Fransa · Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27
Ligue 2 (Fransa 2. Lig) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27
- 108 maç
- 2,68 gol / maç
- KG Var %54,6
- 2,5 üst %48,1
- 9,28 korner / maç
- 4,12 kart / maç
- Ev %39,8 · Dep. %33,3 galibiyet
· xG 45/108
Ligue 2 2026/27'de 108 maçın 52 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %48,1; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takımlar Annecy, Guingamp ve Saint Etienne (her biri %66,7) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
Ligue 2 (Fransa 2. Lig) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 77 | 108 | %71,3 |
| 2,5 üst | 52 | 108 | %48,1 |
| 3,5 üst | 31 | 108 | %28,7 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Annecy | 12 | %66,7lig ortalamasından 19 puan yüksek | 1,17 | 1,50 |
| 2 | Guingamp | 12 | %66,7lig ortalamasından 19 puan yüksek | 1,33 | 1,50 |
| 3 | Saint Etienne | 12 | %66,7lig ortalamasından 19 puan yüksek | 2,08 | 0,92 |
| 4 | Dijon | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,75 | 1,58 |
| 5 | Grenoble Foot 38 | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,08 | 1,83 |
| 6 | Laval | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,17 | 1,92 |
| 7 | Metz | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,67 | 1,58 |
| 8 | Reims | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 2,00 | 1,25 |
| 9 | Rodez | 12 | %58,3lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,42 | 1,92 |
| 10 | Red Star FC 93 | 12 | %50,0lig ortalamasında | 1,17 | 1,42 |
| 11 | Dunkerque | 12 | %41,7lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,42 | 1,42 |
| 12 | Montpellier | 12 | %41,7lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,50 | 0,75 |
| 13 | Nantes | 12 | %41,7lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,17 | 1,50 |
| 14 | Pau | 12 | %41,7lig ortalamasından 6 puan düşük | 1,33 | 1,08 |
| 15 | Nancy | 12 | %33,3lig ortalamasından 15 puan düşük | 1,42 | 0,75 |
| 16 | Clermont | 12 | %25,0lig ortalamasından 23 puan düşük | 0,92 | 1,25 |
| 17 | Sochaux | 12 | %25,0lig ortalamasından 23 puan düşük | 0,67 | 1,25 |
| 18 | Boulogne | 12 | %16,7lig ortalamasından 31 puan düşük | 0,83 | 0,67 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Ligue 2 (Fransa 2. Lig): 2,5 üst yüzdesi %48,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 30. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 108 maç).
- Bu sezon Ligue 2 (Fransa 2. Lig) maçlarında 3,5 üst yüzdesi %28,7 (108 maç). 35 ligin sıralamasında 27. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %33,3.
- Maç başına 2,68 gol ile Ligue 2 (Fransa 2. Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 27. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 108 maçtan.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %48,1, 1,5 gol üstü %71,3.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Annecy (%66,7).
Ligue 2'de 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon oynanan 108 maçın 52 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %48,1.
Ligue 2'de en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Annecy, Guingamp ve Saint Etienne: her biri %66,7.
Bu sayfa ne anlatıyor?
Alt/üst, bir maçta atılan toplam golün belirli bir çizginin altında mı üstünde mi kaldığını gösterir; 2,5 üst, 3 veya daha fazla gol demektir. Aşağıdaki tablolar Ligue 2 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 108 maç oynandı. 1,5 üst biten maç yüzdesi %71,3, 3,5 üst biten maç yüzdesi %28,7. Maç başına gol ortalaması 2,68. Annecy maçlarında 2,5 üst yüzdesi %66,7; Boulogne maçlarında bu değer %16,7. Alt/üst yüzdeleri yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; uzatma ve penaltı atışları dahil edilmez. Sayılar bu sezon oynanmış 108 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
