Belçika Ligi 2026/27'de 95 maçın 62 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %65,3; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım KVC Westerlo (%90,9; 11 maç) (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
Belçika Ligi · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 78 | 95 | %82,1 |
| 2,5 üst | 62 | 95 | %65,3 |
| 3,5 üst | 36 | 95 | %37,9 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KVC Westerlo | 11 | %90,9lig ortalamasından 26 puan yüksek | 2,36 | 2,73 |
| 2 | Antwerp | 11 | %81,8lig ortalamasından 17 puan yüksek | 1,64 | 2,18 |
| 3 | Club Brugge KV | 10 | %80,0lig ortalamasından 15 puan yüksek | 2,60 | 0,80 |
| 4 | RAAL La Louvière | 11 | %72,7lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,18 | 2,18 |
| 5 | SK Beveren | 11 | %72,7lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,18 | 2,09 |
| 6 | Genk | 10 | %70,0lig ortalamasından 5 puan yüksek | 1,80 | 1,40 |
| 7 | St. Truiden | 10 | %70,0lig ortalamasından 5 puan yüksek | 1,80 | 2,10 |
| 8 | Union St. Gilloise | 10 | %70,0lig ortalamasından 5 puan yüksek | 2,90 | 0,70 |
| 9 | Cercle Brugge | 11 | %63,6lig ortalamasında | 1,27 | 2,00 |
| 10 | Charleroi | 11 | %63,6lig ortalamasında | 2,36 | 1,18 |
| 11 | Standard Liege | 11 | %63,6lig ortalamasında | 1,64 | 1,45 |
| 12 | Anderlecht | 10 | %60,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,30 | 1,10 |
| 13 | Kortrijk | 10 | %60,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 0,40 | 2,20 |
| 14 | Zulte Waregem | 10 | %60,0lig ortalamasından 5 puan düşük | 1,20 | 1,60 |
| 15 | OH Leuven | 11 | %54,5lig ortalamasından 11 puan düşük | 1,09 | 1,55 |
| 16 | Gent | 10 | %50,0lig ortalamasından 15 puan düşük | 1,90 | 0,60 |
| 17 | KV Mechelen | 11 | %45,5lig ortalamasından 20 puan düşük | 1,18 | 1,82 |
| 18 | Lommel United | 11 | %45,5lig ortalamasından 20 puan düşük | 1,36 | 1,18 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- 2,5 üst yüzdesi %65,3 ile Belçika Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 4. sırada. Bu liglerin ortalaması %56,3; hesap bu sezonki 95 maçtan.
- Bu sezon Belçika Ligi maçlarında 3,5 üst yüzdesi %37,9 (95 maç). 35 ligin sıralamasında 8. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %33,3.
- Bu sezon Belçika Ligi maçlarında maç başına 3,23 gol atılıyor (95 maç). 35 ligin sıralamasında 7. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %65,3, 1,5 gol üstü %82,1.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım KVC Westerlo (%90,9).
Belçika Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?
2026/27 sezonunda 2,5 üst biten maç yüzdesi %65,3 (62/95 maç).
Belçika Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
KVC Westerlo: 2,5 üst yüzdesi %90,9 (11 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Gol çizgileri (1,5 / 2,5 / 3,5) maçtaki toplam golün eşiği aşıp aşmadığını ölçer; 2,5 üst için en az 3 gol gerekir. Aşağıdaki tablolar Belçika Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 95 maç oynandı. 3,5 üst %37,9, 1,5 üst %82,1 düzeyinde görüldü. Gol ortalaması 3,23. KVC Westerlo maçlarında 2,5 üst yüzdesi %90,9; Lommel United maçlarında bu değer %45,5. Alt/üst yüzdeleri yalnız maç sonu (90 dakika) skoruna göre hesaplanır; uzatma ve penaltı atışları dahil edilmez. Sayılar bu sezon oynanmış 95 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
