Türkiye · U19 Ligi · 2026/27
U19 Ligi Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27
- 93 maç
- 3,17 gol / maç
- KG Var %51,6
- 2,5 üst %61,3
- Ev %48,4 · Dep. %35,5 galibiyet
U19 Ligi 2026/27'de 93 maçın 57 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %61,3; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Trabzonspor U19 (%90,0; 10 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
U19 Ligi · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 74 | 93 | %79,6 |
| 2,5 üst | 57 | 93 | %61,3 |
| 3,5 üst | 40 | 93 | %43,0 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Trabzonspor U19 | 10 | %90,0lig ortalamasından 29 puan yüksek | 2,50 | 1,00 |
| 2 | Fenerbahçe U19 | 9 | %88,9lig ortalamasından 28 puan yüksek | 2,44 | 1,56 |
| 3 | Galatasaray U19 | 11 | %81,8lig ortalamasından 20 puan yüksek | 2,82 | 1,18 |
| 4 | Kocaelispor U19 | 11 | %72,7lig ortalamasından 11 puan yüksek | 1,91 | 1,45 |
| 5 | Erzurumspor U19 | 10 | %70,0lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,10 | 2,60 |
| 6 | Gençlerbirliği U19 | 10 | %70,0lig ortalamasından 9 puan yüksek | 2,20 | 1,30 |
| 7 | Rizespor U19 | 10 | %70,0lig ortalamasından 9 puan yüksek | 0,80 | 2,40 |
| 8 | Kasımpaşa U19 | 11 | %63,6lig ortalamasında | 0,73 | 2,36 |
| 9 | Samsunspor U19 | 11 | %63,6lig ortalamasında | 1,82 | 1,18 |
| 10 | Beşiktaş U19 | 10 | %60,0lig ortalamasında | 2,60 | 0,80 |
| 11 | Çorum U19 | 9 | %55,6lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,00 | 2,56 |
| 12 | Gaziantep U19 | 11 | %54,5lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,45 | 1,45 |
| 13 | Konyaspor U19 | 11 | %54,5lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,09 | 1,55 |
| 14 | İstanbul Başakşehir U19 | 11 | %54,5lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,55 | 1,18 |
| 15 | Eyüpspor U19 | 11 | %45,5lig ortalamasından 16 puan düşük | 1,55 | 1,55 |
| 16 | Alanyaspor U19 | 10 | %40,0lig ortalamasından 21 puan düşük | 1,20 | 1,80 |
| 17 | Amedspor U19 | 11 | %36,4lig ortalamasından 25 puan düşük | 0,73 | 1,55 |
| 18 | Göztepe U19 | 9 | %33,3lig ortalamasından 28 puan düşük | 1,11 | 1,22 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %61,3, 1,5 gol üstü %79,6.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Trabzonspor U19 (%90,0).
U19 Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?
2,5 üst yüzdesi %61,3: 93 maçta 57 kez toplam 3 veya daha fazla gol atıldı.
U19 Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Trabzonspor U19: 2,5 üst yüzdesi %90,0 (10 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Bu sayfadaki veriler U19 Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 93 maçtan derlenir. 1,5 üst yüzdesi %79,6, 3,5 üst yüzdesi %43,0. Gol ortalaması 3,17. 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Trabzonspor U19 (%90,0), en düşük takım Göztepe U19 (%33,3). Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
