Suudi Arabistan · Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) · 2026/27
Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27
- 104 maç
- 3,03 gol / maç
- KG Var %53,8
- 2,5 üst %56,7
- 9,64 korner / maç
- 3,65 kart / maç
- Ev %40,4 · Dep. %33,7 galibiyet
· kart 103/104 · korner 103/104 · xG 103/104
Suudi Arabistan Ligi 2026/27'de 104 maçın 59 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,7; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Al-Ahli Jeddah (%90,9; 11 maç) (veri: 31 Ekim 2026).
Paylaş
Maç toplamı gol çizgileri
Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 1,5 üst | 81 | 104 | %77,9 |
| 2,5 üst | 59 | 104 | %56,7 |
| 3,5 üst | 40 | 104 | %38,5 |
Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi
En az 5 maç oynamış takımlar| # | Takım | O | 2,5 üst | Attığı / maç | Yediği / maç |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Ahli Jeddah | 11 | %90,9lig ortalamasından 34 puan yüksek | 2,55 | 1,73 |
| 2 | Al-Nassr | 11 | %81,8lig ortalamasından 25 puan yüksek | 2,55 | 1,00 |
| 3 | Al Kholood | 11 | %72,7lig ortalamasından 16 puan yüksek | 1,55 | 2,36 |
| 4 | Al Fayha | 12 | %66,7lig ortalamasından 10 puan yüksek | 1,33 | 1,67 |
| 5 | Al-Qadsiah | 12 | %66,7lig ortalamasından 10 puan yüksek | 2,67 | 1,00 |
| 6 | Al Hilal | 11 | %63,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 2,91 | 0,82 |
| 7 | Al Shabab | 11 | %63,6lig ortalamasından 7 puan yüksek | 1,82 | 1,36 |
| 8 | Al Fateh | 12 | %58,3lig ortalamasında | 0,83 | 2,08 |
| 9 | Al-Faisaly FC | 12 | %58,3lig ortalamasında | 1,08 | 2,00 |
| 10 | Al Ittihad | 11 | %54,5lig ortalamasında | 1,91 | 1,00 |
| 11 | Al Riyadh | 11 | %54,5lig ortalamasında | 1,00 | 2,27 |
| 12 | Al Ettifaq | 12 | %50,0lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,50 | 1,42 |
| 13 | Al Hazem | 12 | %50,0lig ortalamasından 7 puan düşük | 1,17 | 1,67 |
| 14 | Abha | 11 | %45,5lig ortalamasından 12 puan düşük | 0,64 | 1,73 |
| 15 | Al Khaleej | 12 | %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük | 1,17 | 1,58 |
| 16 | Al Taawoun | 12 | %41,7lig ortalamasından 15 puan düşük | 0,50 | 1,67 |
| 17 | Al Diriyah | 12 | %33,3lig ortalamasından 24 puan düşük | 0,83 | 1,08 |
| 18 | NEOM | 12 | %33,3lig ortalamasından 24 puan düşük | 1,50 | 0,83 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig): 2,5 üst yüzdesi %56,7; sıralamaya giren 35 lig içinde 17. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 104 maç).
- Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig): 3,5 üst yüzdesi %38,5; sıralamaya giren 35 lig içinde 6. sırada, bu liglerin ortalaması %33,3 (bu sezon, 104 maç).
- Maç başına 3,03 gol ile Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 11. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 104 maçtan.
2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %56,7, 1,5 gol üstü %77,9.
2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Al-Ahli Jeddah (%90,9).
Suudi Arabistan Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?
Bu sezon oynanan 104 maçın 59 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %56,7.
Suudi Arabistan Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?
Al-Ahli Jeddah: 2,5 üst yüzdesi %90,9 (11 maç).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Aşağıdaki tablolar Suudi Arabistan Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 104 maç oynandı. 1,5 üst biten maç yüzdesi %77,9, 3,5 üst biten maç yüzdesi %38,5. Ligde maç başına 3,03 gol atılıyor. Al-Ahli Jeddah maçlarında 2,5 üst yüzdesi %90,9; NEOM maçlarında bu değer %33,3. Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Değerler Suudi Arabistan Ligi 2026/27 sezonunun 104 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 31 Ekim 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
