Brezilya · Brezilya Ligi (Série A) · 2026
Brezilya Ligi (Série A) Kart İstatistikleri 2026
- 339 maç
- 2,67 gol / maç
- KG Var %58,7
- 2,5 üst %51,3
- 10,57 korner / maç
- 4,81 kart / maç
- Ev %48,7 · Dep. %24,5 galibiyet
· xG 333/339
Brezilya Ligi 2026'de 339 maçta maç başına 4,81 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Santos (107 kart, maç başı 3,15; 34 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %51,9 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Brezilya Ligi (Série A) · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 278 | 339 | %82,0 |
| 3,5 üst | 235 | 339 | %69,3 |
| 4,5 üst | 176 | 339 | %51,9 |
| 5,5 üst | 133 | 339 | %39,2 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Santos | 34 | 3,15lig ortalamasından 0,7 yüksek | 107 | 3,00 | 0,15 | 5,56 |
| 2 | Corinthians | 34 | 2,76lig ortalamasından 0,4 yüksek | 94 | 2,59 | 0,18 | 5,97 |
| 3 | Gremio | 34 | 2,74lig ortalamasından 0,3 yüksek | 93 | 2,59 | 0,15 | 5,44 |
| 4 | Internacional | 34 | 2,71lig ortalamasından 0,3 yüksek | 92 | 2,56 | 0,15 | 5,50 |
| 5 | RB Bragantino | 34 | 2,68lig ortalamasından 0,3 yüksek | 91 | 2,50 | 0,18 | 4,79 |
| 6 | Botafogo | 34 | 2,59lig ortalamasında | 88 | 2,47 | 0,12 | 4,59 |
| 7 | Cruzeiro | 34 | 2,59lig ortalamasında | 88 | 2,50 | 0,09 | 5,00 |
| 8 | Mirassol | 34 | 2,59lig ortalamasında | 88 | 2,44 | 0,15 | 4,65 |
| 9 | Bahia | 34 | 2,38lig ortalamasında | 81 | 2,32 | 0,06 | 5,06 |
| 10 | Fluminense | 34 | 2,38lig ortalamasında | 81 | 2,32 | 0,06 | 5,15 |
| 11 | Palmeiras | 34 | 2,29lig ortalamasında | 78 | 2,15 | 0,15 | 5,32 |
| 12 | Vitoria | 34 | 2,29lig ortalamasında | 78 | 2,18 | 0,12 | 4,94 |
| 13 | Sao Paulo | 34 | 2,26lig ortalamasında | 77 | 2,21 | 0,06 | 4,85 |
| 14 | Flamengo | 34 | 2,24lig ortalamasında | 76 | 2,06 | 0,18 | 4,62 |
| 15 | Remo | 34 | 2,24lig ortalamasında | 76 | 2,09 | 0,15 | 4,00 |
| 16 | Chapecoense-sc | 33 | 2,21lig ortalamasında | 73 | 2,15 | 0,06 | 3,70 |
| 17 | Atletico Paranaense | 34 | 2,15lig ortalamasından 0,3 düşük | 73 | 2,06 | 0,09 | 4,82 |
| 18 | Coritiba | 34 | 2,00lig ortalamasından 0,4 düşük | 68 | 1,76 | 0,24 | 4,29 |
| 19 | Vasco da Gama | 33 | 1,91lig ortalamasından 0,5 düşük | 63 | 1,85 | 0,06 | 3,73 |
| 20 | Atletico-MG | 34 | 1,88lig ortalamasından 0,5 düşük | 64 | 1,76 | 0,12 | 4,06 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 4,81 kart ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 6. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 339 maçtan.
- Brezilya Ligi (Série A): maç başına 10,57 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 6. sırada, bu liglerin ortalaması 9,81 (bu sezon, 339 maç).
- Brezilya Ligi (Série A): maç başına 2,67 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 29. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 339 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %51,9.
Maç başına en çok kart gören takım Santos (3,15).
Brezilya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Kart ortalaması 4,81 (sarı + kırmızı); hesap 339 maça dayanıyor.
Brezilya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Santos bu sezon 34 maçta 107 kart gördü (maç başı 3,15).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart istatistikleri, maç başına görülen sarı ve kırmızı kartları ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Brezilya Ligi için 2026 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %51,9. Takım başına kart ortalaması 1,88 (Atletico-MG) ile 3,15 (Santos) arasında. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Coritiba: maç başına 0,24. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
