İstatistikler

İskoçya · İskoçya Ligi (Premiership) · 2026/27

İskoçya Ligi (Premiership) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

İskoçya Ligi 2026/27'de 71 maçın 41 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %57,7; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Heart Of Midlothian (%81,8; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

İskoçya Ligi (Premiership) · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst5671%78,9
2,5 üst4171%57,7
3,5 üst2071%28,2

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Heart Of Midlothian11 %81,8lig ortalamasından 24 puan yüksek2,181,55
2Dundee12 %66,7lig ortalamasından 9 puan yüksek1,501,25
3Kilmarnock12 %66,7lig ortalamasından 9 puan yüksek1,082,33
4Hibernian11 %63,6lig ortalamasından 6 puan yüksek1,001,55
5Celtic12 %58,3lig ortalamasında2,250,83
6Rangers11 %54,5lig ortalamasından 3 puan düşük1,730,82
7Motherwell13 %53,8lig ortalamasından 4 puan düşük1,151,62
8St Johnstone13 %53,8lig ortalamasından 4 puan düşük1,311,54
9Dundee Utd12 %50,0lig ortalamasından 8 puan düşük1,421,42
10Falkirk12 %50,0lig ortalamasından 8 puan düşük1,251,00
11St Mirren12 %50,0lig ortalamasından 8 puan düşük1,001,67
12Aberdeen11 %45,5lig ortalamasından 12 puan düşük1,091,27

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • İskoçya Ligi (Premiership): 2,5 üst yüzdesi %57,7; sıralamaya giren 35 lig içinde 15. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 71 maç).
  • 3,5 üst yüzdesi %28,2 ile İskoçya Ligi (Premiership), sıralamadaki 35 lig arasında 27. sırada. Bu liglerin ortalaması %33,4; hesap bu sezonki 71 maçtan.
  • Maç başına 2,82 gol ile İskoçya Ligi (Premiership), sıralamadaki 35 lig arasında 21. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,93; hesap bu sezonki 71 maçtan.

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %57,7, 1,5 gol üstü %78,9.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Heart Of Midlothian (%81,8).

İskoçya Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon oynanan 71 maçın 41 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %57,7.

İskoçya Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Heart Of Midlothian: 2,5 üst yüzdesi %81,8 (11 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Bu sayfadaki veriler İskoçya Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 71 maçtan derlenir. 1,5 üst yüzdesi %78,9, 3,5 üst yüzdesi %28,2. Ligde maç başına 2,82 gol atılıyor. Heart Of Midlothian maçlarında 2,5 üst yüzdesi %81,8; Aberdeen maçlarında bu değer %45,5. Çizgi tablosunda her eşik için üstü biten maç sayısı ve yüzdesi, takım tablosunda ise takım başına 2,5 üst yüzdesi ile atılan ve yenen gol ortalaması yer alır. Değerler İskoçya Ligi 2026/27 sezonunun 71 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler