Japonya · Japonya Ligi (J1 League) · 2026/27
Japonya Ligi (J1 League) Kart İstatistikleri 2026/27
- 136 maç
- 2,96 gol / maç
- KG Var %55,1
- 2,5 üst %57,4
- 9,35 korner / maç
- 3,03 kart / maç
- Ev %44,9 · Dep. %31,6 galibiyet
· xG 118/136
Japonya Ligi 2026/27'de 136 maçta maç başına 3,03 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım JEF United Chiba (31 kart, maç başı 2,38; 13 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %19,9 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Japonya Ligi (J1 League) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 84 | 136 | %61,8 |
| 3,5 üst | 46 | 136 | %33,8 |
| 4,5 üst | 27 | 136 | %19,9 |
| 5,5 üst | 13 | 136 | %9,6 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | JEF United Chiba | 13 | 2,38lig ortalamasından 0,9 yüksek | 31 | 2,38 | 0,00 | 3,69 |
| 2 | Cerezo Osaka | 13 | 2,08lig ortalamasından 0,6 yüksek | 27 | 2,00 | 0,08 | 3,31 |
| 3 | Avispa Fukuoka | 14 | 2,07lig ortalamasından 0,6 yüksek | 29 | 1,93 | 0,14 | 3,43 |
| 4 | Fagiano Okayama | 14 | 1,93lig ortalamasından 0,4 yüksek | 27 | 1,79 | 0,14 | 3,14 |
| 5 | Kyoto Sanga | 14 | 1,79lig ortalamasından 0,3 yüksek | 25 | 1,79 | 0,00 | 3,29 |
| 6 | Shimizu S-pulse | 14 | 1,71lig ortalamasından 0,2 yüksek | 24 | 1,50 | 0,21 | 2,71 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 14 | 1,57lig ortalamasında | 22 | 1,57 | 0,00 | 2,57 |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 14 | 1,57lig ortalamasında | 22 | 1,50 | 0,07 | 3,64 |
| 9 | FC Tokyo | 14 | 1,50lig ortalamasında | 21 | 1,29 | 0,21 | 2,71 |
| 10 | Kashima | 14 | 1,50lig ortalamasında | 21 | 1,50 | 0,00 | 3,29 |
| 11 | Tokyo Verdy | 14 | 1,50lig ortalamasında | 21 | 1,43 | 0,07 | 3,00 |
| 12 | Urawa | 13 | 1,46lig ortalamasında | 19 | 1,31 | 0,15 | 3,23 |
| 13 | Kashiwa Reysol | 14 | 1,36lig ortalamasında | 19 | 1,36 | 0,00 | 2,43 |
| 14 | Kawasaki Frontale | 14 | 1,36lig ortalamasında | 19 | 1,36 | 0,00 | 3,14 |
| 15 | Gamba Osaka | 13 | 1,23lig ortalamasından 0,3 düşük | 16 | 1,00 | 0,23 | 3,08 |
| 16 | Mito Hollyhock | 13 | 1,23lig ortalamasından 0,3 düşük | 16 | 1,08 | 0,15 | 2,15 |
| 17 | Machida Zelvia | 13 | 1,15lig ortalamasından 0,4 düşük | 15 | 1,00 | 0,15 | 2,46 |
| 18 | Nagoya Grampus | 14 | 1,14lig ortalamasından 0,4 düşük | 16 | 1,14 | 0,00 | 3,43 |
| 19 | Sanfrecce Hiroshima | 13 | 1,00lig ortalamasından 0,5 düşük | 13 | 0,92 | 0,08 | 3,08 |
| 20 | Vissel Kobe | 13 | 0,69lig ortalamasından 0,8 düşük | 9 | 0,69 | 0,00 | 2,77 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Japonya Ligi (J1 League) maçlarında maç başına 3,03 kart görülüyor (136 maç). 35 ligin sıralamasında 34. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 9,35 korner ile Japonya Ligi (J1 League), sıralamadaki 35 lig arasında 24. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 136 maçtan.
- Bu sezon Japonya Ligi (J1 League) maçlarında maç başına 2,96 gol atılıyor (136 maç). 35 ligin sıralamasında 17. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %19,9.
Maç başına en çok kart gören takım JEF United Chiba (2,38).
Japonya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
2026/27 sezonunda maç başına ortalama 3,03 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 136 maç).
Japonya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
JEF United Chiba bu sezon 13 maçta 31 kart gördü (maç başı 2,38).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Bu sayfadaki veriler Japonya Ligi 2026/27 sezonunda oynanan 136 maçtan derlenir. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %19,9. JEF United Chiba maç başına 2,38 kart görürken Vissel Kobe 0,69 kartta kalıyor. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Gamba Osaka: maç başına 0,23. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Değerler Japonya Ligi 2026/27 sezonunun 136 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 7 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
