Brezilya · Brezilya Ligi (Série A) · 2026
Brezilya Ligi (Série A) İç Saha ve Deplasman Puan Durumu 2026
- 339 maç
- 2,67 gol / maç
- KG Var %58,7
- 2,5 üst %51,3
- 10,57 korner / maç
- 4,81 kart / maç
- Ev %48,7 · Dep. %24,5 galibiyet
· xG 333/339
Brezilya Ligi 2026'de iç sahada en çok puanı Palmeiras topladı (42 puan; 17 maç), deplasmanda Flamengo (34 puan; 17 maç) (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
İç saha puan durumu
Brezilya Ligi (Série A) · 2026| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 17 | 13 | 3 | 1 | 36 : 11 | +25 | 42lig ortalamasından 12,7 puan yüksek |
| 2 | Flamengo | 17 | 13 | 3 | 1 | 35 : 13 | +22 | 42lig ortalamasından 12,7 puan yüksek |
| 3 | Fluminense | 17 | 12 | 3 | 2 | 31 : 17 | +14 | 39lig ortalamasından 9,7 puan yüksek |
| 4 | Atletico-MG | 17 | 10 | 5 | 2 | 27 : 18 | +9 | 35lig ortalamasından 5,7 puan yüksek |
| 5 | Cruzeiro | 17 | 10 | 4 | 3 | 30 : 18 | +12 | 34lig ortalamasından 4,7 puan yüksek |
| 6 | Sao Paulo | 17 | 10 | 4 | 3 | 25 : 13 | +12 | 34lig ortalamasından 4,7 puan yüksek |
| 7 | Atletico Paranaense | 17 | 9 | 5 | 3 | 28 : 18 | +10 | 32lig ortalamasında |
| 8 | Vitoria | 17 | 10 | 2 | 5 | 23 : 16 | +7 | 32lig ortalamasında |
| 9 | RB Bragantino | 17 | 9 | 3 | 5 | 29 : 18 | +11 | 30lig ortalamasında |
| 10 | Bahia | 17 | 8 | 6 | 3 | 26 : 19 | +7 | 30lig ortalamasında |
| 11 | Gremio | 17 | 8 | 5 | 4 | 27 : 21 | +6 | 29lig ortalamasında |
| 12 | Botafogo | 17 | 7 | 6 | 4 | 27 : 22 | +5 | 27lig ortalamasında |
| 13 | Mirassol | 17 | 7 | 6 | 4 | 24 : 22 | +2 | 27lig ortalamasında |
| 14 | Vasco da Gama | 17 | 8 | 3 | 6 | 25 : 24 | +1 | 27lig ortalamasında |
| 15 | Santos | 17 | 6 | 7 | 4 | 23 : 21 | +2 | 25lig ortalamasından 4,3 puan düşük |
| 16 | Internacional | 17 | 6 | 5 | 6 | 22 : 17 | +5 | 23lig ortalamasından 6,3 puan düşük |
| 17 | Coritiba | 17 | 6 | 5 | 6 | 22 : 21 | +1 | 23lig ortalamasından 6,3 puan düşük |
| 18 | Corinthians | 17 | 6 | 4 | 7 | 18 : 17 | +1 | 22lig ortalamasından 7,3 puan düşük |
| 19 | Remo | 17 | 4 | 7 | 6 | 22 : 22 | 0 | 19lig ortalamasından 10,3 puan düşük |
| 20 | Chapecoense-sc | 16 | 3 | 5 | 8 | 22 : 36 | -14 | 14lig ortalamasından 15,3 puan düşük |
Deplasman puan durumu
Brezilya Ligi (Série A) · 2026| # | Takım | O | G | B | M | A : Y | Av | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 17 | 10 | 4 | 3 | 36 : 16 | +20 | 34lig ortalamasından 17,0 puan yüksek |
| 2 | Palmeiras | 17 | 8 | 7 | 2 | 26 : 12 | +14 | 31lig ortalamasından 14,0 puan yüksek |
| 3 | Cruzeiro | 17 | 8 | 2 | 7 | 25 : 30 | -5 | 26lig ortalamasından 9,0 puan yüksek |
| 4 | Bahia | 17 | 6 | 5 | 6 | 24 : 26 | -2 | 23lig ortalamasından 6,0 puan yüksek |
| 5 | Santos | 17 | 6 | 4 | 7 | 27 : 28 | -1 | 22lig ortalamasından 5,0 puan yüksek |
| 6 | Atletico Paranaense | 17 | 6 | 4 | 7 | 23 : 25 | -2 | 22lig ortalamasından 5,0 puan yüksek |
| 7 | Coritiba | 17 | 5 | 4 | 8 | 18 : 30 | -12 | 19lig ortalamasından 2,0 puan yüksek |
| 8 | Fluminense | 17 | 4 | 6 | 7 | 24 : 25 | -1 | 18lig ortalamasında |
| 9 | RB Bragantino | 17 | 4 | 5 | 8 | 15 : 21 | -6 | 17lig ortalamasında |
| 10 | Atletico-MG | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 : 22 | -5 | 15lig ortalamasından 2,0 puan düşük |
| 11 | Corinthians | 17 | 3 | 6 | 8 | 18 : 25 | -7 | 15lig ortalamasından 2,0 puan düşük |
| 12 | Internacional | 17 | 3 | 6 | 8 | 16 : 25 | -9 | 15lig ortalamasından 2,0 puan düşük |
| 13 | Botafogo | 17 | 4 | 3 | 10 | 19 : 31 | -12 | 15lig ortalamasından 2,0 puan düşük |
| 14 | Vasco da Gama | 16 | 3 | 5 | 8 | 18 : 26 | -8 | 14lig ortalamasından 3,0 puan düşük |
| 15 | Mirassol | 17 | 3 | 4 | 10 | 15 : 26 | -11 | 13lig ortalamasından 4,0 puan düşük |
| 16 | Sao Paulo | 17 | 2 | 4 | 11 | 14 : 26 | -12 | 10lig ortalamasından 7,0 puan düşük |
| 17 | Remo | 17 | 2 | 4 | 11 | 15 : 35 | -20 | 10lig ortalamasından 7,0 puan düşük |
| 18 | Gremio | 17 | 1 | 5 | 11 | 11 : 26 | -15 | 8lig ortalamasından 9,0 puan düşük |
| 19 | Chapecoense-sc | 17 | 1 | 4 | 12 | 11 : 32 | -21 | 7lig ortalamasından 10,0 puan düşük |
| 20 | Vitoria | 17 | 0 | 6 | 11 | 12 : 35 | -23 | 6lig ortalamasından 11,0 puan düşük |
Puan, iç saha ve deplasman maçlarında ayrı ayrı galibiyete 3, beraberliğe 1 puan verilerek hesaplanır; ligin resmi tablosundaki ceza ve tiebreak kuralları uygulanmaz.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Brezilya Ligi (Série A): maç başına 2,67 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 29. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 339 maç).
- Bu sezon Brezilya Ligi (Série A) maçlarında 2,5 üst yüzdesi %51,3 (339 maç). 35 ligin sıralamasında 27. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması %56,3.
- KG Var yüzdesi %58,7 ile Brezilya Ligi (Série A), sıralamadaki 35 lig arasında 12. sırada. Bu liglerin ortalaması %55,9; hesap bu sezonki 339 maçtan.
Deplasmanda ilk sırada Flamengo var (34 puan, 17 maç).
İç sahada en iyi takım hangisi?
Palmeiras: iç sahada 17 maçta 42 puan (13 galibiyet, 3 beraberlik, 1 mağlubiyet).
Deplasmanda en çok puan toplayan takım hangisi?
Flamengo: deplasmanda 17 maçta 34 puan (10 galibiyet, 4 beraberlik, 3 mağlubiyet).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Ev sahibi avantajını görmenin en kısa yolu, aynı takımın iç saha ve deplasman puanlarını yan yana koymaktır; bu sekme bunu yapar. Aşağıdaki tablolar Brezilya Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 339 maç oynandı. Kendi sahasında en çok puanı Palmeiras topladı: 42. Deplasmanda ilk sırada Flamengo (34 puan). Ev sahibi galibiyetleri 165, deplasman galibiyetleri 83. Tablolarda her takımın iç saha ve deplasman maçlarındaki galibiyet, beraberlik, mağlubiyet, gol ve puanı ayrı ayrı okunur. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
