Meksika · Meksika Ligi (Liga MX) · 2026/27
Meksika Ligi (Liga MX) Kart İstatistikleri 2026/27
- 137 maç
- 2,99 gol / maç
- KG Var %60,6
- 2,5 üst %52,6
- 11,06 korner / maç
- 4,00 kart / maç
- Ev %38,0 · Dep. %35,8 galibiyet
· xG 129/137
Meksika Ligi 2026/27'de 137 maçta maç başına 4,00 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım CF Pachuca (45 kart, maç başı 3,00; 15 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %36,5 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Meksika Ligi (Liga MX) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 104 | 137 | %75,9 |
| 3,5 üst | 73 | 137 | %53,3 |
| 4,5 üst | 50 | 137 | %36,5 |
| 5,5 üst | 30 | 137 | %21,9 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CF Pachuca | 15 | 3,00lig ortalamasından 1,0 yüksek | 45 | 2,87 | 0,13 | 5,33 |
| 2 | Club Queretaro | 14 | 2,93lig ortalamasından 0,9 yüksek | 41 | 2,86 | 0,07 | 4,86 |
| 3 | FC Juarez | 16 | 2,69lig ortalamasından 0,7 yüksek | 43 | 2,69 | 0,00 | 4,50 |
| 4 | Leon | 15 | 2,47lig ortalamasından 0,5 yüksek | 37 | 2,20 | 0,27 | 4,93 |
| 5 | Necaxa | 16 | 2,38lig ortalamasından 0,4 yüksek | 38 | 2,19 | 0,19 | 4,38 |
| 6 | Atlas | 15 | 2,13lig ortalamasında | 32 | 1,80 | 0,33 | 4,00 |
| 7 | Cruz Azul | 15 | 2,13lig ortalamasında | 32 | 2,13 | 0,00 | 4,60 |
| 8 | Club America | 15 | 2,07lig ortalamasında | 31 | 1,87 | 0,20 | 5,00 |
| 9 | Monterrey | 14 | 2,00lig ortalamasında | 28 | 1,71 | 0,29 | 4,00 |
| 10 | Tigres UANL | 15 | 1,93lig ortalamasında | 29 | 1,60 | 0,33 | 4,53 |
| 11 | Atlante FC | 16 | 1,88lig ortalamasında | 30 | 1,75 | 0,12 | 3,44 |
| 12 | Santos Laguna | 16 | 1,88lig ortalamasında | 30 | 1,81 | 0,06 | 3,38 |
| 13 | Club Tijuana | 16 | 1,81lig ortalamasında | 29 | 1,75 | 0,06 | 4,44 |
| 14 | U.N.A.M. - Pumas | 15 | 1,67lig ortalamasından 0,3 düşük | 25 | 1,40 | 0,27 | 3,13 |
| 15 | Toluca | 15 | 1,47lig ortalamasından 0,5 düşük | 22 | 1,27 | 0,20 | 3,73 |
| 16 | Puebla | 15 | 1,27lig ortalamasından 0,7 düşük | 19 | 1,13 | 0,13 | 2,27 |
| 17 | Guadalajara Chivas | 15 | 1,20lig ortalamasından 0,8 düşük | 18 | 1,00 | 0,20 | 2,87 |
| 18 | Atletico San Luis | 16 | 1,19lig ortalamasından 0,8 düşük | 19 | 1,12 | 0,06 | 2,75 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 4,00 kart ile Meksika Ligi (Liga MX), sıralamadaki 35 lig arasında 18. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 137 maçtan.
- Bu sezon Meksika Ligi (Liga MX) maçlarında maç başına 11,06 korner çıkıyor (137 maç). 35 ligin sıralamasında 2. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Meksika Ligi (Liga MX): maç başına 2,99 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 14. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 137 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %36,5.
Maç başına en çok kart gören takım CF Pachuca (3,00).
Meksika Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
2026/27 sezonunda maç başına ortalama 4,00 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 137 maç).
Meksika Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
CF Pachuca bu sezon 15 maçta 45 kart gördü (maç başı 3,00).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Aşağıdaki tablolar Meksika Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 137 maç oynandı. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %36,5. CF Pachuca maç başına 3,00 kart görürken Atletico San Luis 1,19 kartta kalıyor. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Atlas: maç başına 0,33. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Sayılar bu sezon oynanmış 137 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 7 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
