Avusturya · Avusturya Ligi (Bundesliga) · 2026/27
Avusturya Ligi (Bundesliga) Kart İstatistikleri 2026/27
Avusturya Ligi 2026/27'de 69 maçta maç başına 3,67 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Grazer AK (30 kart, maç başı 2,50; 12 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %34,8 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Avusturya Ligi (Bundesliga) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 49 | 69 | %71,0 |
| 3,5 üst | 34 | 69 | %49,3 |
| 4,5 üst | 24 | 69 | %34,8 |
| 5,5 üst | 12 | 69 | %17,4 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grazer AK | 12 | 2,50lig ortalamasından 0,7 yüksek | 30 | 2,42 | 0,08 | 4,25 |
| 2 | Sturm Graz | 11 | 2,45lig ortalamasından 0,6 yüksek | 27 | 2,18 | 0,27 | 4,45 |
| 3 | Wolfsberger AC | 12 | 2,33lig ortalamasından 0,5 yüksek | 28 | 2,08 | 0,25 | 4,33 |
| 4 | Ried | 12 | 2,17lig ortalamasından 0,3 yüksek | 26 | 2,17 | 0,00 | 3,92 |
| 5 | Austria Lustenau | 12 | 2,08lig ortalamasından 0,3 yüksek | 25 | 2,00 | 0,08 | 3,25 |
| 6 | WSG Wattens | 11 | 1,73lig ortalamasında | 19 | 1,73 | 0,00 | 3,73 |
| 7 | TSV Hartberg | 11 | 1,64lig ortalamasından 0,2 düşük | 18 | 1,55 | 0,09 | 2,45 |
| 8 | Austria Vienna | 11 | 1,55lig ortalamasından 0,3 düşük | 17 | 1,45 | 0,09 | 3,73 |
| 9 | Lask Linz | 12 | 1,50lig ortalamasından 0,3 düşük | 18 | 1,42 | 0,08 | 4,08 |
| 10 | Rapid Vienna | 12 | 1,50lig ortalamasından 0,3 düşük | 18 | 1,50 | 0,00 | 3,67 |
| 11 | SCR Altach | 11 | 1,45lig ortalamasından 0,4 düşük | 16 | 1,36 | 0,09 | 3,00 |
| 12 | Red Bull Salzburg | 11 | 1,00lig ortalamasından 0,8 düşük | 11 | 1,00 | 0,00 | 3,00 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Avusturya Ligi (Bundesliga): maç başına 3,67 kart görülüyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 27. sırada, bu liglerin ortalaması 4,14 (bu sezon, 69 maç).
- Bu sezon Avusturya Ligi (Bundesliga) maçlarında maç başına 10,54 korner çıkıyor (69 maç). 35 ligin sıralamasında 7. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Avusturya Ligi (Bundesliga): maç başına 3,26 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 5. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 69 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %34,8.
Maç başına en çok kart gören takım Grazer AK (2,50).
Avusturya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Kart ortalaması 3,67 (sarı + kırmızı); hesap 69 maça dayanıyor.
Avusturya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Grazer AK bu sezon 12 maçta 30 kart gördü (maç başı 2,50).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Avusturya Ligi için 2026/27 sezonunun özeti aşağıdaki tablolarda yer alıyor. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %34,8. Grazer AK maç başına 2,50 kart görürken Red Bull Salzburg 1,00 kartta kalıyor. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Sturm Graz: maç başına 0,27. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Sayılar bu sezon oynanmış 69 maçtan hesaplanır ve günlük yenilenir (son güncelleme 8 Kasım 2026); takım listelerinde en az 5 maç şartı aranır. Değerler bilgi amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
