İstatistikler

Hollanda · Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27

Eredivisie (Hollanda Ligi) Alt/Üst Gol İstatistikleri 2026/27

Eredivisie 2026/27'de 103 maçın 73 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %70,9; 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Sparta Rotterdam (%91,7; 12 maç) (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı gol çizgileri

Eredivisie (Hollanda Ligi) · 2026/27
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
1,5 üst91103%88,3
2,5 üst73103%70,9
3,5 üst62103%60,2

Takımların 2,5 gol üstü yüzdesi

En az 5 maç oynamış takımlar
#TakımO2,5 üstAttığı / maçYediği / maç
1Sparta Rotterdam12 %91,7lig ortalamasından 21 puan yüksek1,752,42
2Groningen11 %90,9lig ortalamasından 20 puan yüksek2,362,18
3Utrecht11 %90,9lig ortalamasından 20 puan yüksek1,732,82
4Excelsior12 %83,3lig ortalamasından 12 puan yüksek1,332,42
5Cambuur11 %81,8lig ortalamasından 11 puan yüksek2,092,00
6PSV Eindhoven11 %81,8lig ortalamasından 11 puan yüksek3,181,18
7Go Ahead Eagles12 %75,0lig ortalamasından 4 puan yüksek2,002,25
8Telstar12 %75,0lig ortalamasından 4 puan yüksek1,502,08
9Willem II12 %75,0lig ortalamasından 4 puan yüksek0,923,33
10Ajax11 %72,7lig ortalamasında2,731,18
11NEC Nijmegen11 %72,7lig ortalamasında1,551,73
12ADO Den Haag12 %66,7lig ortalamasından 4 puan düşük1,332,08
13Feyenoord11 %63,6lig ortalamasından 7 puan düşük3,001,09
14Fortuna Sittard12 %58,3lig ortalamasından 13 puan düşük1,671,67
15Heerenveen11 %54,5lig ortalamasından 16 puan düşük1,731,18
16Twente11 %54,5lig ortalamasından 16 puan düşük2,550,91
17PEC Zwolle12 %50,0lig ortalamasından 21 puan düşük1,082,00
18AZ Alkmaar11 %36,4lig ortalamasından 34 puan düşük1,821,18

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • Eredivisie (Hollanda Ligi): 2,5 üst yüzdesi %70,9; sıralamaya giren 35 lig içinde 2. sırada, bu liglerin ortalaması %56,3 (bu sezon, 103 maç).
  • Eredivisie (Hollanda Ligi): 3,5 üst yüzdesi %60,2; sıralamaya giren 35 lig içinde 1. sırada, bu liglerin ortalaması %33,3 (bu sezon, 103 maç).
  • Maç başına 3,78 gol ile Eredivisie (Hollanda Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 1. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 103 maçtan.

2,5 gol üstü biten maç yüzdesi %70,9, 1,5 gol üstü %88,3.

2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Sparta Rotterdam (%91,7).

Eredivisie'de 2,5 üst yüzdesi kaç?

Bu sezon oynanan 103 maçın 73 tanesi 2,5 üst bitti; 2,5 üst biten maç yüzdesi %70,9.

Eredivisie'de en çok 2,5 üst biten takım hangisi?

Sparta Rotterdam: 2,5 üst yüzdesi %91,7 (12 maç).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Alt/üst, bir maçta atılan toplam golün belirli bir çizginin altında mı üstünde mi kaldığını gösterir; 2,5 üst, 3 veya daha fazla gol demektir. Aşağıdaki tablolar Eredivisie 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 103 maç oynandı. 1,5 üst biten maç yüzdesi %88,3, 3,5 üst biten maç yüzdesi %60,2. Ligde maç başına 3,78 gol atılıyor. 2,5 üst yüzdesi en yüksek takım Sparta Rotterdam (%91,7), en düşük takım AZ Alkmaar (%36,4). Takım tablosunda bir takımın maçlarının yüzde kaçının 2,5 üst bittiği ve maç başına attığı ile yediği gol birlikte okunabilir. Değerler Eredivisie 2026/27 sezonunun 103 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler