Rusya · Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27
Rusya Ligi (Premier Liga) Kart İstatistikleri 2026/27
- 108 maç
- 2,70 gol / maç
- KG Var %54,6
- 2,5 üst %54,6
- 8,73 korner / maç
- 4,89 kart / maç
- Ev %38,9 · Dep. %31,5 galibiyet
· xG 49/108
Rusya Ligi 2026/27'de 108 maçta maç başına 4,89 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Orenburg (54 kart, maç başı 4,15; 13 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %46,3 (veri: 7 Kasım 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Rusya Ligi (Premier Liga) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 93 | 108 | %86,1 |
| 3,5 üst | 70 | 108 | %64,8 |
| 4,5 üst | 50 | 108 | %46,3 |
| 5,5 üst | 38 | 108 | %35,2 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Orenburg | 13 | 4,15lig ortalamasından 1,7 yüksek | 54 | 3,92 | 0,23 | 6,62 |
| 2 | Rodina Moskva | 14 | 2,93lig ortalamasından 0,5 yüksek | 41 | 2,86 | 0,07 | 5,29 |
| 3 | Akron | 13 | 2,85lig ortalamasından 0,4 yüksek | 37 | 2,85 | 0,00 | 5,00 |
| 4 | Krasnodar | 14 | 2,64lig ortalamasında | 37 | 2,57 | 0,07 | 5,14 |
| 5 | Dynamo Makhachkala | 13 | 2,62lig ortalamasında | 34 | 2,46 | 0,15 | 5,31 |
| 6 | Rostov | 13 | 2,54lig ortalamasında | 33 | 2,46 | 0,08 | 4,54 |
| 7 | Krylia Sovetov | 13 | 2,46lig ortalamasında | 32 | 2,38 | 0,08 | 4,92 |
| 8 | Lokomotiv | 14 | 2,43lig ortalamasında | 34 | 2,43 | 0,00 | 3,71 |
| 9 | Akhmat Grozny | 14 | 2,36lig ortalamasında | 33 | 2,21 | 0,14 | 4,93 |
| 10 | Zenit | 13 | 2,31lig ortalamasında | 30 | 2,15 | 0,15 | 5,46 |
| 11 | Fakel | 14 | 2,14lig ortalamasından 0,3 düşük | 30 | 2,00 | 0,14 | 4,50 |
| 12 | Baltika | 13 | 2,08lig ortalamasından 0,4 düşük | 27 | 2,08 | 0,00 | 3,77 |
| 13 | Rubin | 14 | 2,07lig ortalamasından 0,4 düşük | 29 | 1,93 | 0,14 | 4,07 |
| 14 | CSKA Moscow | 14 | 2,00lig ortalamasından 0,5 düşük | 28 | 1,93 | 0,07 | 4,93 |
| 15 | Spartak Moscow | 13 | 2,00lig ortalamasından 0,5 düşük | 26 | 1,92 | 0,08 | 5,77 |
| 16 | Dinamo Moscow | 14 | 1,64lig ortalamasından 0,8 düşük | 23 | 1,43 | 0,21 | 4,43 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Maç başına 4,89 kart ile Rusya Ligi (Premier Liga), sıralamadaki 35 lig arasında 5. sırada. Bu liglerin ortalaması 4,14; hesap bu sezonki 108 maçtan.
- Rusya Ligi (Premier Liga): maç başına 8,73 korner çıkıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 33. sırada, bu liglerin ortalaması 9,81 (bu sezon, 108 maç).
- Rusya Ligi (Premier Liga): maç başına 2,70 gol atılıyor; sıralamaya giren 35 lig içinde 26. sırada, bu liglerin ortalaması 2,92 (bu sezon, 108 maç).
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %46,3.
Maç başına en çok kart gören takım Orenburg (4,15).
Rusya Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
Bu sezon maç başına 4,89 kart çıktı; sarı ve kırmızı kartlar birlikte sayılır (108 maç).
Rusya Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Orenburg bu sezon 13 maçta 54 kart gördü (maç başı 4,15).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart istatistikleri, maç başına görülen sarı ve kırmızı kartları ve belirli çizgilerin üstünde biten maçların payını gösterir. Aşağıdaki tablolar Rusya Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 108 maç oynandı. 5 veya daha fazla kart görülen maç yüzdesi %46,3. Orenburg maç başına 4,15 kart görürken Dinamo Moscow 1,64 kartta kalıyor. Orenburg maç başına 0,23 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Çizgi tablosu maç toplamı kart için 2,5, 3,5, 4,5 gibi eşiklerin kaç maçta aşıldığını sayar. Takım sıralamalarına bu sezon en az 5 maç oynamış takımlar girer; veri: 7 Kasım 2026. Sayılar yalnız betimleme amaçlıdır.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
