İspanya · İspanya 2. Lig · 2026/27
İspanya 2. Lig Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27
- 136 maç
- 2,76 gol / maç
- KG Var %53,7
- 2,5 üst %51,5
- 9,38 korner / maç
- 5,61 kart / maç
- Ev %45,6 · Dep. %32,4 galibiyet
· xG 113/136
İspanya 2. Lig 2026/27'de 136 maçın 70 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %51,5; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Cordoba (%76,9; 13 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
İspanya 2. Lig · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 104 | 136 | %76,5 |
| 2,5 üst | 70 | 136 | %51,5 |
| 3,5 üst | 44 | 136 | %32,4 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cordoba | 13 | %76,9lig ortalamasından 26 puan yüksek | 1,69 | 1,69 |
| 2 | Las Palmas | 12 | %66,7lig ortalamasından 15 puan yüksek | 1,42 | 1,75 |
| 3 | AD Ceuta FC | 13 | %61,5lig ortalamasından 10 puan yüksek | 0,77 | 2,31 |
| 4 | Albacete | 13 | %61,5lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,00 | 1,85 |
| 5 | Celta de Vigo II | 13 | %61,5lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,46 | 1,92 |
| 6 | Oviedo | 13 | %61,5lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,46 | 1,23 |
| 7 | Eibar | 12 | %58,3lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,75 | 1,17 |
| 8 | FC Andorra | 12 | %58,3lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,42 | 1,83 |
| 9 | Real Sociedad II | 12 | %58,3lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,25 | 1,83 |
| 10 | Valladolid | 12 | %58,3lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,67 | 1,58 |
| 11 | Burgos | 13 | %53,8lig ortalamasında | 1,46 | 1,08 |
| 12 | Cadiz | 13 | %53,8lig ortalamasında | 1,23 | 1,38 |
| 13 | Almeria | 12 | %50,0lig ortalamasında | 1,92 | 0,83 |
| 14 | Eldense | 12 | %50,0lig ortalamasında | 1,08 | 1,42 |
| 15 | Granada CF | 12 | %50,0lig ortalamasında | 1,67 | 1,17 |
| 16 | Castellón | 12 | %41,7lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,92 | 0,42 |
| 17 | Girona | 12 | %41,7lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,83 | 0,92 |
| 18 | Leganes | 13 | %38,5lig ortalamasından 13 puan düşük | 0,85 | 1,77 |
| 19 | Sabadell | 12 | %33,3lig ortalamasından 18 puan düşük | 1,00 | 0,92 |
| 20 | Sporting Gijon | 12 | %33,3lig ortalamasından 18 puan düşük | 1,08 | 1,08 |
| 21 | Tenerife | 12 | %33,3lig ortalamasından 18 puan düşük | 1,25 | 1,42 |
| 22 | Mallorca | 12 | %25,0lig ortalamasından 26 puan düşük | 1,25 | 0,58 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında 2,5 üst yüzdesi %51,5 (136 maç). 35 ligin sıralamasında 26. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
- Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında 3,5 üst yüzdesi %32,4 (136 maç). 35 ligin sıralamasında 19. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %33,3.
- Bu sezon İspanya 2. Lig maçlarında maç başına 2,76 gol atılıyor (136 maç). 35 ligin sıralamasında 24. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %51,5, 1,5 gol üstü %76,5.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Cordoba (%76,9).
İspanya 2. Lig'de 2,5 üst yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %51,5 (70/136 maç).
İspanya 2. Lig'de en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Cordoba: 2,5 üst yüzdesi %76,9 (13 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Aşağıdaki tablolar İspanya 2. Lig 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 136 maç oynandı. 1,5 üst yüzdesi %76,5, 3,5 üst yüzdesi %32,4. Ligde maç başına 2,76 gol atılıyor. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %76,9 (Cordoba) ile %25,0 (Mallorca) arasında değişiyor. Alt/üst yüzdeleri yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; uzatma ve penaltı atışları dahil edilmez. Sayılar bu sezon oynanmış 136 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
