İstatistikler

Danimarka · Danimarka Ligi (Superliga) · 2026/27

Danimarka Ligi (Superliga) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

· xG 77/80

Danimarka Ligi 2026/27'de 80 maçın 45 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,3; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Sonderjyske (%69,2; 13 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

Danimarka Ligi (Superliga) · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst6780%83,8
2,5 üst4580%56,3
3,5 üst3080%37,5

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Sonderjyske13 %69,2lig ortalamasından 13 puan yüksek1,312,38
2AC Horsens13 %61,5lig ortalamasından 5 puan yüksek1,771,62
3Aarhus13 %61,5lig ortalamasından 5 puan yüksek1,311,62
4Brondby13 %61,5lig ortalamasından 5 puan yüksek1,771,54
5FC Midtjylland13 %61,5lig ortalamasından 5 puan yüksek2,081,15
6Lyngby14 %57,1lig ortalamasında1,362,07
7FC Copenhagen13 %53,8lig ortalamasında2,150,92
8Randers FC13 %53,8lig ortalamasında1,001,62
9Odense14 %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük1,141,36
10Silkeborg14 %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük1,291,71
11Viborg14 %50,0lig ortalamasından 6 puan düşük1,570,93
12FC Nordsjaelland13 %46,2lig ortalamasından 10 puan düşük1,541,31

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Danimarka Ligi (Superliga): 2,5 üst yüzdesi %56,3; sıralamaya giren 35 lig içinde 19. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 80 maç).
  • 3,5 üst yüzdesi %37,5 ile Danimarka Ligi (Superliga), sıralamadaki 35 lig arasında 9. sırada. Bu liglerin ortalaması %33,3; hesap bu sezonki 80 maçtan.
  • Danimarka Ligi (Superliga): maç başına 3,04 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 10. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 80 maç).

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %56,3, 1,5 gol üstü %83,8.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Sonderjyske (%69,2).

Danimarka Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon oynanan 80 maçın 45 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,3.

Danimarka Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Sonderjyske: 2,5 üst yüzdesi %69,2 (13 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Gol çizgileri (1,5 / 2,5 / 3,5) maçtaki toplam golün eşiği aşıp aşmadığını ölçer; 2,5 üst için en az 3 gol gerekir. Bu sayfadaki veriler Danimarka Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 80 maçtan derlenir. 3,5 üst %37,5, 1,5 üst %83,8 düzeyinde görüldü. Gol ortalaması 3,04. Sonderjyske maçlarında 2,5 üst yüzdesi %69,2; FC Nordsjaelland maçlarında bu değer %46,2. Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 8 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler