Ekvador · Ekvador Ligi · 2026
Ekvador Ligi Kart İstatistikleri 2026
- 280 maç
- 2,32 gol / maç
- KG Var %47,5
- 2,5 üst %41,8
- 9,30 korner / maç
- 4,66 kart / maç
- Ev %46,8 · Dep. %28,9 galibiyet
· kart 275/280 · korner 271/280 · xG 116/280
Ekvador Ligi 2026'de kart verisi olan 275 maçta maç başına 4,66 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Tecnico Universitario (106 kart, maç başı 3,12; 35 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %49,1 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Ekvador Ligi · 2026| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 228 | 275 | %82,9 |
| 3,5 üst | 190 | 275 | %69,1 |
| 4,5 üst | 135 | 275 | %49,1 |
| 5,5 üst | 86 | 275 | %31,3 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tecnico Universitario | 35 | 3,12lig ortalamasından 0,8 yüksek | 106 (34 maç) | 2,85 | 0,26 | 5,65 |
| 2 | Manta FC | 35 | 2,97lig ortalamasından 0,6 yüksek | 104 | 2,80 | 0,17 | 4,97 |
| 3 | Delfin SC | 35 | 2,94lig ortalamasından 0,6 yüksek | 103 | 2,77 | 0,17 | 5,11 |
| 4 | Mushuc Runa SC | 35 | 2,54lig ortalamasında | 89 | 2,29 | 0,26 | 5,14 |
| 5 | Leones del Norte | 35 | 2,46lig ortalamasında | 86 | 2,31 | 0,14 | 4,86 |
| 6 | Emelec | 36 | 2,41lig ortalamasında | 82 (34 maç) | 2,15 | 0,26 | 4,65 |
| 7 | Orense SC | 35 | 2,41lig ortalamasında | 82 (34 maç) | 2,24 | 0,18 | 4,65 |
| 8 | LDU de Quito | 35 | 2,37lig ortalamasında | 83 | 2,20 | 0,17 | 4,40 |
| 9 | Aucas | 35 | 2,33lig ortalamasında | 77 (33 maç) | 2,09 | 0,24 | 4,88 |
| 10 | Barcelona SC | 34 | 2,18lig ortalamasında | 72 (33 maç) | 2,12 | 0,06 | 4,64 |
| 11 | Libertad | 36 | 2,08lig ortalamasından 0,2 düşük | 75 | 1,97 | 0,11 | 4,00 |
| 12 | Deportivo Cuenca | 35 | 2,06lig ortalamasından 0,3 düşük | 72 | 1,83 | 0,23 | 4,71 |
| 13 | Independiente del Valle | 34 | 2,00lig ortalamasından 0,3 düşük | 64 (32 maç) | 1,84 | 0,16 | 4,88 |
| 14 | Guayaquil City FC | 35 | 1,85lig ortalamasından 0,5 düşük | 63 (34 maç) | 1,82 | 0,03 | 4,29 |
| 15 | Macara | 35 | 1,83lig ortalamasından 0,5 düşük | 64 | 1,71 | 0,11 | 3,80 |
| 16 | Universidad Catolica | 35 | 1,71lig ortalamasından 0,6 düşük | 60 | 1,57 | 0,14 | 4,03 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Ekvador Ligi: maç başına 4,66 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 8. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 275 maç).
- Ekvador Ligi: maç başına 9,30 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 25. sırada, bu liglerin ortalaması 9,81 (bu sezon, 271 maç).
- Maç başına 2,32 gol ile Ekvador Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 34. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 280 maçtan.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %49,1.
Maç başına en çok kart gören takım Tecnico Universitario (3,12).
Ekvador Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Kart ortalaması 4,66 (sarı + kırmızı); hesap 275 maça dayanıyor.
Ekvador Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Tecnico Universitario bu sezon 34 maçta 106 kart gördü (maç başı 3,12).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Aşağıdaki tablolar Ekvador Ligi 2026 sezonunu kapsar; bugüne kadar 280 maç oynandı. 4,5 kart çizgisinin aşıldığı maç yüzdesi %49,1. Tecnico Universitario maç başına 3,12 kart görürken Universidad Catolica 1,71 kartta kalıyor. Emelec maç başına 0,26 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Değerler Ekvador Ligi 2026 sezonunun 280 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
