İstatistikler

Güney Kore · Güney Kore Ligi (K League 1) · 2026

Güney Kore Ligi (K League 1) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026

· kart 112/206 · korner 112/206 · xG 14/206

Güney Kore Ligi 2026'de 206 maçın 95 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %46,1; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Ulsan Hyundai FC (%64,7; 34 maç) (veri: 7 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

Güney Kore Ligi (K League 1) · 2026
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst148206%71,8
2,5 üst95206%46,1
3,5 üst49206%23,8

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Ulsan Hyundai FC34 %64,7lig ortalamasından 19 puan yüksek1,591,41
2FC Seoul34 %55,9lig ortalamasından 10 puan yüksek1,790,88
3Daejeon Citizen34 %52,9lig ortalamasından 7 puan yüksek1,561,21
4Gwangju FC35 %51,4lig ortalamasından 5 puan yüksek0,912,03
5Bucheon FC 199534 %47,1lig ortalamasında0,971,44
6Incheon United34 %47,1lig ortalamasında1,291,03
7FC Anyang35 %45,7lig ortalamasında1,201,43
8Jeju United FC35 %42,9lig ortalamasından 3 puan düşük1,171,11
9Gangwon FC34 %38,2lig ortalamasından 8 puan düşük1,210,94
10Jeonbuk Motors34 %38,2lig ortalamasından 8 puan düşük1,260,97
11Pohang Steelers34 %35,3lig ortalamasından 11 puan düşük0,911,18
12Gimcheon Sangmu FC35 %34,3lig ortalamasından 12 puan düşük1,001,20

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Güney Kore Ligi (K League 1): 2,5 üst yüzdesi %46,1; sıralamaya giren 35 lig içinde 33. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 206 maç).
  • Güney Kore Ligi (K League 1): 3,5 üst yüzdesi %23,8; sıralamaya giren 35 lig içinde 32. sırada, bu liglerin ortalaması %33,3 (bu sezon, 206 maç).
  • Bu sezon Güney Kore Ligi (K League 1) maçlarında maç başına 2,48 gol atılıyor (206 maç). 35 ligin sıralamasında 33. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %46,1, 1,5 gol üstü %71,8.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Ulsan Hyundai FC (%64,7).

Güney Kore Ligi'nde 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon oynanan 206 maçın 95 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %46,1.

Güney Kore Ligi'nde en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Ulsan Hyundai FC: 2,5 üst yüzdesi %64,7 (34 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Bu sekme, maçların toplam gol sayısına göre hangi çizginin üstünde bittiğini özetler; örneğin 3,5 üst en az 4 gol demektir. Güney Kore Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 1,5 üst biten maç yüzdesi %71,8, 3,5 üst biten maç yüzdesi %23,8. Ligde maç başına 2,48 gol atılıyor. Takımlar arasında 2,5 üst yüzdesi %64,7 (Ulsan Hyundai FC) ile %34,3 (Gimcheon Sangmu FC) arasında değişiyor. Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Değerler Güney Kore Ligi 2026 sezonunun 206 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler