İstatistikler

İspanya · La Liga (İspanya Ligi) · 2026/27

La Liga (İspanya Ligi) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

La Liga 2026/27'de 114 maçın 65 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %57,0; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Barcelona (%90,9; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

La Liga (İspanya Ligi) · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst87114%76,3
2,5 üst65114%57,0
3,5 üst38114%33,3

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Barcelona11 %90,9lig ortalamasından 34 puan yüksek4,181,09
2Racing Santander12 %83,3lig ortalamasından 26 puan yüksek1,422,50
3Real Madrid12 %83,3lig ortalamasından 26 puan yüksek2,580,83
4Real Sociedad11 %81,8lig ortalamasından 25 puan yüksek1,821,82
5Rayo Vallecano10 %70,0lig ortalamasından 13 puan yüksek1,502,00
6Atletico Madrid11 %63,6lig ortalamasından 6 puan yüksek2,000,73
7Levante11 %63,6lig ortalamasından 6 puan yüksek1,451,91
8Villarreal11 %63,6lig ortalamasından 6 puan yüksek1,361,36
9Sevilla12 %58,3lig ortalamasında1,421,58
10Elche11 %54,5lig ortalamasında1,271,64
11Alaves12 %50,0lig ortalamasından 7 puan düşük1,251,42
12Espanyol12 %50,0lig ortalamasından 7 puan düşük1,081,17
13Valencia12 %50,0lig ortalamasından 7 puan düşük0,671,67
14Athletic Club11 %45,5lig ortalamasından 12 puan düşük1,361,00
15Real Betis11 %45,5lig ortalamasından 12 puan düşük1,641,36
16Malaga12 %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük0,751,92
17Osasuna12 %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük1,001,92
18Celta Vigo11 %36,4lig ortalamasından 21 puan düşük0,910,91
19Getafe11 %36,4lig ortalamasından 21 puan düşük0,731,45
20Deportivo La Coruna12 %33,3lig ortalamasından 24 puan düşük1,251,17

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Bu sezon La Liga (İspanya Ligi) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %57,0 (114 maç). 35 ligin sıralamasında 16. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
  • 3,5 üst yüzdesi %33,3 ile La Liga (İspanya Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 14. sırada. Bu liglerin ortalaması %33,3; hesap bu sezonki 114 maçtan.
  • La Liga (İspanya Ligi): maç başına 2,95 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 18. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 114 maç).

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %57,0, 1,5 gol üstü %76,3.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Barcelona (%90,9).

Sık sorulanlar

DG'ye Sor →

La Liga'da 2,5 üst yüzdesi kaç?

2026/27 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %57,0 (65/114 maç).

La Liga'da en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Barcelona: 2,5 üst yüzdesi %90,9 (11 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Gol çizgileri (1,5 / 2,5 / 3,5) maçtaki toplam golün eşiği aşıp aşmadığını ölçer; 2,5 üst için en az 3 gol gerekir. Aşağıdaki tablolar La Liga 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 114 maç oynandı. 1,5 üst biten maç yüzdesi %76,3, 3,5 üst biten maç yüzdesi %33,3. Ligde maç başına 2,95 gol atılıyor. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %90,9 (Barcelona) ile %33,3 (Deportivo La Coruna) arasında değişiyor. Çizgi tablosunda her eşik için üstü biten maç sayısı ve yüzdesi, takım tablosunda ise takım başına 2,5 üst yüzdesi ile atılan ve yenen gol ortalaması yer alır. Değerler La Liga 2026/27 sezonunun 114 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler