Kolombiya · Kolombiya Ligi · 2026
Kolombiya Ligi Kart İstatistikleri 2026
- 377 maç
- 2,51 gol / maç
- KG Var %53,8
- 2,5 üst %47,2
- 9,02 korner / maç
- 5,92 kart / maç
- Ev %46,7 · Dep. %23,1 galibiyet
· kart 376/377 · korner 374/377 · xG 307/377
Kolombiya Ligi 2026'de kart verisi olan 376 maçta maç başına 5,92 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Deportivo Pasto (136 kart, maç başı 3,58; 38 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %69,4 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Kolombiya Ligi · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 348 | 376 | %92,6 |
| 3,5 üst | 304 | 376 | %80,9 |
| 4,5 üst | 261 | 376 | %69,4 |
| 5,5 üst | 200 | 376 | %53,2 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deportivo Pasto | 38 | 3,58lig ortalamasından 0,6 yüksek | 136 | 3,18 | 0,39 | 6,45 |
| 2 | Llaneros | 36 | 3,31lig ortalamasından 0,3 yüksek | 119 | 3,00 | 0,31 | 5,97 |
| 3 | Jaguares | 36 | 3,28lig ortalamasından 0,3 yüksek | 118 | 3,11 | 0,17 | 6,28 |
| 4 | Millonarios | 36 | 3,25lig ortalamasında | 117 | 3,14 | 0,11 | 6,83 |
| 5 | Alianza Valledupar | 36 | 3,22lig ortalamasında | 116 | 3,00 | 0,22 | 5,86 |
| 6 | Independiente Medellin | 37 | 3,19lig ortalamasında | 115 (36 maç) | 2,94 | 0,25 | 5,97 |
| 7 | America de Cali | 38 | 3,13lig ortalamasında | 119 | 2,87 | 0,26 | 5,97 |
| 8 | Junior | 42 | 3,00lig ortalamasında | 126 | 2,83 | 0,17 | 6,05 |
| 9 | Deportivo Cali | 36 | 2,94lig ortalamasında | 106 | 2,72 | 0,22 | 6,61 |
| 10 | Chico | 37 | 2,92lig ortalamasında | 108 | 2,65 | 0,27 | 5,62 |
| 11 | Bucaramanga | 36 | 2,89lig ortalamasında | 104 | 2,69 | 0,19 | 6,00 |
| 12 | Cucuta | 36 | 2,89lig ortalamasında | 101 (35 maç) | 2,57 | 0,31 | 6,06 |
| 13 | Deportivo Pereira | 36 | 2,81lig ortalamasında | 101 | 2,58 | 0,22 | 5,78 |
| 14 | Deportes Tolima | 40 | 2,80lig ortalamasında | 112 | 2,52 | 0,28 | 5,35 |
| 15 | Atletico Nacional | 42 | 2,79lig ortalamasında | 117 | 2,57 | 0,21 | 5,40 |
| 16 | Águilas Doradas | 37 | 2,73lig ortalamasında | 101 | 2,62 | 0,11 | 6,14 |
| 17 | Once Caldas | 39 | 2,72lig ortalamasında | 106 | 2,59 | 0,13 | 6,44 |
| 18 | Internacional de Bogota | 39 | 2,64lig ortalamasından 0,3 düşük | 103 | 2,49 | 0,15 | 4,79 |
| 19 | Santa Fe | 40 | 2,62lig ortalamasından 0,3 düşük | 105 | 2,45 | 0,17 | 5,78 |
| 20 | Fortaleza FC | 37 | 2,59lig ortalamasından 0,4 düşük | 96 | 2,41 | 0,19 | 5,24 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Kolombiya Ligi: maç başına 5,92 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 1. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 376 maç).
- Maç başına 9,02 korner ile Kolombiya Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 29. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 374 maçtan.
- Bu sezon Kolombiya Ligi maçlarında maç başına 2,51 gol atılıyor (377 maç). 35 ligin sıralamasında 32. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %69,4.
Maç başına en çok kart gören takım Deportivo Pasto (3,58).
Kolombiya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Kart ortalaması 5,92 (sarı + kırmızı); hesap 376 maça dayanıyor.
Kolombiya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Deportivo Pasto bu sezon 38 maçta 136 kart gördü (maç başı 3,58).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Bu sayfadaki veriler Kolombiya Ligi 2026 sezonunda oynanan 377 maçtan derlenir. Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %69,4. En çok kart gören takım Deportivo Pasto (3,58), en az gören Fortaleza FC (2,59). Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Deportivo Pasto: maç başına 0,39. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Değerler Kolombiya Ligi 2026 sezonunun 377 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
