Brezilya · Brezilya Ligi (Série A) · 2026
Brezilya Ligi (Série A) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026
- 339 maç
- 2,67 gol / maç
- KG Var %58,7
- 2,5 üst %51,3
- 10,57 korner / maç
- 4,81 kart / maç
- Ev %48,7 · Dep. %24,5 galibiyet
· xG 333/339
Brezilya Ligi 2026'de 339 maçın 174 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %51,3; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takımlar Cruzeiro, Flamengo ve Santos (her biri %64,7) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
Brezilya Ligi (Série A) · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 264 | 339 | %77,9 |
| 2,5 üst | 174 | 339 | %51,3 |
| 3,5 üst | 87 | 339 | %25,7 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cruzeiro | 34 | %64,7lig ortalamasından 13 puan yüksek | 1,62 | 1,41 |
| 2 | Flamengo | 34 | %64,7lig ortalamasından 13 puan yüksek | 2,09 | 0,85 |
| 3 | Santos | 34 | %64,7lig ortalamasından 13 puan yüksek | 1,47 | 1,44 |
| 4 | Botafogo | 34 | %61,8lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,35 | 1,56 |
| 5 | Chapecoense-sc | 33 | %60,6lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,00 | 2,06 |
| 6 | Vasco da Gama | 33 | %60,6lig ortalamasından 9 puan yüksek | 1,30 | 1,52 |
| 7 | Fluminense | 34 | %58,8lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,62 | 1,24 |
| 8 | Bahia | 34 | %52,9lig ortalamasında | 1,47 | 1,32 |
| 9 | Atletico Paranaense | 34 | %50,0lig ortalamasında | 1,50 | 1,26 |
| 10 | Remo | 34 | %50,0lig ortalamasında | 1,09 | 1,68 |
| 11 | Atletico-MG | 34 | %47,1lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,29 | 1,18 |
| 12 | Coritiba | 34 | %47,1lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,18 | 1,50 |
| 13 | Mirassol | 34 | %47,1lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,15 | 1,41 |
| 14 | Palmeiras | 34 | %47,1lig ortalamasından 4 puan düşük | 1,82 | 0,68 |
| 15 | Corinthians | 34 | %44,1lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,06 | 1,24 |
| 16 | Gremio | 34 | %44,1lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,12 | 1,38 |
| 17 | Internacional | 34 | %41,2lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,12 | 1,24 |
| 18 | RB Bragantino | 34 | %41,2lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,29 | 1,15 |
| 19 | Vitoria | 34 | %41,2lig ortalamasından 10 puan düşük | 1,03 | 1,50 |
| 20 | Sao Paulo | 34 | %38,2lig ortalamasından 13 puan düşük | 1,15 | 1,15 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- 2,5 üst yüzdesi %51,3 ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 27. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 339 maçtan.
- Brezilya Ligi (Série A): 3,5 üst yüzdesi %25,7; sıralamaya giren 35 lig içinde 30. sırada, bu liglerin ortalaması %33,3 (bu sezon, 339 maç).
- Maç başına 2,67 gol ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 29. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 339 maçtan.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %51,3, 1,5 gol üstü %77,9.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Cruzeiro (%64,7).
Brezilya Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?
2,5 üst yüzdesi %51,3: 339 maçta 174 kez toplam 3 veya daha fazla gol atıldı.
Brezilya Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Cruzeiro, Flamengo ve Santos: her biri %64,7.
Bu sayfa ne anlatıyor?
Alt/üst, bir maçta atılan toplam golün belirli bir çizginin altında mı üstünde mi kaldığını gösterir; 2,5 üst, 3 veya daha fazla gol demektir. Brezilya Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 1,5 üst yüzdesi %77,9, 3,5 üst yüzdesi %25,7. Maç başına gol ortalaması 2,67. 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Cruzeiro (%64,7), en düşük takım Sao Paulo (%38,2). Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Sayılar bu sezon oynanmış 339 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
