Ekvador · Ekvador Ligi · 2026
Ekvador Ligi Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026
- 280 maç
- 2,32 gol / maç
- KG Var %47,5
- 2,5 üst %41,8
- 9,30 korner / maç
- 4,66 kart / maç
- Ev %46,8 · Dep. %28,9 galibiyet
· kart 275/280 · korner 271/280 · xG 116/280
Ekvador Ligi 2026'de 280 maçın 117 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %41,8; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Independiente del Valle (%64,7; 34 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
Ekvador Ligi · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 187 | 280 | %66,8 |
| 2,5 üst | 117 | 280 | %41,8 |
| 3,5 üst | 53 | 280 | %18,9 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 34 | %64,7lig ortalamasından 23 puan yüksek | 2,26 | 1,03 |
| 2 | Orense SC | 35 | %57,1lig ortalamasından 15 puan yüksek | 1,23 | 1,46 |
| 3 | Macara | 35 | %51,4lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,43 | 1,00 |
| 4 | Mushuc Runa SC | 35 | %51,4lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,17 | 1,40 |
| 5 | Libertad | 36 | %47,2lig ortalamasından 5 puan yüksek | 1,19 | 1,11 |
| 6 | Tecnico Universitario | 35 | %45,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 0,97 | 1,34 |
| 7 | Universidad Catolica | 35 | %45,7lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,54 | 0,94 |
| 8 | Aucas | 35 | %40,0lig ortalamasında | 1,09 | 1,09 |
| 9 | Guayaquil City FC | 35 | %40,0lig ortalamasında | 1,09 | 1,23 |
| 10 | Barcelona SC | 34 | %38,2lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,12 | 0,91 |
| 11 | Leones del Norte | 35 | %37,1lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,11 | 1,14 |
| 12 | Delfin SC | 35 | %31,4lig ortalamasından 10 puan düşük | 0,86 | 1,17 |
| 13 | Deportivo Cuenca | 35 | %31,4lig ortalamasından 10 puan düşük | 0,89 | 1,20 |
| 14 | LDU de Quito | 35 | %31,4lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,06 | 0,89 |
| 15 | Manta FC | 35 | %31,4lig ortalamasından 10 puan düşük | 0,71 | 1,46 |
| 16 | Emelec | 36 | %25,0lig ortalamasından 17 puan düşük | 0,89 | 1,19 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- 2,5 üst yüzdesi %41,8 ile Ekvador Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 34. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 280 maçtan.
- Bu sezon Ekvador Ligi maçlarında 3,5 üst yüzdesi %18,9 (280 maç). 35 ligin sıralamasında 34. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %33,3.
- Maç başına 2,32 gol ile Ekvador Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 34. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 280 maçtan.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %41,8, 1,5 gol üstü %66,8.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Independiente del Valle (%64,7).
Ekvador Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?
2026 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %41,8 (117/280 maç).
Ekvador Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Independiente del Valle: 2,5 üst yüzdesi %64,7 (34 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Gol çizgileri (1,5 / 2,5 / 3,5) maçtaki toplam golün eşiği aşıp aşmadığını ölçer; 2,5 üst için en az 3 gol gerekir. Aşağıdaki tablolar Ekvador Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 280 maç oynandı. 1,5 üst yüzdesi %66,8, 3,5 üst yüzdesi %18,9. Gol ortalaması 2,32. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %64,7 (Independiente del Valle) ile %25,0 (Emelec) arasında değişiyor. Alt/üst yüzdeleri yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; uzatma ve penaltı atışları dahil edilmez. Değerler Ekvador Ligi 2026 sezonunun 280 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
