Belçika Ligi 2026/27'de 95 maçta maç başına 3,74 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Kortrijk (27 kart, maç başı 2,70; 10 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %35,8 (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Belçika Ligi · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 71 | 95 | %74,7 |
| 3,5 üst | 48 | 95 | %50,5 |
| 4,5 üst | 34 | 95 | %35,8 |
| 5,5 üst | 18 | 95 | %18,9 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kortrijk | 10 | 2,70lig ortalamasından 0,8 yüksek | 27 | 2,30 | 0,40 | 4,60 |
| 2 | RAAL La Louvière | 11 | 2,45lig ortalamasından 0,6 yüksek | 27 | 2,18 | 0,27 | 4,27 |
| 3 | Antwerp | 11 | 2,36lig ortalamasından 0,5 yüksek | 26 | 2,18 | 0,18 | 4,36 |
| 4 | OH Leuven | 11 | 2,36lig ortalamasından 0,5 yüksek | 26 | 2,27 | 0,09 | 4,00 |
| 5 | Anderlecht | 10 | 2,30lig ortalamasından 0,4 yüksek | 23 | 2,30 | 0,00 | 3,80 |
| 6 | Genk | 10 | 2,30lig ortalamasından 0,4 yüksek | 23 | 2,20 | 0,10 | 4,50 |
| 7 | SK Beveren | 11 | 2,18lig ortalamasından 0,3 yüksek | 24 | 2,09 | 0,09 | 3,36 |
| 8 | St. Truiden | 10 | 2,10lig ortalamasından 0,2 yüksek | 21 | 2,00 | 0,10 | 3,40 |
| 9 | Gent | 10 | 1,80lig ortalamasında | 18 | 1,70 | 0,10 | 3,40 |
| 10 | Union St. Gilloise | 10 | 1,80lig ortalamasında | 18 | 1,60 | 0,20 | 3,90 |
| 11 | Charleroi | 11 | 1,73lig ortalamasında | 19 | 1,64 | 0,09 | 3,09 |
| 12 | KV Mechelen | 11 | 1,73lig ortalamasında | 19 | 1,73 | 0,00 | 4,55 |
| 13 | Cercle Brugge | 11 | 1,45lig ortalamasından 0,4 düşük | 16 | 1,36 | 0,09 | 3,36 |
| 14 | Standard Liege | 11 | 1,45lig ortalamasından 0,4 düşük | 16 | 1,27 | 0,18 | 3,18 |
| 15 | Club Brugge KV | 10 | 1,40lig ortalamasından 0,5 düşük | 14 | 1,30 | 0,10 | 3,80 |
| 16 | Zulte Waregem | 10 | 1,30lig ortalamasından 0,6 düşük | 13 | 1,20 | 0,10 | 3,80 |
| 17 | KVC Westerlo | 11 | 1,27lig ortalamasından 0,6 düşük | 14 | 1,18 | 0,09 | 3,09 |
| 18 | Lommel United | 11 | 1,00lig ortalamasından 0,9 düşük | 11 | 1,00 | 0,00 | 2,91 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 3,74 kart ile Belçika Ligi, sıralamadaki 35 lig arasında 25. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 95 maçtan.
- Bu sezon Belçika Ligi maçlarında maç başına 10,31 korner çıkıyor (95 maç). 35 ligin sıralamasında 11. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 9,81.
- Bu sezon Belçika Ligi maçlarında maç başına 3,23 gol atılıyor (95 maç). 35 ligin sıralamasında 7. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 2,92.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %35,8.
Maç başına en çok kart gören takım Kortrijk (2,70).
Belçika Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
2026/27 sezonunda maç başına ortalama 3,74 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 95 maç).
Belçika Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Kortrijk bu sezon 10 maçta 27 kart gördü (maç başı 2,70).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Bu sekme, maçlarda gösterilen sarı ve kırmızı kartların ortalamasını lig geneli ve takım bazında verir. Aşağıdaki tablolar Belçika Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 95 maç oynandı. Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %35,8. Takım başına kart ortalaması 1,00 (Lommel United) ile 2,70 (Kortrijk) arasında. Kırmızı kart ortalaması en yüksek takım Kortrijk: maç başına 0,40. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Değerler Belçika Ligi 2026/27 sezonunun 95 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 8 Kasım 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
