| 37 | Arjantin Ligi | Arjantin | %11,2 | 493 |
| 38 | Güney Kore Ligi (K League 1) | Güney Kore | %11,2 | 206 |
| 39 | Burundi – Ligue A | Burundi | %11,0 | 82 |
| 40 | Gana – Premier Lig | Gana | %11,0 | 82 |
| 41 | Kolombiya – Primera B | Kolombiya | %10,8 | 277 |
| 42 | Güney Afrika – 1st Division | Güney Afrika | %10,0 | 80 |
| 43 | Kıbrıs – 1. Division | Kıbrıs | %10,0 | 60 |
| 44 | Venezuela – Segunda División | Venezuela | %9,8 | 246 |
| 45 | Bosna-Hersek – Premijer Liga | Bosna-Hersek | %9,8 | 61 |
| 46 | Azerbaycan – Premyer Liqa | Azerbaycan | %9,7 | 62 |
| 47 | Uruguay – Segunda División | Uruguay | %9,6 | 218 |
| 48 | La Liga (İspanya Ligi) | İspanya | %9,6 | 114 |
| 49 | Ukrayna – Persha Liga | Ukrayna | %9,6 | 114 |
| 50 | Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) | Suudi Arabistan | %9,6 | 104 |
| 51 | Danimarka – 1. Division | Danimarka | %9,6 | 83 |
| 52 | Katar – Stars League | Katar | %9,6 | 52 |
| 53 | Gürcistan – Erovnuli Liga | Gürcistan | %9,5 | 158 |
| 54 | Yunanistan – Süper Lig 2 | Yunanistan | %9,5 | 74 |
| 55 | ABD – USL Championship | ABD | %9,4 | 383 |
| 56 | Gürcistan – Erovnuli Liga 2 | Gürcistan | %9,4 | 160 |
| 57 | Tacikistan – Vysshaya Liga | Tacikistan | %9,3 | 118 |
| 58 | Sırbistan – Prva Liga | Sırbistan | %9,2 | 131 |
| 59 | Gana – Division One League | Gana | %8,9 | 146 |
| 60 | Faroe Adaları – Meistaradeildin | Faroe Adaları | %8,9 | 135 |
| 61 | İrlanda – Premier Division | İrlanda | %8,8 | 181 |
| 62 | İskoçya – Championship | İskoçya | %8,7 | 69 |
| 63 | Şili – Primera B | Şili | %8,6 | 233 |
| 64 | Venezuela – Primera División | Venezuela | %8,6 | 222 |
| 65 | Özbekistan – Süper Lig | Özbekistan | %8,5 | 211 |
| 66 | Çin – League One | Çin | %8,3 | 240 |
| 67 | Panama – Liga Panameña de Fútbol | Panama | %8,3 | 193 |
| 68 | Polonya Ligi (Ekstraklasa) | Polonya | %8,3 | 121 |
| 69 | Rusya Ligi (Premier Liga) | Rusya | %8,3 | 108 |
| 70 | Brezilya – Serie B | Brezilya | %8,2 | 364 |
| 71 | Uruguay – Primera División | Uruguay | %8,2 | 281 |
| 72 | Ekvador Ligi | Ekvador | %8,2 | 280 |
| 73 | Belarus – Premier Lig | Belarus | %8,1 | 221 |
| 74 | Burkina Faso – Ligue 1 | Burkina Faso | %8,1 | 62 |
| 75 | Sırbistan – Super Liga | Sırbistan | %8,0 | 100 |
| 76 | Paraguay – Division Intermedia | Paraguay | %7,9 | 240 |
| 77 | Bundesliga (Almanya Ligi) | Almanya | %7,7 | 78 |
| 78 | Fas – Botola 2 | Fas | %7,7 | 52 |
| 79 | Honduras – Liga Nacional | Honduras | %7,6 | 79 |
| 80 | Çekya Ligi | Çekya | %7,5 | 107 |
| 81 | Mısır – Premier Lig | Mısır | %7,5 | 80 |
| 82 | Kolombiya Ligi | Kolombiya | %7,4 | 377 |
| 83 | Finlandiya – Veikkausliiga | Finlandiya | %7,4 | 176 |
| 84 | Ligue 2 (Fransa 2. Lig) | Fransa | %7,4 | 108 |
| 85 | Hırvatistan – First NL | Hırvatistan | %7,4 | 95 |
| 86 | Botsvana – Premier Lig | Botsvana | %7,4 | 68 |
| 87 | Jamaika – Premier Lig | Jamaika | %7,4 | 54 |
| 88 | Kırgızistan – Premier Lig | Kırgızistan | %7,3 | 234 |
| 89 | Finlandiya – Ykkösliiga | Finlandiya | %7,3 | 137 |
| 90 | Bulgaristan – 2. Lig | Bulgaristan | %7,3 | 124 |
| 91 | Slovenya – 2. SNL | Slovenya | %7,3 | 110 |
| 92 | Kazakistan – Premier Lig | Kazakistan | %7,1 | 240 |
| 93 | Portekiz – Segunda Liga | Portekiz | %7,1 | 85 |
| 94 | Endonezya – Liga 2 | Endonezya | %7,1 | 84 |
| 95 | Ligue 1 (Fransa Ligi) | Fransa | %7,1 | 84 |
| 96 | Romanya – Liga I | Romanya | %6,8 | 117 |
| 97 | Karadağ – 2. Lig | Karadağ | %6,8 | 74 |
| 98 | Güney Kore – K League 2 | Güney Kore | %6,7 | 253 |
| 99 | İsveç – Superettan | İsveç | %6,7 | 240 |
| 100 | San Marino – Campionato | San Marino | %6,7 | 60 |
| 101 | İspanya 2. Lig | İspanya | %6,6 | 136 |
| 102 | Hırvatistan Ligi (HNL) | Hırvatistan | %6,5 | 62 |
| 103 | Japonya – J2 League | Japonya | %6,4 | 156 |
| 104 | Guatemala – Liga Nacional | Guatemala | %6,4 | 110 |
| 105 | Bulgaristan – 1. Lig | Bulgaristan | %6,3 | 95 |
| 106 | Premier Lig (İngiltere) | İngiltere | %6,3 | 95 |
| 107 | Kuzey Makedonya – 1. Lig | Kuzey Makedonya | %6,3 | 63 |
| 108 | Peru – Primera División | Peru | %6,2 | 291 |
| 109 | Bolivya – Primera División | Bolivya | %6,2 | 194 |
| 110 | Bosna-Hersek – 1st League - RS | Bosna-Hersek | %6,2 | 97 |
| 111 | 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) | Almanya | %6,2 | 96 |
| 112 | Yunanistan Ligi (Super League) | Yunanistan | %6,2 | 64 |
| 113 | Championship | İngiltere | %6,1 | 180 |
| 114 | Özbekistan – Pro League A | Özbekistan | %5,9 | 169 |
| 115 | İsrail – Ligat Ha'al | İsrail | %5,8 | 69 |
| 116 | Malta – Challenge League | Malta | %5,8 | 52 |
| 117 | Letonya – Virsliga | Letonya | %5,7 | 175 |
| 118 | Brezilya Ligi (Série A) | Brezilya | %5,6 | 339 |
| 119 | Paraguay – Division Profesional - Clausura | Paraguay | %5,5 | 109 |
| 120 | Çekya – FNL | Çekya | %5,5 | 109 |
| 121 | Rusya – 1. Lig | Rusya | %5,4 | 148 |
| 122 | Portekiz Ligi | Portekiz | %5,4 | 93 |
| 123 | Belarus – 1. Division | Belarus | %5,3 | 285 |
| 124 | Şili – Primera División | Şili | %5,3 | 207 |
| 125 | Süper Lig | Türkiye | %5,3 | 95 |
| 126 | TFF 1. Lig | Türkiye | %5,2 | 135 |
| 127 | Tayland – Thai League 1 | Tayland | %5,2 | 58 |
| 128 | İsveç Ligi (Allsvenskan) | İsveç | %5,0 | 219 |
| 129 | İsrail – Liga Leumit | İsrail | %5,0 | 101 |
| 130 | İrlanda – First Division | İrlanda | %4,9 | 185 |
| 131 | Polonya – I Liga | Polonya | %4,9 | 122 |
| 132 | MLS (ABD Ligi) | ABD | %4,8 | 499 |
| 133 | Tanzanya – Ligi kuu Bara | Tanzanya | %4,8 | 84 |
| 134 | Serie B (İtalya 2. Lig) | İtalya | %4,7 | 107 |
| 135 | İsviçre – Challenge League | İsviçre | %4,7 | 64 |
| 136 | Kuzey İrlanda – Premiership | Kuzey İrlanda | %4,6 | 87 |
| 137 | Letonya – 1. Liga | Letonya | %4,4 | 182 |
| 138 | Meksika Ligi (Liga MX) | Meksika | %4,4 | 137 |
| 139 | Butan – Premier Lig | Butan | %4,4 | 90 |
| 140 | Çin – Süper Lig | Çin | %4,3 | 232 |
| 141 | Romanya – Liga II | Romanya | %4,3 | 140 |
| 142 | Kuzey İrlanda – Championship | Kuzey İrlanda | %4,3 | 115 |
| 143 | Malta – Premier Lig | Malta | %4,3 | 69 |
| 144 | Bosna-Hersek – 1st League - FBiH | Bosna-Hersek | %4,2 | 96 |
| 145 | Slovakya – 2. liga | Slovakya | %4,0 | 126 |
| 146 | Ermenistan – Premier Lig | Ermenistan | %3,9 | 76 |
| 147 | Kazakistan – 1. Division | Kazakistan | %3,8 | 182 |
| 148 | Danimarka Ligi (Superliga) | Danimarka | %3,8 | 80 |
| 149 | Arnavutluk – Superliga | Arnavutluk | %3,8 | 53 |
| 150 | Estonya – Esiliiga A | Estonya | %3,6 | 167 |
| 151 | Litvanya – 1 Lyga | Litvanya | %3,3 | 240 |
| 152 | Avusturya – 2. Liga | Avusturya | %3,2 | 95 |
| 153 | Belçika Ligi | Belçika | %3,2 | 95 |
| 154 | Norveç Ligi (Eliteserien) | Norveç | %3,0 | 201 |
| 155 | Galler – FAW Championship | Galler | %2,9 | 204 |
| 156 | Macaristan – NB II | Macaristan | %2,9 | 103 |
| 157 | Avusturya Ligi (Bundesliga) | Avusturya | %2,9 | 69 |
| 158 | Belçika – Challenger Pro League | Belçika | %2,9 | 68 |
| 159 | Estonya – Meistriliiga | Estonya | %2,8 | 180 |
| 160 | Ermenistan – 1. Lig | Ermenistan | %2,7 | 75 |
| 161 | İsviçre Ligi (Super League) | İsviçre | %2,7 | 75 |
| 162 | Kosta Rika – Primera División | Kosta Rika | %2,7 | 74 |
| 163 | Macaristan – NB I | Macaristan | %2,7 | 74 |
| 164 | İskoçya Ligi (Premiership) | İskoçya | %2,7 | 73 |
| 165 | Kanada – Canadian Premier League | Kanada | %2,6 | 115 |
| 166 | Endonezya – Liga 1 | Endonezya | %2,6 | 77 |
| 167 | İzlanda – Úrvalsdeild | İzlanda | %2,5 | 162 |
| 168 | Slovakya – Super Liga | Slovakya | %2,4 | 82 |
| 169 | Bolivya – Nacional B | Bolivya | %2,1 | 96 |
| 170 | Lüksemburg – National Division | Lüksemburg | %2,1 | 96 |
| 171 | Serie A (İtalya Ligi) | İtalya | %1,9 | 105 |
| 172 | Norveç – 1. Division | Norveç | %1,7 | 233 |
| 173 | Galler – Premier Lig | Galler | %1,6 | 127 |
| 174 | BAE – Division 1 | BAE | %1,6 | 61 |
| 175 | Faroe Adaları – 1. Deild | Faroe Adaları | %1,5 | 135 |
| 176 | Moldova – Liga 1 | Moldova | %1,5 | 65 |
| 177 | Nikaragua – Primera Division | Nikaragua | %1,2 | 80 |
| 178 | Eredivisie (Hollanda Ligi) | Hollanda | %1,0 | 103 |
| 179 | Kosta Rika – Liga de Ascenso | Kosta Rika | %1,0 | 98 |
| 180 | Hollanda – Tweede Divisie | Hollanda | %0,9 | 108 |
Güncel sezon; her ülkenin 1. ve 2. ligi; en az 50 maç oynanmış 180 lig; alt yaş, kadın ve rezerv ligleri hariç; veri: 8 Kasım 2026 03:44.
Popüler ligler
35 ulusal ligYalnız yeterli maç verisi olan ligler sıralanır. Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır.
Alt kademeler dahil bütün ligler
354 lig354 ligin tamamını göster
| # | Lig | Ülke | Değer | Maç |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Zambiya – Süper Lig | Zambiya | %23,7 | 59 |
| 2 | İran – Azadegan League | İran | %20,3 | 64 |
| 3 | Karadağ – 1. Lig | Karadağ | %19,7 | 71 |
| 4 | Fransa – National 2 · Grup C | Fransa | %18,1 | 72 |
| 5 | Zimbabve – Premier Soccer League | Zimbabve | %18,0 | 295 |
| 6 | Arjantin – Torneo Federal A | Arjantin | %17,6 | 512 |
| 7 | Arjantin – Primera C | Arjantin | %17,5 | 468 |
| 8 | Çin – League Two | Çin | %17,2 | 355 |
| 9 | Ekvador – Liga Pro Serie B | Ekvador | %16,8 | 191 |
| 10 | Arjantin – Primera B Metropolitana | Arjantin | %16,2 | 462 |
| 11 | Rusya – Second League A - Division A Gold | Rusya | %16,2 | 80 |
| 12 | Arjantin – Primera Nacional | Arjantin | %15,9 | 648 |
| 13 | İran – Persian Gulf Pro League | İran | %15,5 | 103 |
| 14 | Ukrayna – Premier Lig | Ukrayna | %15,3 | 85 |
| 15 | Fransa – National 2 · Grup B | Fransa | %15,3 | 72 |
| 16 | Angola – Girabola | Angola | %15,1 | 73 |
| 17 | Irak – Iraqi League | Irak | %14,8 | 128 |
| 18 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 14 | İspanya | %14,8 | 81 |
| 19 | Kıbrıs – 2. Division | Kıbrıs | %14,8 | 54 |
| 20 | Tunus – Ligue 2 | Tunus | %14,6 | 89 |
| 21 | Uganda – Premier Lig | Uganda | %14,5 | 83 |
| 22 | Cezayir – Ligue 2 | Cezayir | %14,0 | 136 |
| 23 | Slovenya – 1. SNL | Slovenya | %13,9 | 72 |
| 24 | Güney Afrika – Premier Soccer League | Güney Afrika | %13,7 | 73 |
| 25 | Kosova – Liga E Pare | Kosova | %13,6 | 125 |
| 26 | İtalya – Serie C · Grup A | İtalya | %13,6 | 125 |
| 27 | Mısır – 2. Lig | Mısır | %13,6 | 110 |
| 28 | Ruanda – National Soccer League | Ruanda | %13,6 | 59 |
| 29 | Fas – Botola Pro | Fas | %13,5 | 52 |
| 30 | Suudi Arabistan – Division 1 | Suudi Arabistan | %13,3 | 90 |
| 31 | Kuzey Makedonya – 2. Lig | Kuzey Makedonya | %13,2 | 76 |
| 32 | Cezayir – Ligue 1 | Cezayir | %13,1 | 61 |
| 33 | Benin – Championnat National | Benin | %13,0 | 54 |
| 34 | Tunus – Ligue 1 | Tunus | %12,7 | 55 |
| 35 | Malavi – Süper Lig | Malavi | %12,6 | 151 |
| 36 | Lesotho – Premier Lig | Lesotho | %12,5 | 72 |
| 37 | Dominik Cumhuriyeti – Liga Mayor | Dominik Cumhuriyeti | %12,5 | 56 |
| 38 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 17 | İspanya | %12,3 | 81 |
| 39 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 9 | İspanya | %12,3 | 81 |
| 40 | Türkmenistan – Ýokary Liga | Türkmenistan | %12,2 | 98 |
| 41 | İtalya – Serie D · Grup C | İtalya | %12,2 | 90 |
| 42 | İtalya – Serie D · Grup F | İtalya | %12,2 | 90 |
| 43 | Arnavutluk – 1st Division | Arnavutluk | %11,9 | 59 |
| 44 | El Salvador – Primera Division | El Salvador | %11,7 | 111 |
| 45 | Portekiz – Liga 3 | Portekiz | %11,6 | 86 |
| 46 | Tayland – Thai League 2 | Tayland | %11,6 | 86 |
| 47 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 15 | İspanya | %11,6 | 86 |
| 48 | Peru – Segunda División | Peru | %11,5 | 174 |
| 49 | Litvanya – A Lyga | Litvanya | %11,5 | 156 |
| 50 | Moldova – Super Liga | Moldova | %11,4 | 70 |
| 51 | Kosova – Superliga | Kosova | %11,3 | 62 |
| 52 | Arjantin Ligi | Arjantin | %11,2 | 493 |
| 53 | Güney Kore Ligi (K League 1) | Güney Kore | %11,2 | 206 |
| 54 | İtalya – Serie D · Grup D | İtalya | %11,2 | 89 |
| 55 | İspanya – Segunda División RFEF · Grup 2 | İspanya | %11,1 | 81 |
| 56 | Burundi – Ligue A | Burundi | %11,0 | 82 |
| 57 | Gana – Premier Lig | Gana | %11,0 | 82 |
| 58 | İspanya – Segunda División RFEF · Grup 5 | İspanya | %11,0 | 82 |
| 59 | Kolombiya – Primera B | Kolombiya | %10,8 | 277 |
| 60 | İspanya – Segunda División RFEF · Grup 4 | İspanya | %10,8 | 83 |
| 61 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 6 | İspanya | %10,4 | 77 |
| 62 | Şili – Segunda División | Şili | %10,3 | 146 |
| 63 | Türkiye – 3. Lig · Grup 1 | Türkiye | %10,0 | 90 |
| 64 | Güney Afrika – 1st Division | Güney Afrika | %10,0 | 80 |
| 65 | Romanya – Liga III - Serie 7 | Romanya | %10,0 | 70 |
| 66 | Kıbrıs – 1. Division | Kıbrıs | %10,0 | 60 |
| 67 | Arjantin – Torneo Promocional Amateur | Arjantin | %9,9 | 142 |
| 68 | Venezuela – Segunda División | Venezuela | %9,8 | 246 |
| 69 | Bosna-Hersek – Premijer Liga | Bosna-Hersek | %9,8 | 61 |
| 70 | İtalya – Serie C · Grup C | İtalya | %9,7 | 124 |
| 71 | Azerbaycan – Premyer Liqa | Azerbaycan | %9,7 | 62 |
| 72 | Uruguay – Segunda División | Uruguay | %9,6 | 218 |
| 73 | La Liga (İspanya Ligi) | İspanya | %9,6 | 114 |
| 74 | Ukrayna – Persha Liga | Ukrayna | %9,6 | 114 |
| 75 | Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) | Suudi Arabistan | %9,6 | 104 |
| 76 | Danimarka – 1. Division | Danimarka | %9,6 | 83 |
| 77 | Katar – Stars League | Katar | %9,6 | 52 |
| 78 | Gürcistan – Erovnuli Liga | Gürcistan | %9,5 | 158 |
| 79 | Yunanistan – Süper Lig 2 | Yunanistan | %9,5 | 74 |
| 80 | ABD – USL Championship | ABD | %9,4 | 383 |
| 81 | Gürcistan – Erovnuli Liga 2 | Gürcistan | %9,4 | 160 |
| 82 | Bulgaristan – Third League - Northwest | Bulgaristan | %9,4 | 53 |
| 83 | Tacikistan – Vysshaya Liga | Tacikistan | %9,3 | 118 |
| 84 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 1 | İspanya | %9,3 | 86 |
| 85 | Sırbistan – Prva Liga | Sırbistan | %9,2 | 131 |
| 86 | İtalya – Serie D · Grup G | İtalya | %9,0 | 89 |
| 87 | Gana – Division One League | Gana | %8,9 | 146 |
| 88 | Faroe Adaları – Meistaradeildin | Faroe Adaları | %8,9 | 135 |
| 89 | İtalya – Serie C · Grup B | İtalya | %8,9 | 124 |
| 90 | İtalya – Serie D · Grup A | İtalya | %8,9 | 90 |
| 91 | Brezilya – Serie C | Brezilya | %8,8 | 216 |
| 92 | Güney Kore – K3 League | Güney Kore | %8,8 | 182 |
| 93 | İrlanda – Premier Division | İrlanda | %8,8 | 181 |
| 94 | Romanya – Liga III - Serie 8 | Romanya | %8,7 | 69 |
| 95 | İskoçya – Championship | İskoçya | %8,7 | 69 |
| 96 | Şili – Primera B | Şili | %8,6 | 233 |
| 97 | Venezuela – Primera División | Venezuela | %8,6 | 222 |
| 98 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 10 | İspanya | %8,6 | 81 |
| 99 | Özbekistan – Süper Lig | Özbekistan | %8,5 | 211 |
| 100 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 11 | İspanya | %8,5 | 82 |
| 101 | Çekya – 3. liga - CFL B | Çekya | %8,4 | 107 |
| 102 | İspanya – Segunda División RFEF · Grup 1 | İspanya | %8,4 | 83 |
| 103 | Çin – League One | Çin | %8,3 | 240 |
| 104 | Panama – Liga Panameña de Fútbol | Panama | %8,3 | 193 |
| 105 | Japonya – J3 League | Japonya | %8,3 | 156 |
| 106 | Polonya Ligi (Ekstraklasa) | Polonya | %8,3 | 121 |
| 107 | Rusya Ligi (Premier Liga) | Rusya | %8,3 | 108 |
| 108 | Suudi Arabistan – Division 2 | Suudi Arabistan | %8,3 | 72 |
| 109 | Brezilya – Serie B | Brezilya | %8,2 | 364 |
| 110 | Uruguay – Primera División | Uruguay | %8,2 | 281 |
| 111 | Ekvador Ligi | Ekvador | %8,2 | 280 |
| 112 | İngiltere – League One | İngiltere | %8,2 | 158 |
| 113 | Belçika – Second Amateur Division - VFV A | Belçika | %8,2 | 85 |
| 114 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 3 | İspanya | %8,2 | 85 |
| 115 | Rusya – 2. Lig · Grup 1 | Rusya | %8,1 | 222 |
| 116 | Belarus – Premier Lig | Belarus | %8,1 | 221 |
| 117 | İsrail – Liga Alef | İsrail | %8,1 | 172 |
| 118 | Avusturya – Regionalliga - North | Avusturya | %8,1 | 111 |
| 119 | Burkina Faso – Ligue 1 | Burkina Faso | %8,1 | 62 |
| 120 | Avusturya – Regionalliga - South | Avusturya | %8,0 | 112 |
| 121 | Sırbistan – Super Liga | Sırbistan | %8,0 | 100 |
| 122 | Paraguay – Division Intermedia | Paraguay | %7,9 | 240 |
| 123 | Belçika – Second Amateur Division - ACFF | Belçika | %7,8 | 103 |
| 124 | İsviçre – 1. Liga Classic · Grup 3 | İsviçre | %7,8 | 102 |
| 125 | Bundesliga (Almanya Ligi) | Almanya | %7,7 | 78 |
| 126 | Fas – Botola 2 | Fas | %7,7 | 52 |
| 127 | Honduras – Liga Nacional | Honduras | %7,6 | 79 |
| 128 | Rusya – 2. Lig · Grup 3 | Rusya | %7,5 | 240 |
| 129 | Çekya Ligi | Çekya | %7,5 | 107 |
| 130 | İspanya – Primera División RFEF · Grup 1 | İspanya | %7,5 | 106 |
| 131 | Mısır – Premier Lig | Mısır | %7,5 | 80 |
| 132 | Kolombiya Ligi | Kolombiya | %7,4 | 377 |
| 133 | Finlandiya – Veikkausliiga | Finlandiya | %7,4 | 176 |
| 134 | Fransa – Ligue 3 | Fransa | %7,4 | 108 |
| 135 | Ligue 2 (Fransa 2. Lig) | Fransa | %7,4 | 108 |
| 136 | Hırvatistan – First NL | Hırvatistan | %7,4 | 95 |
| 137 | Botsvana – Premier Lig | Botsvana | %7,4 | 68 |
| 138 | Fransa – National 2 · Grup A | Fransa | %7,4 | 68 |
| 139 | Jamaika – Premier Lig | Jamaika | %7,4 | 54 |
| 140 | Kırgızistan – Premier Lig | Kırgızistan | %7,3 | 234 |
| 141 | İngiltere – League Two | İngiltere | %7,3 | 164 |
| 142 | Finlandiya – Ykkösliiga | Finlandiya | %7,3 | 137 |
| 143 | Bulgaristan – 2. Lig | Bulgaristan | %7,3 | 124 |
| 144 | Slovenya – 2. SNL | Slovenya | %7,3 | 110 |
| 145 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 2 | İspanya | %7,2 | 83 |
| 146 | Kazakistan – Premier Lig | Kazakistan | %7,1 | 240 |
| 147 | Polonya – III Liga · Grup 2 | Polonya | %7,1 | 141 |
| 148 | Portekiz – Segunda Liga | Portekiz | %7,1 | 85 |
| 149 | Belçika – Second Amateur Division - VFV B | Belçika | %7,1 | 84 |
| 150 | Endonezya – Liga 2 | Endonezya | %7,1 | 84 |
| 151 | Ligue 1 (Fransa Ligi) | Fransa | %7,1 | 84 |
| 152 | Slovenya – 3. SNL - West | Slovenya | %7,1 | 84 |
| 153 | Bulgaristan – Third League - Southwest | Bulgaristan | %7,0 | 128 |
| 154 | İsviçre – 1. Liga Classic · Grup 2 | İsviçre | %6,9 | 102 |
| 155 | Romanya – Liga I | Romanya | %6,8 | 117 |
| 156 | Meksika – Liga Premier Serie A | Meksika | %6,8 | 103 |
| 157 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 4 | İspanya | %6,8 | 88 |
| 158 | Karadağ – 2. Lig | Karadağ | %6,8 | 74 |
| 159 | Güney Kore – K League 2 | Güney Kore | %6,7 | 253 |
| 160 | İsveç – Superettan | İsveç | %6,7 | 240 |
| 161 | Almanya – Regionalliga - SudWest | Almanya | %6,7 | 135 |
| 162 | İspanya – Primera División RFEF · Grup 2 | İspanya | %6,7 | 104 |
| 163 | Türkiye – 3. Lig · Grup 2 | Türkiye | %6,7 | 90 |
| 164 | San Marino – Campionato | San Marino | %6,7 | 60 |
| 165 | İspanya 2. Lig | İspanya | %6,6 | 136 |
| 166 | Ukrayna – Druha Liga | Ukrayna | %6,6 | 106 |
| 167 | Polonya – III Liga · Grup 3 | Polonya | %6,5 | 138 |
| 168 | Çekya – 4. liga - Divizie D | Çekya | %6,5 | 107 |
| 169 | Hırvatistan Ligi (HNL) | Hırvatistan | %6,5 | 62 |
| 170 | Japonya – J2 League | Japonya | %6,4 | 156 |
| 171 | Guatemala – Liga Nacional | Guatemala | %6,4 | 110 |
| 172 | Almanya – Regionalliga - Bayern | Almanya | %6,3 | 159 |
| 173 | Bulgaristan – 1. Lig | Bulgaristan | %6,3 | 95 |
| 174 | Premier Lig (İngiltere) | İngiltere | %6,3 | 95 |
| 175 | Kuzey Makedonya – 1. Lig | Kuzey Makedonya | %6,3 | 63 |
| 176 | Peru – Primera División | Peru | %6,2 | 291 |
| 177 | Bolivya – Primera División | Bolivya | %6,2 | 194 |
| 178 | Almanya – Oberliga - Bayern Süd | Almanya | %6,2 | 162 |
| 179 | Bosna-Hersek – 1st League - RS | Bosna-Hersek | %6,2 | 97 |
| 180 | 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) | Almanya | %6,2 | 96 |
| 181 | Türkiye – 3. Lig · Grup 3 | Türkiye | %6,2 | 80 |
| 182 | Yunanistan Ligi (Super League) | Yunanistan | %6,2 | 64 |
| 183 | Championship | İngiltere | %6,1 | 180 |
| 184 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 5 | İspanya | %6,1 | 82 |
| 185 | Özbekistan – Pro League A | Özbekistan | %5,9 | 169 |
| 186 | Polonya – III Liga · Grup 4 | Polonya | %5,9 | 135 |
| 187 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 8 | İspanya | %5,9 | 85 |
| 188 | İsveç – Ettan - Södra | İsveç | %5,8 | 240 |
| 189 | İskoçya – League One | İskoçya | %5,8 | 69 |
| 190 | İsrail – Ligat Ha'al | İsrail | %5,8 | 69 |
| 191 | Malta – Challenge League | Malta | %5,8 | 52 |
| 192 | Letonya – Virsliga | Letonya | %5,7 | 175 |
| 193 | Romanya – Liga III - Serie 6 | Romanya | %5,7 | 70 |
| 194 | Brezilya Ligi (Série A) | Brezilya | %5,6 | 339 |
| 195 | İsveç – Ettan - Norra | İsveç | %5,6 | 232 |
| 196 | İtalya – Serie D · Grup E | İtalya | %5,6 | 90 |
| 197 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 13 | İspanya | %5,6 | 72 |
| 198 | Paraguay – Division Profesional - Clausura | Paraguay | %5,5 | 109 |
| 199 | Çekya – 3. liga - CFL A | Çekya | %5,5 | 109 |
| 200 | Çekya – 4. liga - Divizie C | Çekya | %5,5 | 109 |
| 201 | Çekya – FNL | Çekya | %5,5 | 109 |
| 202 | Slovakya – 3. liga - East | Slovakya | %5,5 | 91 |
| 203 | İtalya – Serie D · Grup B | İtalya | %5,5 | 91 |
| 204 | ABD – USL League One | ABD | %5,4 | 276 |
| 205 | Rusya – 1. Lig | Rusya | %5,4 | 148 |
| 206 | Portekiz Ligi | Portekiz | %5,4 | 93 |
| 207 | Belarus – 1. Division | Belarus | %5,3 | 285 |
| 208 | Şili – Primera División | Şili | %5,3 | 207 |
| 209 | Güney Kore – K4 League | Güney Kore | %5,3 | 150 |
| 210 | Almanya – Oberliga - Baden-Württemberg | Almanya | %5,3 | 131 |
| 211 | Polonya – II Liga - East | Polonya | %5,3 | 131 |
| 212 | Süper Lig | Türkiye | %5,3 | 95 |
| 213 | Gürcistan – Liga 3 | Gürcistan | %5,2 | 210 |
| 214 | Belçika – First Amateur Division | Belçika | %5,2 | 153 |
| 215 | TFF 1. Lig | Türkiye | %5,2 | 135 |
| 216 | Tayland – Thai League 1 | Tayland | %5,2 | 58 |
| 217 | Rusya – 2. Lig · Grup 2 | Rusya | %5,1 | 195 |
| 218 | Avusturya – Regionalliga - West | Avusturya | %5,1 | 118 |
| 219 | Bulgaristan – Third League - Southeast | Bulgaristan | %5,1 | 117 |
| 220 | Finlandiya – Kakkonen - Lohko A | Finlandiya | %5,1 | 117 |
| 221 | İsveç Ligi (Allsvenskan) | İsveç | %5,0 | 219 |
| 222 | Almanya – Oberliga - Bayern Nord | Almanya | %5,0 | 161 |
| 223 | Almanya – Oberliga - Niederrhein | Almanya | %5,0 | 101 |
| 224 | İsrail – Liga Leumit | İsrail | %5,0 | 101 |
| 225 | İrlanda – First Division | İrlanda | %4,9 | 185 |
| 226 | Norveç – 2. Division · Grup 1 | Norveç | %4,9 | 182 |
| 227 | Polonya – I Liga | Polonya | %4,9 | 122 |
| 228 | Slovakya – 3. liga - West | Slovakya | %4,9 | 102 |
| 229 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 18 | İspanya | %4,9 | 82 |
| 230 | MLS (ABD Ligi) | ABD | %4,8 | 499 |
| 231 | Meksika – Liga de Expansión MX | Meksika | %4,8 | 124 |
| 232 | Almanya – Oberliga - Nordost-Nord | Almanya | %4,8 | 84 |
| 233 | Tanzanya – Ligi kuu Bara | Tanzanya | %4,8 | 84 |
| 234 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 7 | İspanya | %4,8 | 84 |
| 235 | Meksika – Primera Premier | Meksika | %4,8 | 83 |
| 236 | İngiltere – Non League Premier - Southern Central | İngiltere | %4,7 | 170 |
| 237 | Almanya – Oberliga - Hessen | Almanya | %4,7 | 149 |
| 238 | Serie B (İtalya 2. Lig) | İtalya | %4,7 | 107 |
| 239 | İsviçre – Challenge League | İsviçre | %4,7 | 64 |
| 240 | Kuzey İrlanda – Premiership | Kuzey İrlanda | %4,6 | 87 |
| 241 | İskoçya – League Two | İskoçya | %4,6 | 65 |
| 242 | Türkiye – 2. Lig | Türkiye | %4,5 | 156 |
| 243 | Danimarka – 2. Division | Danimarka | %4,5 | 89 |
| 244 | İngiltere – National League - South | İngiltere | %4,4 | 183 |
| 245 | Letonya – 1. Liga | Letonya | %4,4 | 182 |
| 246 | Meksika Ligi (Liga MX) | Meksika | %4,4 | 137 |
| 247 | Butan – Premier Lig | Butan | %4,4 | 90 |
| 248 | Çin – Süper Lig | Çin | %4,3 | 232 |
| 249 | Almanya – Regionalliga - West | Almanya | %4,3 | 141 |
| 250 | Çekya – 3. liga - MSFL | Çekya | %4,3 | 141 |
| 251 | Romanya – Liga II | Romanya | %4,3 | 140 |
| 252 | Almanya – Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar | Almanya | %4,3 | 139 |
| 253 | Macaristan – NB III - Southeast | Macaristan | %4,3 | 117 |
| 254 | Kuzey İrlanda – Championship | Kuzey İrlanda | %4,3 | 115 |
| 255 | Bulgaristan – Third League - Northeast | Bulgaristan | %4,3 | 93 |
| 256 | Malta – Premier Lig | Malta | %4,3 | 69 |
| 257 | Romanya – Liga III - Serie 3 | Romanya | %4,3 | 69 |
| 258 | Macaristan – NB III - Northwest | Macaristan | %4,2 | 118 |
| 259 | Bosna-Hersek – 1st League - FBiH | Bosna-Hersek | %4,2 | 96 |
| 260 | Slovakya – 2. liga | Slovakya | %4,0 | 126 |
| 261 | Almanya – Oberliga - Mittelrhein | Almanya | %4,0 | 75 |
| 262 | Almanya – 3. Liga | Almanya | %3,9 | 127 |
| 263 | İspanya – Segunda División RFEF · Grup 3 | İspanya | %3,9 | 77 |
| 264 | Ermenistan – Premier Lig | Ermenistan | %3,9 | 76 |
| 265 | İsveç – Division 2 - Norra Götaland | İsveç | %3,8 | 184 |
| 266 | Kazakistan – 1. Division | Kazakistan | %3,8 | 182 |
| 267 | Danimarka Ligi (Superliga) | Danimarka | %3,8 | 80 |
| 268 | Arnavutluk – Superliga | Arnavutluk | %3,8 | 53 |
| 269 | Çekya – 4. liga - Divizie E | Çekya | %3,7 | 109 |
| 270 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 16 | İspanya | %3,7 | 81 |
| 271 | Rusya – 2. Lig · Grup 4 | Rusya | %3,6 | 192 |
| 272 | Estonya – Esiliiga A | Estonya | %3,6 | 167 |
| 273 | İngiltere – Non League Premier - Southern South | İngiltere | %3,6 | 165 |
| 274 | Slovenya – 3. SNL - East | Slovenya | %3,6 | 83 |
| 275 | Almanya – Regionalliga - Nordost | Almanya | %3,5 | 141 |
| 276 | Almanya – Regionalliga - Nord | Almanya | %3,4 | 145 |
| 277 | Litvanya – 1 Lyga | Litvanya | %3,3 | 240 |
| 278 | İngiltere – Non League Premier - Northern | İngiltere | %3,3 | 184 |
| 279 | İsveç – Division 2 - Norra Svealand | İsveç | %3,3 | 184 |
| 280 | İsveç – Division 2 - Västra Götaland | İsveç | %3,3 | 184 |
| 281 | Norveç – 2. Division · Grup 2 | Norveç | %3,3 | 182 |
| 282 | Norveç – 3. Division · Grup 6 | Norveç | %3,3 | 182 |
| 283 | Avusturya – Regionalliga - Ost | Avusturya | %3,3 | 120 |
| 284 | Danimarka – 3. Division | Danimarka | %3,3 | 90 |
| 285 | İtalya – Serie D · Grup H | İtalya | %3,3 | 90 |
| 286 | İtalya – Serie D · Grup I | İtalya | %3,3 | 90 |
| 287 | Avusturya – 2. Liga | Avusturya | %3,2 | 95 |
| 288 | Belçika Ligi | Belçika | %3,2 | 95 |
| 289 | Finlandiya – Ykkönen | Finlandiya | %3,1 | 162 |
| 290 | Almanya – Oberliga - Niedersachsen | Almanya | %3,1 | 98 |
| 291 | Norveç Ligi (Eliteserien) | Norveç | %3,0 | 201 |
| 292 | İngiltere – Non League Premier - Isthmian | İngiltere | %3,0 | 168 |
| 293 | Romanya – Liga III - Serie 4 | Romanya | %3,0 | 66 |
| 294 | Galler – FAW Championship | Galler | %2,9 | 204 |
| 295 | Polonya – III Liga · Grup 1 | Polonya | %2,9 | 140 |
| 296 | Macaristan – NB II | Macaristan | %2,9 | 103 |
| 297 | Avusturya Ligi (Bundesliga) | Avusturya | %2,9 | 69 |
| 298 | Romanya – Liga III - Serie 1 | Romanya | %2,9 | 69 |
| 299 | Romanya – Liga III - Serie 2 | Romanya | %2,9 | 69 |
| 300 | Belçika – Challenger Pro League | Belçika | %2,9 | 68 |
| 301 | Hollanda – Derde Divisie | Hollanda | %2,8 | 211 |
| 302 | Estonya – Meistriliiga | Estonya | %2,8 | 180 |
| 303 | İngiltere – National League - North | İngiltere | %2,8 | 180 |
| 304 | İskoçya – Football League - Highland League | İskoçya | %2,8 | 144 |
| 305 | İsveç – Division 2 - Södra Götaland | İsveç | %2,7 | 184 |
| 306 | Norveç – 3. Division · Grup 2 | Norveç | %2,7 | 182 |
| 307 | Ermenistan – 1. Lig | Ermenistan | %2,7 | 75 |
| 308 | İsviçre Ligi (Super League) | İsviçre | %2,7 | 75 |
| 309 | Kosta Rika – Primera División | Kosta Rika | %2,7 | 74 |
| 310 | Macaristan – NB I | Macaristan | %2,7 | 74 |
| 311 | İskoçya Ligi (Premiership) | İskoçya | %2,7 | 73 |
| 312 | Finlandiya – Kakkonen - Lohko B | Finlandiya | %2,6 | 117 |
| 313 | Kanada – Canadian Premier League | Kanada | %2,6 | 115 |
| 314 | Endonezya – Liga 1 | Endonezya | %2,6 | 77 |
| 315 | İzlanda – Úrvalsdeild | İzlanda | %2,5 | 162 |
| 316 | Almanya – Oberliga - Schleswig-Holstein | Almanya | %2,4 | 124 |
| 317 | Almanya – Oberliga - Nordost-Süd | Almanya | %2,4 | 84 |
| 318 | Slovakya – Super Liga | Slovakya | %2,4 | 82 |
| 319 | İsveç – Division 2 - Södra Svealand | İsveç | %2,2 | 184 |
| 320 | Norveç – 3. Division · Grup 3 | Norveç | %2,2 | 182 |
| 321 | Hollanda – Eerste Divisie | Hollanda | %2,2 | 138 |
| 322 | Slovakya – 3. liga - Center | Slovakya | %2,2 | 91 |
| 323 | Çekya – 4. liga - Divizie A | Çekya | %2,1 | 97 |
| 324 | Bolivya – Nacional B | Bolivya | %2,1 | 96 |
| 325 | Lüksemburg – National Division | Lüksemburg | %2,1 | 96 |
| 326 | Hırvatistan – Second NL | Hırvatistan | %2,1 | 95 |
| 327 | İsviçre – 1. Liga Classic · Grup 1 | İsviçre | %2,0 | 101 |
| 328 | Çekya – 4. liga - Divizie F | Çekya | %1,9 | 107 |
| 329 | Serie A (İtalya Ligi) | İtalya | %1,9 | 105 |
| 330 | Norveç – 1. Division | Norveç | %1,7 | 233 |
| 331 | Estonya – Esiliiga B | Estonya | %1,7 | 174 |
| 332 | Macaristan – NB III - Northeast | Macaristan | %1,7 | 118 |
| 333 | İngiltere – National League | İngiltere | %1,6 | 189 |
| 334 | Almanya – Oberliga - Hamburg | Almanya | %1,6 | 128 |
| 335 | Galler – Premier Lig | Galler | %1,6 | 127 |
| 336 | BAE – Division 1 | BAE | %1,6 | 61 |
| 337 | Faroe Adaları – 1. Deild | Faroe Adaları | %1,5 | 135 |
| 338 | Moldova – Liga 1 | Moldova | %1,5 | 65 |
| 339 | Romanya – Liga III - Serie 5 | Romanya | %1,4 | 69 |
| 340 | Nikaragua – Primera Division | Nikaragua | %1,2 | 80 |
| 341 | Norveç – 3. Division · Grup 1 | Norveç | %1,1 | 182 |
| 342 | Norveç – 3. Division · Grup 5 | Norveç | %1,1 | 182 |
| 343 | İspanya – Tercera División RFEF · Grup 12 | İspanya | %1,1 | 87 |
| 344 | İskoçya – Football League - Lowland League | İskoçya | %1,0 | 200 |
| 345 | Eredivisie (Hollanda Ligi) | Hollanda | %1,0 | 103 |
| 346 | Macaristan – NB III - Southwest | Macaristan | %1,0 | 102 |
| 347 | Kosta Rika – Liga de Ascenso | Kosta Rika | %1,0 | 98 |
| 348 | Çekya – 4. liga - Divizie B | Çekya | %0,9 | 110 |
| 349 | Almanya – Oberliga - Westfalen | Almanya | %0,9 | 109 |
| 350 | Hollanda – Tweede Divisie | Hollanda | %0,9 | 108 |
| 351 | İsviçre – 1. Liga Promotion | İsviçre | %0,8 | 132 |
| 352 | İsveç – Division 2 - Norrland | İsveç | %0,6 | 172 |
| 353 | Norveç – 3. Division · Grup 4 | Norveç | %0,5 | 182 |
| 354 | Almanya – Oberliga - Bremen | Almanya | %0,0 | 101 |
Güncel sezon; ülke içi kademesi belli, en az 50 maç oynanmış 354 lig; alt yaş, kadın ve rezerv ligleri hariç; veri: 8 Kasım 2026 03:44.
Avrupa kupaları
Yalnız kupa maçları · ana sıralamaya dahil değil| Kupa | Değer | Maç |
|---|---|---|
| UEFA Konferans Ligi | %7,1 | 312 |
| UEFA Avrupa Ligi | %6,6 | 152 |
| UEFA Şampiyonlar Ligi | %3,1 | 162 |
Bu sayfa ne anlatıyor?
0-0, maçın golsüz bitmesidir; oran, golsüz biten maçların oynanan maçlara payıdır. Burada 35 ligin 0-0 biten maç yüzdesi değeri tek listede karşılaştırılır. Bu sezon ilk üç sırada Arjantin Ligi (%11,2), Güney Kore Ligi (K League 1) (%11,2) ve La Liga (İspanya Ligi) (%9,6) var. Eredivisie (Hollanda Ligi) %1,0 ile son sırada. Süper Lig'in değeri %5,3; sıralamada 22. basamakta. Bütün liglerin ortalaması %6,0 olarak hesaplandı. Değerler bu sezon oynanmış maçlardan hesaplanır ve her gün yenilenir; son güncelleme 8 Kasım 2026. Bu tabloya en az 30 maçlı ligler girer; geniş tablolarda eşik 50 maçtır.
Benzer sıralamalar
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
