Suudi Arabistan · Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) · 2026/27
Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) Kart İstatistikleri 2026/27
- 104 maç
- 3,03 gol / maç
- KG Var %53,8
- 2,5 üst %56,7
- 9,64 korner / maç
- 3,65 kart / maç
- Ev %40,4 · Dep. %33,7 galibiyet
· kart 103/104 · korner 103/104 · xG 103/104
Suudi Arabistan Ligi 2026/27'de kart verisi olan 103 maçta maç başına 3,65 kart görüldü (sarı + kırmızı); en çok kart gören takım Al Hazem (28 kart, maç başı 2,33; 12 maç). 4,5 kart üstü biten maç yüzdesi %28,2 (veri: 31 Ekim 2026).
Paylaş
Maç toplamı kart çizgileri
Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) · 2026/27| Çizgi | Üstü biten maç | Maç | Yüzde |
|---|---|---|---|
| 2,5 üst | 72 | 103 | %69,9 |
| 3,5 üst | 47 | 103 | %45,6 |
| 4,5 üst | 29 | 103 | %28,2 |
| 5,5 üst | 19 | 103 | %18,4 |
En çok kart gören takımlar
En az 5 maç oynamış takımlar · Tüm ligler →| # | Takım | O | Gördüğü kart / maç | Toplam | Sarı kart / maç | Kırmızı kart / maç | Maç toplamı / maç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Hazem | 12 | 2,33lig ortalamasından 0,5 yüksek | 28 | 2,33 | 0,00 | 3,67 |
| 2 | Al Ittihad | 11 | 2,27lig ortalamasından 0,4 yüksek | 25 | 2,09 | 0,18 | 4,64 |
| 3 | Abha | 11 | 2,18lig ortalamasından 0,4 yüksek | 24 | 2,18 | 0,00 | 3,45 |
| 4 | Al Ettifaq | 12 | 2,17lig ortalamasından 0,3 yüksek | 26 | 2,17 | 0,00 | 4,08 |
| 5 | Al Kholood | 11 | 2,09lig ortalamasından 0,3 yüksek | 23 | 2,09 | 0,00 | 3,36 |
| 6 | Al Riyadh | 11 | 2,09lig ortalamasından 0,3 yüksek | 23 | 1,91 | 0,18 | 3,45 |
| 7 | Al Fateh | 12 | 2,08lig ortalamasından 0,3 yüksek | 25 | 2,00 | 0,08 | 4,08 |
| 8 | Al Diriyah | 12 | 2,00lig ortalamasında | 22 (11 maç) | 1,82 | 0,18 | 4,27 |
| 9 | Al Shabab | 11 | 2,00lig ortalamasında | 22 | 1,82 | 0,18 | 4,09 |
| 10 | Al-Faisaly FC | 12 | 1,92lig ortalamasında | 23 | 1,83 | 0,08 | 3,50 |
| 11 | Al Khaleej | 12 | 1,83lig ortalamasında | 22 | 1,75 | 0,08 | 3,83 |
| 12 | Al-Qadsiah | 12 | 1,67lig ortalamasında | 20 | 1,67 | 0,00 | 3,58 |
| 13 | Al Taawoun | 12 | 1,58lig ortalamasından 0,2 düşük | 19 | 1,50 | 0,08 | 3,67 |
| 14 | Al-Nassr | 11 | 1,55lig ortalamasından 0,3 düşük | 17 | 1,45 | 0,09 | 3,09 |
| 15 | Al-Ahli Jeddah | 11 | 1,40lig ortalamasından 0,4 düşük | 14 (10 maç) | 1,20 | 0,20 | 4,00 |
| 16 | NEOM | 12 | 1,33lig ortalamasından 0,5 düşük | 16 | 1,25 | 0,08 | 3,08 |
| 17 | Al Hilal | 11 | 1,18lig ortalamasından 0,6 düşük | 13 | 1,18 | 0,00 | 3,36 |
| 18 | Al Fayha | 12 | 1,17lig ortalamasından 0,7 düşük | 14 | 1,17 | 0,00 | 2,58 |
Sayılar bu sezon oynanmış maçların sonuçlarından hesaplanır; maç sonu (90') skorları esas alınır.
Öne çıkan sayılar
bu sezon · ligler arası sıralama- Bu sezon Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig) maçlarında maç başına 3,65 kart görülüyor (103 maç). 35 ligin sıralamasında 29. sırada; sıralamadaki liglerin ortalaması 4,14.
- Maç başına 9,64 korner ile Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 20. sırada. Bu liglerin ortalaması 9,81; hesap bu sezonki 103 maçtan.
- Maç başına 3,03 gol ile Suudi Arabistan Ligi (Pro Lig), sıralamadaki 35 lig arasında 11. sırada. Bu liglerin ortalaması 2,92; hesap bu sezonki 104 maçtan.
Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %28,2.
Maç başına en çok kart gören takım Al Hazem (2,33).
Suudi Arabistan Ligi'nde maç başına kaç kart çıkıyor?
2026/27 sezonunda maç başına ortalama 3,65 kart görüldü (sarı ve kırmızı toplamı, 103 maç).
Suudi Arabistan Ligi'nde en çok kart gören takım hangisi?
Al Hazem bu sezon 12 maçta 28 kart gördü (maç başı 2,33).
Bu sayfa ne anlatıyor?
Kart sayısı, sarı ve kırmızı kartların toplamıdır; takım tablosunda sarı ve kırmızı ayrı sütunlarda da gösterilir. Aşağıdaki tablolar Suudi Arabistan Ligi 2026/27 sezonunu kapsar; bugüne kadar 104 maç oynandı. Toplam kartı 4,5 üstü biten maç yüzdesi %28,2. En çok kart gören takım Al Hazem (2,33), en az gören Al Fayha (1,17). Al-Ahli Jeddah maç başına 0,20 kırmızı kartla bu listede ilk sırada. Takım tablosunda takımın gördüğü toplam kart, sarı ve kırmızı kart ortalamaları ile maçlarındaki toplam kart birlikte gösterilir. Değerler Suudi Arabistan Ligi 2026/27 sezonunun 104 maçına dayanır; en az 5 maçlık takımlar sıralanır. Veri: 31 Ekim 2026; tablolar her gün yenilenir.
Ligler karşılaştırması
- En Çok 2,5 Üst Olan Ligler
- En Çok 1,5 Üst Olan Ligler
- En Çok Karşılıklı Gol (KG Var) Olan Ligler
- En Çok Gol Olan Ligler
- En Az Gol Olan Ligler
- En Çok 3,5 Üst Olan Ligler
- İlk Yarıda En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok Korner Çıkan Ligler
- En Çok Kart Çıkan Ligler
- İlk Yarı Beraberlik Yüzdesi En Yüksek Ligler
- Son 15 Dakikada En Çok Gol Atılan Ligler
- En Çok Beraberlik Olan Ligler
- Ev Sahibi Avantajı En Yüksek Ligler
- İY/MS Dönen Maç Yüzdesi En Yüksek Ligler
- xG Ortalaması En Yüksek Ligler
- En Çok Penaltı Olan Ligler
- En Çok Kırmızı Kart Çıkan Ligler
- İkinci Yarı En Çok Gol Olan Ligler
- En Çok 0-0 Biten Ligler
- Deplasman Takımının En Çok Kazandığı Ligler
- En Çok Geri Dönüş Olan Ligler
- En Çok Şut Çekilen Ligler
- En Çok Faul Yapılan Ligler
