Almanya · 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) · 2026/27
2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27
2. Bundesliga 2026/27'de 96 maçın 54 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,3; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Arminia Bielefeld (%81,8; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 73 | 96 | %76,0 |
| 2,5 üst | 54 | 96 | %56,3 |
| 3,5 üst | 28 | 96 | %29,2 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arminia Bielefeld | 11 | %81,8lig ortalamasından 26 puan yüksek | 1,64 | 1,45 |
| 2 | Dynamo Dresden | 11 | %72,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,36 | 1,82 |
| 3 | Hertha BSC | 11 | %72,7lig ortalamasından 17 puan yüksek | 2,27 | 0,82 |
| 4 | Karlsruher SC | 10 | %70,0lig ortalamasından 14 puan yüksek | 1,30 | 2,10 |
| 5 | 1. FC Nürnberg | 11 | %63,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 2,36 | 1,18 |
| 6 | Energie Cottbus | 11 | %63,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,64 | 1,82 |
| 7 | 1. FC Heidenheim | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,70 | 1,80 |
| 8 | 1. FC Magdeburg | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 2,10 | 1,30 |
| 9 | Hannover 96 | 10 | %60,0lig ortalamasından 4 puan yüksek | 1,00 | 1,60 |
| 10 | SV Darmstadt 98 | 11 | %54,5lig ortalamasında | 0,82 | 1,91 |
| 11 | VfL Osnabrück | 11 | %54,5lig ortalamasında | 1,27 | 1,64 |
| 12 | VfL Wolfsburg | 11 | %54,5lig ortalamasında | 2,36 | 1,45 |
| 13 | Eintracht Braunschweig | 11 | %45,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,45 | 1,64 |
| 14 | Holstein Kiel | 11 | %45,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,00 | 1,27 |
| 15 | SpVgg Greuther Fürth | 11 | %45,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,18 | 1,73 |
| 16 | FC St. Pauli | 10 | %40,0lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,20 | 1,20 |
| 17 | 1. FC Kaiserslautern | 11 | %36,4lig ortalamasından 20 puan düşük | 0,91 | 0,64 |
| 18 | VfL Bochum | 10 | %30,0lig ortalamasından 26 puan düşük | 0,80 | 1,10 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %56,3 (96 maç). 35 ligin sıralamasında 18. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
- Bu sezon 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) maçlarında 3,5 üst yüzdesi %29,2 (96 maç). 35 ligin sıralamasında 23. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %33,3.
- Bu sezon 2. Bundesliga (Almanya 2. Lig) maçlarında maç başına 2,94 gol atılıyor (96 maç). 35 ligin sıralamasında 19. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %56,3, 1,5 gol üstü %76,0.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Arminia Bielefeld (%81,8).
2. Bundesliga'da 2,5 üst yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,3 (54/96 maç).
2. Bundesliga'da en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Arminia Bielefeld: 2,5 üst yüzdesi %81,8 (11 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Bu sayfadaki veriler 2. Bundesliga 2026/27 sezonunda oynanan 96 maçtan derlenir. 3,5 üst %29,2, 1,5 üst %76,0 düzeyinde görüldü. Ligde maç başına 2,94 gol atılıyor. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %81,8 (Arminia Bielefeld) ile %30,0 (VfL Bochum) arasında değişiyor. Çizgi tablosunda her eşik için üstü biten maç sayısı ve yüzdesi, takım tablosunda ise takım başına 2,5 üst yüzdesi ile atılan ve yenen gol ortalaması yer alır. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
