İstatistikler

ABD · MLS (ABD Ligi) · 2026

MLS (ABD Ligi) Kart İstatistikleri 2026

· kart 497/499 · korner 497/499 · xG 485/499

MLS 2026'de kart verisi olan 497 maçta maç başına 4,18 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Colorado Rapids (93 kart, maç başı 2,82; 33 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %40,0 (veri: 8 Kasım 2026).

Paylaş
WhatsApp X Görseli indir

Maç toplamı kart çizgileri

MLS (ABD Ligi) · 2026
ÇizgiÜstü biten maçMaçYüzde
2,5 üst384497%77,3
3,5 üst294497%59,2
4,5 üst199497%40,0
5,5 üst127497%25,6

En çok kart gören takımlar

En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →
#TakımOGördüğü kart / maçToplamSarı kart / maçKırmızı kart / maçMaç toplamı / maç
1Colorado Rapids33 2,82lig ortalamasından 0,7 yüksek932,610,215,27
2Inter Miami33 2,72lig ortalamasından 0,6 yüksek87 (32 maç)2,620,094,56
3Philadelphia Union33 2,36lig ortalamasından 0,3 yüksek782,240,124,76
4San Jose Earthquakes33 2,34lig ortalamasından 0,2 yüksek75 (32 maç)2,280,064,31
5FC Dallas33 2,33lig ortalamasından 0,2 yüksek772,300,034,48
6Chicago Fire33 2,30lig ortalamasından 0,2 yüksek762,210,094,30
7CF Montreal34 2,29lig ortalamasında782,240,064,29
8Los Angeles Galaxy33 2,27lig ortalamasında752,090,184,70
9Real Salt Lake33 2,27lig ortalamasında752,240,034,36
10Orlando City SC34 2,26lig ortalamasında772,210,064,29
11FC Cincinnati33 2,22lig ortalamasında71 (32 maç)2,000,224,00
12Atlanta United FC34 2,21lig ortalamasında752,180,034,09
13Houston Dynamo33 2,18lig ortalamasında721,970,214,67
14San Diego33 2,15lig ortalamasında711,910,244,45
15Charlotte33 2,12lig ortalamasında702,000,124,64
16New York Red Bulls34 2,06lig ortalamasında702,000,063,79
17Minnesota United FC33 2,06lig ortalamasında682,030,033,85
18St. Louis City33 2,06lig ortalamasında681,970,094,27
19DC United34 2,03lig ortalamasında691,970,064,03
20Vancouver Whitecaps34 2,03lig ortalamasında691,940,094,26
21Austin33 1,91lig ortalamasında631,820,094,06
22Sporting Kansas City33 1,91lig ortalamasında631,820,093,79
23Toronto FC33 1,91lig ortalamasında631,820,093,94
24Portland Timbers33 1,79lig ortalamasından 0,3 düşük591,670,123,91
25Los Angeles FC33 1,76lig ortalamasından 0,3 düşük581,730,034,03
26New York City FC34 1,74lig ortalamasından 0,4 düşük591,710,034,68
27Nashville SC33 1,67lig ortalamasından 0,4 düşük551,640,033,21
28Columbus Crew33 1,66lig ortalamasından 0,4 düşük53 (32 maç)1,620,033,88
29New England Revolution34 1,65lig ortalamasından 0,4 düşük561,650,003,50
30Seattle Sounders33 1,64lig ortalamasından 0,5 düşük541,610,033,00

Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.

Öne çıkan sayılar

bu sezon · ligler arası sıralama
  • MLS (ABD Ligi): maç başına 4,18 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 13. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 497 maç).
  • Bu sezon MLS (ABD Ligi) maçlarında maç başına 10,02 korner çıkıyor (497 maç). 35 ligin sıralamasında 16. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
  • Maç başına 3,24 gol ile MLS (ABD Ligi), sıralamadaki 35 lig arasında 6. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 499 maçtan.

Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %40,0.

Maç başına en çok kart gören takım Colorado Rapids (2,82).

MLS'te maç başına kaç kart çıkıyor?

2026 sezonunda maç başına ortalama 4,18 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 497 maç).

MLS'te en çok kart gören takım hangisi?

Colorado Rapids bu sezon 33 maçta 93 kart gördü (maç başı 2,82).

Bu sayfa ne anlatıyor?

Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Aşağıdaki tablolar MLS 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 499 maç oynandı. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %40,0. En çok kart gören takım Colorado Rapids (2,82), en az gören Seattle Sounders (1,64). Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım San Diego: maç başına 0,24. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Sayılar bu sezon oynanmış 499 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.

Ligler karşılaştırması

  1. En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
  2. En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
  3. En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
  4. En Çok Gol Olan Ligler
  5. En Az Gol Olan Ligler
  6. En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
  7. İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
  8. En Çok Korner Çıkan Ligler
  9. En Çok Kart Çıkan Ligler
  10. İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
  11. Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
  12. En Çok Beraberlik Olan Ligler
  13. Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
  14. İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
  15. xG Ortalaması En Yüksek Ligler
  16. En Çok Penaltı Olan Ligler
  17. En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
  18. İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
  19. En Çok 0-0 Biten Ligler
  20. Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
  21. En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
  22. En Çok Şut Çekilen Ligler
  23. En Çok Faul Yapılan Ligler

Diğer ligler