İstatistikler

Türkiye · 3. Lig 3. Grup · 2026/27

3. Lig 3. Grup Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

3. Lig 3. Grup 2026/27'de 80 maçın 50 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %62,5; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Adanaspor (%80,0; 10 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

3. Lig 3. Grup · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst6480%80,0
2,5 üst5080%62,5
3,5 üst3280%40,0

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Adanaspor10 %80,0lig ortalamasından 17 puan yüksek0,603,70
2Kırşehir Belediyespor9 %77,8lig ortalamasından 15 puan yüksek2,891,22
3Niğde Belediyesi Spor9 %77,8lig ortalamasından 15 puan yüksek2,111,11
4Kırıkkale Büyük Anadolu10 %70,0lig ortalamasından 7 puan yüksek1,701,30
5Osmaniyespor10 %70,0lig ortalamasından 7 puan yüksek1,801,80
6Silifke Belediyespor10 %70,0lig ortalamasından 7 puan yüksek1,102,10
7Adana Adaletgücü Spor SF9 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek1,442,00
8Karaköprü Belediyespor9 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek2,331,11
9Karaman FK9 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek0,443,33
10Talasgücü Belediyespor9 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek2,001,11
11Yeşilyurt Belediyespor9 %66,7lig ortalamasından 4 puan yüksek3,890,67
12Diyarbekirspor9 %55,6lig ortalamasından 7 puan düşük0,781,67
13Yeni Mersin İdman Yurdu9 %55,6lig ortalamasından 7 puan düşük1,331,11
14Bitlis Özgüzelderespor10 %50,0lig ortalamasından 13 puan düşük2,100,70
15Mazıdağı Fosfat Spor9 %44,4lig ortalamasından 18 puan düşük1,780,56
16Ağrı 1970 Spor Kulübü10 %40,0lig ortalamasından 23 puan düşük0,801,50
17Yozgat Bld Bozokspor10 %40,0lig ortalamasından 23 puan düşük0,602,20

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %62,5, 1,5 gol üstü %80,0.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Adanaspor (%80,0).

3. Lig 3. Grup'ta 2,5 üst yüzdesi kaç?

2026/27 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %62,5 (50/80 maç).

3. Lig 3. Grup'ta en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Adanaspor: 2,5 üst yüzdesi %80,0 (10 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Alt/üst, bir maçta atılan toplam golün belirli bir çizginin altında mı üstünde mi kaldığını gösterir; 2,5 üst, 3 veya daha fazla gol demektir. Aşağıdaki tablolar 3. Lig 3. Grup 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 80 maç oynandı. 1,5 üst yüzdesi %80,0, 3,5 üst yüzdesi %40,0. Ligde maç başına 3,23 gol atılıyor. Adanaspor maçlarında 2,5 üst yüzdesi %80,0; Yozgat Bld Bozokspor maçlarında bu değer %40,0. Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Sayılar bu sezon oynanmış 80 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler